Jump to content
Dogomania

czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??


Murak

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]ANIU[/B] ja ten kolor to teraz biorę pod obserwację:crazyeye: , zbadam ile czasu potrzebuje west od kapieli (9 dni temu były bialuteńkie) do osiągnięcia barwy szkotnika. Czy pszenicy czy czarnego to się też zbada. No chyba że na śniegu się wypiorą.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota07']widzę [B]Fritz[/B] że śnig nastawił Cię też pozytywnie no i dobrze, :multi: :multi: wracaj do zdrówka..a Miskha świetnie w sweterku się prezentuje:loveu: :loveu:[/QUOTE]
oj tak[B]Elu [/B] bardzo pozytywnie:lol: :lol: dzieki
[B]Nitencja [/B] fakt to odsniezanie szkota jest dosc upierdliwe:oops: tez szukam juz od dawna kombinezonu ale to nie takie proste:albo za waski ,albo za dlugie lapki itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SALUX'][B]ANIU[/B] ja ten kolor to teraz biorę pod obserwację:crazyeye: , zbadam ile czasu potrzebuje west od kapieli (9 dni temu były bialuteńkie) do osiągnięcia barwy szkotnika. Czy pszenicy czy czarnego to się też zbada. No chyba że na śniegu się wypiorą.:evil_lol:[/quote]


[B]Olu[/B] to ja z [U]niecierpliwością[/U] czekam na wyniki Twoich [U]badań[/U]. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SALUX'][B]ANIU[/B] ja ten kolor to teraz biorę pod obserwację:crazyeye: , zbadam ile czasu potrzebuje west od kapieli (9 dni temu były bialuteńkie) do osiągnięcia barwy szkotnika. Czy pszenicy czy czarnego to się też zbada. No chyba że na śniegu się wypiorą.:evil_lol:[/quote]

Olu u mnie jest to samo, aprzeciez Neskę kapałam po Twoich i co.....:diabloti:
takie sa właśnie westie ,bardzo.............. szybko sie brudzą .
Oczywiście te które są westami a nie laleczkami do cotygodniowych kąpieli ( a potem płacz ,ze są alergikami :-( , ja tych problemów nie znam:)

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/63/65e6fc08fc5f5fd8.jpg[/IMG][/URL]]

można owszem wybielić :diabloti: ,bo czasami na kolor ma wpływ jakość zdjęć robionych przez różne aparaty ,natężenia światła itd ...........,chodzi o te psy które są zawyczaj do wystaw super przygotowane ,ale to niestety są przygotowawcze zabiegi zazwyczaj do wystaw .
A tu jest zdjęcie prawdziwej westiczki kapanej 8 dni temu :evil_lol: :crazyeye:
A tu to samo zdjęcie gdzie została tylko dodana gamma rozjaśniajaca całe zdjęcie :)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/63/9800c9a31842079c.jpg[/IMG][/URL]

różnica no nie

Link to comment
Share on other sites

To ja zabielę :diabloti:

[img]http://i34.photobucket.com/albums/d115/Lexie2005/misc/IMGP8771.jpg?t=1169733671[/img]

Próba wdrapania się na zaspę :evil_lol:

[IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d115/Lexie2005/misc/IMGP8769.jpg?t=1169733701[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]NINECZKO [/B]a widziałaś mojego owczarka? To niewystawowy okaz, dla zmyły napisałam że to prawie syberyjski a tak naprawdę...... szwajcarski, kanadyjski czy jak go tam zwał ale bieluchny po kąpieli niczym wymoczony w ache:diabloti: :diabloti: :diabloti: Ja tam kocham szczęśliwe psy, szczęśliwe dzieci i szczęśliwych ludzi co to nie zawsze idzie w parze z salonami fryzjerskimi, sauną, kosmetyczką, maseczkami, wybielaniami itd itp:diabloti: :diabloti: :diabloti: ło jejku ale pofilozofowałam:mad:
Nie :eviltong: kąpany:eviltong: szkot:eviltong: Nina bo Cię z ringu wywalą z takim kolorowcem:eviltong:
[B]LEXIE[/B] nie ciesz się...za dwa - pięć dni pogadamy o tej bieli[B]:diabloti: :diabloti: :diabloti: tu[/B] na topie są "ciemniaki" :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SALUX']
[B]LEXIE[/B] nie ciesz się...za dwa - pięć dni pogadamy o tej bieli[B]:diabloti: :diabloti: :diabloti: tu[/B] na topie są "ciemniaki" :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

Czemu za 2-5 dni?

