Jump to content
Dogomania

Pierwszy, prawdziwy dom Majkiego stał się faktem! Niech tak już będzie zawsze!


majqa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wellington']
Zaraz dostaniesz bana jesli nie pojdziesz sie spowiadac i [B]za kare na kolanach do Lagiewnik[/B] sie nie poczolgasz :angryy:
[/quote]

Nie wiesz jak dobrze trafiłaś.
Majqa z całą pewnością zaliczy w tym roku Łagiewniki.
Mam ten zaszczyt:diabloti:, że to sławetne miejsce jest rzut beretem od mojego nowego lokum. Jak wyjdziemy z Majqą na tarasik to widać ten wypas jak na dłoni. Mam zamiar zrobić total parapetówę i pół dogo zaprosić.
Obowiązkowe wyposażenie to tylko materac i kocyk bo mam gołe ściany.
Mam nadzieję, że pingwiny zgorszymy, sąsiadów też.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Irenaka nie wiem czy ty Anioł czy Diobeł jesteś:diabloti:, ale najważniejsze że Twoje kuszene nowego domku dla Majkusia się powiodło:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:.
I to jeszcze niedaleko od Ciebie, coś mi tu czarcią magią podchodzi:evil_lol:.

Duże podziękowania dla Ciebie i wszystkich fanów Majeczka.
A przy okazji jak tam nasz Chłopak się czuje po ciachnięciu:lol:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Nie wiesz jak dobrze trafiłaś.
Majqa z całą pewnością zaliczy w tym roku Łagiewniki.
Mam ten zaszczyt:diabloti:, że to sławetne miejsce jest rzut beretem od mojego nowego lokum. Jak wyjdziemy z Majqą na tarasik to widać ten wypas jak na dłoni. Mam zamiar zrobić total parapetówę i pół dogo zaprosić.
Obowiązkowe wyposażenie to tylko materac i kocyk bo mam gołe ściany.
Mam nadzieję, że pingwiny zgorszymy, sąsiadów też.:evil_lol:[/quote]


Wychodze z zalozenia ze bede rowniez zaproszona i z gory oznajmniam ze przyniose ze soba cala moja kolekcje Stan Getz'a, ktora uzbieralam przez ostatnie 25 lat . Na tarasie twoim postawimy sobie moze zlote ciele i puscimy gorszace brazylijskie rytmy :diabloti: .
Moja fantazja juz pracuje od rana :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Wychodze z zalozenia ze bede rowniez zaproszona i z gory oznajmniam ze przyniose ze soba cala moja kolekcje Stan Getz'a, ktora uzbieralam przez ostatnie 25 lat . Na tarasie twoim postawimy sobie moze zlote ciele i puscimy gorszace brazylijskie rytmy :diabloti: .
Moja fantazja juz pracuje od rana :cool3:[/quote]

Sie rozumie, że masz się meldować!!:mad:;)
I pracuj intensywnie główką nad atrakcjami ;)
Masz trochę czasu, bo ja mam jeszcze sporo gruzu w tym lokum:evil_lol:.
Kasy brak, darmowych fachowców też:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Mam też prośbę do świętujących tu ciotek. Wiem, że Irenka pewnie by mi na to nie pozwoliła, ale zaryzykuję malego offa:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sara-jej-dzieci-mamy-ogromny-dlug-w-hotelu-prosimy-o-pomoc-127868/index64.html[/URL]

Na tym wątku została Irenka i garstka osób (delikatnie mówiąc) oraz długi, które rosną. Suka już jest w nowym domu, ale są jeszzce szczeniaki, no i dlug, ponad 200 zł... Jeśli któraś z Was mogłaby nas poratować najdrobiejszą nawet sumą, to bardzo prosimy. Irenaka się odgraża, że sama wszystko zapłaci, ale wiecie, nie można jej na to pozwolić :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Sie rozumie, że masz się meldować!!:mad:;)
I pracuj intensywnie główką nad atrakcjami ;)
Masz trochę czasu, bo ja mam jeszcze sporo gruzu w tym lokum:evil_lol:.
Kasy brak, darmowych fachowców też:evil_lol:.[/quote]

Nad atrakcjami chetnie popracuje - w koncu byt okresla swiadomosc !

