Jump to content
Dogomania

Pierwszy, prawdziwy dom Majkiego stał się faktem! Niech tak już będzie zawsze!


majqa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='majqa']Mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzyło.[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Nic złego się nie dzieje, po prostu zwykły kierat, do którego dochodzą jeszcze przygotowania do ślubu:evil_lol:.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dzisiaj byłam umówiona na wizytę kontrolną i jestem pod wrażeniem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Majki:loveu: wygląda jak pączek w maśle. Zadbany, ufny do ludzi i na dodatek panisko na włościach. Przywitał mnie szczekaniem i radosnym tańcem wokół nóg.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Mnie nie podgryzał, ale Panią Kasię nadal skutecznie wychowuje taką metodą.[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]Pańcia też. Choć jak zrobiłam natychmiastowy wykładzik jak należy ignorować psa, to Majki natychmiast przestawał podgryzania. Gdyby tak konsekwentnie postępować Majki ma szansę być w domu wzorcowym psem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Natomiast na spacerach mamy problemy w zależności od wielkości psów.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jeżeli Majki ma naprzeciw siebie dużego psa ( bez względu na płeć) jest wojna, jeżeli natomiast pies jest jego wielkości, jest super zabawa, również bez względu na płeć.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Uwielbia jamniki, malutkich psów się boi:evil_lol:.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jedzonko generalnie pasuje najlepiej ze stołu Pańci. Mama Pani Kasi która mieszka pod Krakowem rozwydrza Majkiego do granic. Efekt jest taki, że jak wracają do Krakowa, to własna micha Majkiemu się nie podoba.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Majki nadal jest leczony. Gardia się nie poddaje:mad:. Bardzo długo to trwa i już nawet zaproponowałam zmianę weta, bo ile można?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A sąsiada który jest niereformowalny i były problemy, bo psa spuszcza ze smyczy po prostu unikają i zmienili godziny spacerów. Problemu w tej chwili nie ma.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Generalnie agitowałam przy wizycie na szkoleniowca. Raczej nie chodziło mi o to, żeby Majkiego nauczyć warowania, ale aby właściciele nauczyli się jak z nim postępować. To naprawdę mądry, inteligentny pies. Mam obiecane, że we wrześniu zaczynają brać chociaż parę lekcji, aby skorygować to co można.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Parę zdjęć wstawię, choć i tak zdjęcia nie oddają jaką Majki ma sierść. Dosłownie jedwab:loveu:.[/FONT][/COLOR]
[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6231/majki52.jpg[/IMG]
[IMG]http://img196.imageshack.us/img196/15/majki63.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Irenka, co za wieści! dzięki! Nie mogę uwierzyć, że to nasz Majki, ta obesrana kupka nieszczęścia z lodowymi dredami... Piękny jets i wcale się nie dziwię, że Mamę Pani Kasi rozmiękcza tym swoim spojrzeniem :-) Super wieści![/quote]
Żebyś widziała, jak potrafi patrzeć pokornie:mad:;) a jak usłyszał szelest opakowania ze smakołykami, to natychmiast pojawiły się te szelmowskie iskierki:evil_lol:.
Podaj mi mail do siebie, zdjęć z Warszawy Ci nie wysłałam a wszyscy już mają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Irenka, co za wieści! dzięki! Nie mogę uwierzyć, że to nasz Majki, ta obesrana kupka nieszczęścia z lodowymi dredami...(...) [/quote]
Nie sposób było nie parsknąć śmiechem. :evil_lol: Cóż tu dodać, chłop jak dąb
i z charakterkiem, a nie pierdoła. Zdjęcia bajeczne!!! :loveu: Eh, Ty Czarny Szczęściarzu!!! :loveu: Dziękuję serdecznie Irenko za gigant relację!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Madziek'](...) Jeśli chodzi o Majkowe konto to zostanie na nim jakieś 350 zł, muszę jeszcze dopytać ile dokładnie za kastrację się należy.[/QUOTE]
Madziek, bardzo proszę o informację, jaki był koszt kastracji Majkiego, chciałabym uaktualnić 1 post i zamknąć pełnię rozliczenia Majkiego (o czym, i słusznie, przypomniał mi moderator). Ponadto, proszę o informację, czy jeśli był to koszt mniejszy niż 350zł, na co została przeznaczona pozostałość pieniążków po psiaku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='majqa']Madziek, bardzo proszę o informację, jaki był koszt kastracji Majkiego, chciałabym uaktualnić 1 post i zamknąć pełnię rozliczenia Majkiego (o czym, i słusznie, przypomniał mi moderator). Ponadto, proszę o informację, czy jeśli był to koszt mniejszy niż 350zł, na co została przeznaczona pozostałość pieniążków po psiaku.[/QUOTE]

Jak widzę, brak odzewu?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przepraszam, że wcześniej nie zrobiłam tego rozliczenia, ale nie miałam kiedy, a później, szczerze mówiąc, zapomniałam...
W każdym razie sprawa ma się następująco:
weterynarz zawsze wystawiał nam faktury zbiorcze, więc nie mam niestety osobnej faktury za kastrację Majkiego. Natomiast najprawdopodobniej była to kwota 100 zł, ponieważ właśnie tyle wet liczy nam za kastrację psa tej wielkości co Majki. Zgadzało by się zatem, że zostało 350 zł. Znalazłam swoje ręczne zapiski wpłat i wypłat na Majkiego, gdzie również mam zapisane, że taka suma została.
Przejrzałam wątki psów, na które były zbierane pieniążki tu na dogomani i nie znalazłam nigdzie informacji, że na któregoś te 350 zł było przekazane, choć tak mi coś w pamięci świta. Kwota ta zatem była wykorzystana na cele statutowe fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...