No właśnie wiem że na topie są "ciemniaki" ale ja nie mam ciemniaka :placz:
Więc wstawiam co mam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magicnesca'][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]

Te trochę różu to drontal junior oj, pluła tym pluła :)[/quote]

A czy ja mogę zapytać - tak z czystej babskiej ciekawości - czemu służy ten drontal junior?? Ja taki zupełny laik jestem ... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiramisu']A czy ja mogę zapytać - tak z czystej babskiej ciekawości - czemu służy ten drontal junior?? Ja taki zupełny laik jestem ... :oops:[/quote]
Drontal Junor to środek na odrobaczanie, stosuje sie go ,bo praktycznie 90% szczeniat ma takie robaki- nicienie i trzeba je skutecznie zlikwidować zazwyczaj zalecane jest robic tto do 6 miesiecy ,co miesiąc a potem 2 x do roku. Wszczególności takie odrobaczanie trzeba zrobić canajmniej 3 dni przed szczepieniem ,bo jeżeli są robaki to yakie szczepienie jakby wcale go nie było.Ja pierwsze odrobaczania stosuje w wieku 3 tygodni ,potem 3 dni przed szczepieniem w 6 tym tygodniu życia ( zazwyczaj tak praktykuję)

Link to comment
Share on other sites

Agacia słodka, jak na szkotnika przystało. Sama słodycz, błogie oczęta i niby taki aniołek :p
Elu i Madziu...a co Wam tak tekst wytłuściło:crazyeye: I co to za pytanie:mad:
" ciemniaki" (pominęłyście cudzysłów) to nasze szkotniki które to są w różnych barwach ale napewno nie białe. Choć jak to nasz prezydent powiedział, to ja już sama nie wiem czy jak ktoś mi mówi że białe jest białe a czarne jest czarne, czy to prawdą jest:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SALUX']Agacia słodka, jak na szkotnika przystało. Sama słodycz, błogie oczęta i niby taki aniołek :p
Elu i Madziu...a co Wam tak tekst wytłuściło:crazyeye: I co to za pytanie:mad:
" ciemniaki" (pominęłyście cudzysłów) to nasze szkotniki które to są w różnych barwach ale napewno nie białe. Choć jak to nasz prezydent powiedział, to ja już sama nie wiem czy jak ktoś mi mówi że białe jest białe a czarne jest czarne, czy to prawdą jest:eviltong:[/quote]
Olu ja jestem ciemniak:eviltong: szkotnikowy, ale szybko się douczę. A może i nie bo mi z tym dobrze:eviltong: NO ale przeca wszyscy wiedzą, o co biega, nie?
Natomiast szkotniki kolorowe piękne som!!!O!

Link to comment
Share on other sites

[B]ha!!!!!ha dobra podpucha była co!!!!:diabloti: :diabloti: :multi: :multi: tylko cudzysłów omiń i co????....:razz:[/B]

[B]a teraz relacja z podwórka[/B]

[URL]http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view&current=zabawananiegu.flv[/URL]

:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HaNisia']wy macie śnieg !!! :crazyeye: U nas tylko breja błotna, a i moje "białe" wyglądają jak błotniaki :evil_lol:
ale właśnie pan przyniósł mi paczuszkę a tam nowy trymer ( bo stary gdzieś wsiąkł) oj będzie się działo:multi: :multi:[/quote]

Oj ,HaNisiu to zpraszam do siebie odkąd moja fryzjerka "uciekła" do Krakowa :diabloti: i mam chora rekę moje psy wyglądaja jak wyglądają:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...