Do gruzu to ja niestety malo przydatna, wole glosic herezje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie mogę się doczekać tańca brzucha w Twoim wykonaniu Welluś! ;)
Czekam na info od Madziek, czy i jakie mamy zadłużenie Majkowe.[/quote]

A ja jako hicior będę.. szykuję spektakl pt "Moherowe tłustości tańczą brzuchem dla wszystkich gości".

Link to comment
Share on other sites

Ale dajecie czadu:evil_lol:
Jak przyjedziecie i któraś nie wykona tańca brzucha to zrzucam z tarasiku:evil_lol:
Tym samym proponuję dorzucić do obowiązkowego wyposażenia na wyjad spadochron.
A teraz Majki:loveu:. Przypomniałam sobie ( o ja nieszczęsna), że chyba był jakiś problem ze schodami u naszego przystojniaka.
Siedzę, drapię się po głowie i [COLOR=black][FONT=Verdana]zastanawiam[/FONT][/COLOR], czy nie będzie problemów.
Madzia napisała mi, że nie da się nic zrobić w temacie schodów więc muszę czekać do niedzieli i sprawdzić temat.

Widzę, że Sanikowa wpadła jak burza na wątek szukać kasy.:evil_lol:
Miałam Jej podrzucić listę jeszcze nie spłukanych ludzi, ale szczerze przyznam, że nie znam już takich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Widzę, że Sanikowa wpadła jak burza na wątek szukać kasy.:evil_lol: Miałam Jej podrzucić listę jeszcze nie spłukanych ludzi, ale szczerze przyznam, że nie znam już takich.[/quote]


Irenka, jak ja będę czekać na ciebie z żebractwem, to ta impreza nigdy nie dojdzie do skutku :cool3: Spoko, parę osób nam pomoże, będzie dobrze :-)
Ty się zajmij Krzyczkami i szukaniem domków, a ja pohulam po dogo po prośbie ;)


Co do Majka, to jestem pewna, że schody nie będą tak wielkim problemem. On po prostu ich nie zna, ale myślę, że przy cierpliwych właścicielach i zachętach (a Majk u Madziek juz sie na pewno naczył tej motywacji i chyba lubił się uczyć) da radę. Psy mają czasem problemy, które naprawdę przerastają nawet behawiorystów, ale skoro Majki tak się uspokoił ostatnio, to pokona i schody.

Link to comment
Share on other sites

I ja również bardzo BARDZO cieszę się, że Majki wreszcie pojedzie do domku :multi: Myślę, że da swoim Ludziom całe mnóstwo radości :loveu:

Jeśli chodzi o Majkowe konto to zostanie na nim jakieś 350 zł, muszę jeszcze dopytać ile dokładnie za kastrację się należy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']A ja jako hicior będę.. szykuję spektakl pt "Moherowe tłustości tańczą brzuchem dla wszystkich gości".[/quote]

No przeciez do tanca brzuchem potrzebny jest przede wszystkim brzuch - te
"tłustości" sa wiec conditio sine qua non , nie wiem tylko gdzie ten moher sobie przypniesz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']No przeciez do tanca brzuchem potrzebny jest przede wszystkim brzuch - te
"tłustości" sa wiec conditio sine qua non , nie wiem tylko gdzie ten moher sobie przypniesz :eviltong:[/QUOTE]

Ja wiem, nie powiem, uwiecznie na zdjeciach:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Z wczorajszych wiadomości od Pani Kasi:loveu::
[FONT=Times New Roman]"Pani Ireno!
dziekuje za wszystkie informacje i namiary. Dzis juz jest za pozno na telefon wiec zadzwonie jutro wieczorem do Pani Magdy.
Juz dzis kupilam mu legowisko, smycz, miski, adresowke i jakies przekaski na droge. Pozostaje jeszcze karma, ale mam jeszcze troche czasu."[/FONT]
[FONT=Times New Roman]


[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...