Jump to content
Dogomania

Pierwszy, prawdziwy dom Majkiego stał się faktem! Niech tak już będzie zawsze!


majqa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie super wieści! Nie byłam często na wątku, bo było tu tyle dobrych serduszek, ale weszłam, a tu takie dobre wieści :loveu: super dziewczyny :loveu:

Dziewczyny, zajrzyjcie proszę tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piesek-kudlaczek-bez-oczka-w-schronie-bardzo-potrzebne-dt-katowice-134503/[/url]

:(

Link to comment
Share on other sites

Aż serce skacze z radości widząc Majka na kanapie z pańcią :loveu:
Podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy przyczynili się do jego uratowania


[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/898/803z.gif[/IMG][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/898/803z.gif[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/898/803z.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cudownie, że Majkuś już w nowym domku :multi::multi::multi:
Ten pies przeszedł niesamowitą przemianę, jest piękny :loveu: i zasługuje na najlepszy domek :loveu::loveu::loveu:
A nowi Państwo będą mieli z niego nie tylko pociechę, ale też i cudowną ozdobę w domu :evil_lol:, bo jakże pięknie wygląda na tej skórzanej kanapie :crazyeye: :loveu:

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]P.S. A Ida47 to chyba znowu się o bana prosi :cool3: i to teraz już dłuższego, bo miesięczny, jak widać, niczego jej nie nauczył ... :shake:[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Niesamowite zakończenie!!!
Łza się w oku kręci, Majkuś w swoim pierwszym, prawdziwym domciu. :smilecol:[/CENTER]
[COLOR=blue][B]Irenko[/B][/COLOR] :iloveyou:, nie wiem, jak Ci dziękować, za tak pomyślne (bajko trwaj) przepilotowanie sprawy... :oops:
[COLOR=blue][B]Madziek[/B][/COLOR], czytam o grzeczym, spokojnym piesiu więc pewno chodzi
o Majkiego. ;) Nieoceniona jest praca, jaką w niego włożyłaś. :Rose:
[COLOR=blue][B]Wszystkim, dobrym duszkom Majkiego[/B][/COLOR], nie wymienionym z nicka, co nie znaczy, że zapomnianym, wspierającym pomocą finansową, życzliwym słowem sympatii i ślęczeniem nad ogłoszeniami, osobne, wielkie podziękowania. :Rose:
Zresztą, same/ - i wiecie, nie sposób oddać takiej radości, żadnym zdaniem, bo żadne nie wydaje się być dość dobre!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia87'](...) Irenko jesteś boska :loveu::loveu: (...)[/quote]
Przyłączam się do opinii z cytatu! :lol:
Natalko, ja z kolei nie zapomniałam, że Ty wraz z rodzicami ocaliliście Maję!
Dziękuję Wam z całego serca! :loveu:
Tym oto sposobem odmieniło się życie dwóch piesiaczków!!!

Link to comment
Share on other sites

Muszę Wam donieść, że ostatnie wiadomości z domu Majkiego są rewelacyjne. Nie będę wklejać mojej prywatnej [COLOR=black][FONT=Verdana]korespondencji[/FONT][/COLOR], ale uwierzcie na słowo, że cały elaborat dostałam:evil_lol:.
Majki był wczoraj na psich zakupach i u rodziców Pani Kasi, gdzie poznał koty. Z jego strony była tylko chęć zabawy, gorzej z kotami które przyjęły intruza z mieszanymi uczuciami.
Pani Kasia jest zaskoczona, że Majki tak dobrze sobie radzi a Jej rodzice są zachwyceni psiakiem:multi:.
Majki ma jeszcze problem z chodzeniem na smyczy i podgryzaniem Pani Kasi na dzień dobry, ale myślę, że będzie coraz lepiej.
Jak na pierwszy dzień w prawdziwym domu uważam, że jest bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Nie ukrywam, że nie umiem prosić o pieniądze:shake:.
Ale w tej chwili na jednym z moich ulubionych wątków jest naprawdę bardzo źle. Sunia zabrana z naszego schroniska jest w DT u Magdy.
Leczenie tego psa wymaga fortuny, przychodzą momenty kryzysu i walki Magdy o życie tego psa. Jej serce i oddanie powoduje, że nie mogę obojętnie przejść obok faktu, że teraz Magda walczy nie tylko o życie psa, ale również z problemami finansowymi. Dług w tej chwili w lecznicy to 577,00 a bedzie więcej. Zobaczcie tylko pierwszą stronę i poczytajcie ostanie, będziecie wiedzieć jak wielkie serce ma ta kobieta i mam nadzieję, że może ktoś z Was będzie mógł pomóc:placz::

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tosca-zaglodzona-suka-owczarka-zdrowieje-u-nutusi-116269/"][COLOR=#000000]TOSCA - zagłodzona suka owczarka - zdrowieje u Nutusi[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Majki w domu to ja się z Wami żegnam (na tym wątku). [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Ale jakby co - to PW. ;)[/COLOR][/B][/quote]

Mowy nie ma!!:mad:;)
Żadne żegnam;)
A impreza w Krakowie?
Czy Ty myślisz, że Ci daruję?:mad:;)


:oops::oops:
Do czego to doszło, że zwykły śmiertelnik na Maupkę:loveu: z maczugą:oops:

Link to comment
Share on other sites

Jestem dziewczyny tylko duchem, ciało odmawia współpracy.
Majki oczywiście się zadamawia. Miał problemy z rozwolnieniem.
Pani Kasia chce jeszcze raz chłopaka odrobaczyć i ewentualnie sprawdzić wątrobę. Szwy po kastracji już wyciągnięte.
Robi pierwsze postępy na terenie ogrodzonym. Świetnie się zachowywał u rodziców i wracał na komendę. Jest grzeczny. Miasto jeszcze naszego [COLOR=black][FONT=Verdana]przystojniaka[/FONT][/COLOR] przeraża, ale myślę, że z czasem to minie.
Mowy nie ma oczywiście o spuszczaniu ze smyczy.
Cały czas utrzymuje się problem z podszczypywaniem.
Majki ma wybrańców - czyli np. młodsze dziecko lub Panią Kasię.
Generalnie Pani Kasia jest bardzo zadowolona jak na pierwszy tydzień pobytu chłopaka w domu. Będę systematycznie wpraszać się do Pani Kasi, ale chyba nie w tym tygodniu. Moja lewa noga odmówiła posłuszeństwa, czas myśleć o emeryturze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...