Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']A ja nadal nie mam nic dla Gusia. A NDM juz był wysyłany. Pewnie jak zadzwonię, to powiedzą, że list nie doszedł. Bo tym razem wysłałam listem...
Pzdr.[/quote]

Lepiej idź osobiscie. Ja po prawie 3 miesiącach dowiedziałam się, że naszego wniosku to oni nie dostali. Chociaż jak sie wczesniej dowiadywałam to wiedzieli o jakiego psa chodzi. I tak bym czekała w nieskończoność. :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
A wysłałam 2 (słownie dwa) razy. I oczywiście to wina poczty, że nie doszło. Tylko, że ja wysłalam mailem i w dodatku dostałam potwierdzenie, że otrzymali.
Więc zaniosłam osobiście i nastepnego dnia odebrałam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Nigdzie nie dzwoniłam, ani - przynajmniej nie pójdę, bo do końca tygodnia jestem na L4. Muszę to ohydne przeziębienie wyleżeć. Ale do wtorku na pewno będę zdrowa !
Może jutro (środa) zadzwonię, jak się lepiej poczuję.
Pzdr.[/quote]

No myślę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Ja też dostałam dla Gusia-pręgusia championat (data wystawienia 17.02.2006 r.) o otrzymałam go 3 marca br. ZG w W-wie, ja z W-wy - to skąd taka różnica w czasie?![/quote]

moj też jest z datą 17.02.2006 r. , a pieczątka na kopercie to 24.02...no coments jesli chodzi o instytucję Poczty Polskiej :mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']moj też jest z datą 17.02.2006 r. , a pieczątka na kopercie to 24.02...no coments jesli chodzi o instytucję Poczty Polskiej :mad::angryy:[/quote]

:-o
To, że wystawili 17.02 nie znaczy wcale, że wysłali tego samego dnia

Link to comment
Share on other sites

Hehe widze ze temat rzeka ;)
To ja tez opowiem nasza "historie" ;)
Championa Polski skonczylismy w Nowej Rudzie ( 3-4.12.2005) a wniosek o wydanie championatu wyslalam ok 10. 01. 2006 no i czekalam .... az cos sie wydarzy ;)
No i pod koniec lutego postanowilam zadzwonic i dowiedziec sie jak tam ta sprawa wyglada... i Pani poinformowala mnie ze prosi o kontakt za tydzien bo teraz nie bedzie szukac naszego maila...no to zadzwonilam w nastepny poniedzialek i otrzymalam informacje ze jest ODMOWA przyznania Championatu bo na wniosku był zaznaczony Ml.Ch.Pl a nie Ch.Pl... i Pai mi to wmawiala... no to sprawdzilam u siebie w mailu w wyslanych i oczywiscie bylo wyraznie napisane Champion Polski a nie Ml.Ch.Pl ... No to zadzwonilam poinformowalam o tym ZK i poprosilam o szybkie wydanie championatu ze wzgledu na zblizajace sie wystawy... Pani powiedziala, ze zadzwoni do mnie nastepnego dnia i poda mi nr.chmapionatu ale oczywiscie nie zadzwonila... no ale coz... to dzisiaj zadzwonilam sie dowiedziec jak tam sie ma nasz Championat i pani poinformowała mnie ze zostal wyslany przed weekendem :) Teraz czekamy i zobaczymy jak sobie z tym odpowiedzialnym zadaniem poradzi poczta Polska ;)

Nie rozumiem tylko dlaczego tyle zwlekali z poinformowaniem nas o tamtej odmowie... tak to bym szybciej zalatwiala i wyjasniala ta pomylke... ehh... szkoda słow:/

Link to comment
Share on other sites

JA wysłałam wniosek na MŁ.CH.PL w czerwcu do dziś głucha cisza !!!!!!!!!!!!!
Napisała prożbe o wyjaśnienie mi tak długiego oczekiwania i jeszcze raz zgłoszenie bo po takim czasie pewnie go nie znajdą!!!!!!:placz: :angryy:
Narazie grzecznie poczekam:mad: :mad: :mad: :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

DODZWONIŁAM SIĘ DO Z.G. i okazało się że został wysłany we wrześniu .Pochłoneła go poczta polska!!!!!!!!!!!!!!:angryy:

Pani w sekretariacie była milutka i obiecała wysłać jeszcze raz w tym tugodni listem poleconym.
byłam mile zaskoczona głosem który usłyszałam w słuchawce:loveu: :loveu: :loveu:
spodziewałam się napuszonej baby która warczy jak słyszy dzwonek telefonu a tu :-o :crazyeye: :-o :crazyeye:

teraz czekam na przesyłke?????????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...