Jump to content
Dogomania

Pierwszy, prawdziwy dom Majkiego stał się faktem! Niech tak już będzie zawsze!


majqa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zanim uporałam się z tymi kilkoma ogłoszeniami to napisałyście już kilka stron.
Więcej już dzisiaj nie wstawię, ale jutro postaram się poprawić.

No i jeszcze dodam na koniec


Neon pl Ogłoszenie zostało dodane do bazy danych.
Numer ogłoszenia: 58517
e-gratka.info Ogłoszenie zostało dodane do bazy danych.
numer ogłoszenia: 41688

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ida47'] [B]Natalce[/B] dziękuję za wystawienie aukcji na allegro (bez niej nie dowiedziałabym się o problemie) i za ostateczne danie domku Mai. :loveu:

[B]Gosiu[/B], wielkie podziękowania za czas poświęcony na przewiezienie rozbójnika. :loveu: Ponieważ jesteś zadowolona z warunków hotelikowych pozostawiam Tobie przyjemność opisania swoich wrażeń w tym m.in. z podróży. Czekam oczywiście również na fotki. Muszę przyznać, że po Twoim smsie odetchnęłam.
O ile pamiętam, miałaś dane od Natalki 70zł, do transportu dołożyła się również Ida (bardzo, bardzo dziękuję Idzie). Napisz proszę ile jeszcze jesteś na minusie za paliwo.

[B]Majki[/B], zaczął się Twój nowy rozdział, oby króciutki!!!

Osobne podziękowania składam [B]Kierownictwu Hoteliku[/B] za serce i szybką reakcję na naszą prośbę związaną z przyjęciem psiaka. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Uf jestem. Za paliwko jest wszystko uregulowane 70 od Natalki i 30 od Idy starczyło.

Majki był grzeczniutki;), wprawdzie w drodze do wrocławia popiskiwał i próbował dostac się za kierownicę, to od wrocławia do opola był jak do rany przyłóż wtulił mordkę w moje ręce i oznaki zdenerwowania znikły. W schronisku przy którym jest hotelik są bardzo miłe osoby. Psy mają osobne boksy. Widać duże zaangażowanie. Pomieszczenie hoteliku gdzie znajduje się Majki jest ogrzewane, jest sam w boksie co jest ważne, ale w pomieszczeniu są jeszcze 2 pieski (tez w osobnych boksach.). Teraz najważniejsze żeby znaleźć mu domek, bo przez tę krótką chwilę gdy z nim byłam od razu widać, że kontakt z człowiekiem daje mu poczucie bezpieczeństwa i bardzo tego kontaktu potrzebuje. To świetny piesek jak to określili w hoteliku "prawie sznaucer":evil_lol:. Energia go rozpiera dlatego nie udało mi się zrobić więcej zdjęć, ale dziewczyny ze schroniska mają mu zrobić i wstawić na wątek.:loveu: dzięki wszystkim za zaangazowanie. zaraz córka wstawi to co udało mi się cyknąć, bo ja niedouczona jestem w tym temacie:oops:

Link to comment
Share on other sites

Uff, zatem udało się. Kolejny etap drogi Majka do WŁASNEGO DOMU za nami :-)
[B]Gosiu, dzięki, że dowiozłaś naszego świruska.[/B] Na zdjęcia czekamy.

Co do wymiany zdań między Idą a Natalią, to chyba nie będziemy tu tego omawiać. Majk od początku był u Idy na tymczasie. Ja osobście mam tylko pretensje do samej siebie, że po kolejnych staraciach Majka z boksiem pozwalaliśmy Idzie goić rany i dalej się zamęczać. Układ między tymi psami to bomba zegarowa i musi wybuchnąć. Ida nie oddała Majka dlatego, że przeszkadzał jej w robieniu sobie manicure, ale dlatego, że psy się gryzły, było to niebezpieczne nie tylko dla niej ale i dla nich samych. Natalio, bardzo się w to zaangażowałaś i gdyby nie twoje ogłoszenie nie mogłybyśmy nic zrobić. Dałaś też dom Maji. [B]Obie jesteście bezcenne :-)[/B]

Teraz sprawa ważna, która co jakiś czas podnoszę. [B]Szkolenie Majka. [/B]Uważam, że bez tego nie znajdziemy mu domu, albo ten dom straci. Gosiu, czy w hoteliku jest możliwość wykupienia zajęć z psem? A może znają jakiegoś szkoleniowca? Jeśli nie, to postaram się znaleźć kogoś w Opolu. Wydaje mi się, że warto w to zainwestować. Choćby jedne zajęcia w tygodniu.
[B]Na wątku wypowiedział sie Jacek Gałuszka. Panie Jacku, witam serdecznie, proszę z nami zostać na chwilę! Co pan sądzi o perspektywach Majka?
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia70']szczerze mówiąc nie wiem jak z tymi zajęciami. tak byłam zaabsorbowana tym, że muszę go zostawić, że nawet nie spytałam. sorki! ale myślę że zawsze można zadzwonić i zapytać.[/quote]
Dziewczęta, uśmiechnijcie się do Magdy;) (mam nadzieję, że ze względu na mój siwy włos na głowie, Magda mnie nie zabije za podesłanie jej następnej bidy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maksiorek']Dziewczęta, uśmiechnijcie się do Magdy;) (mam nadzieję, że ze względu na mój siwy włos na głowie, Magda mnie nie zabije za podesłanie jej następnej bidy).[/quote]

Ja z Magdą wczoraj rozmawiałam, ale zdaje się, że to nie był jej telefon. Poproszę o namiary na PW :-) Czy dzwonić do hoteliku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evra'][URL]http://i39.tinypic.com/hvca9u.jpg[/URL]

Smutny ten boks hotelowy. Mam nadzieję, że ma tam przytulne posłanko, ale przydałby się jakiś chodniczek na podłogę do leżenia i zabawki.[/quote]
Przystawmy jednak ten boks do schroniskowego...od ręki wygląda lepiej, oczywiście w moim odczuciu.

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.eoferty.com.pl/id110079.html]Udręczony piękny Majki Odmien jego los / Psy > Pozostałe - Siedlce[/url]


[url=http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=15164]Ogłoszenia: Giełda Ogłoszeń :: drobne ogłoszenia: motoryzacja :: darmowe ogłoszenia: praca[/url]


[url=http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=2874541&cid=1558]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url]

Link to comment
Share on other sites

cieszę się,że Majki jest nadal w dobrych rękach i dziękuję paniom z Opola,że błyskawicznie zareagowały na prośbę o pomoc.:loveu:

Smutne,że znowu miłość do zwierząt nie idzie w parze z szacunkiem ludzi do siebie nawzajem.:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...