Jump to content
Dogomania

Tym niechcianym..


SpanieL

Recommended Posts

To i ja kogoś pożegnam.Ten widok nie daje mi spokoju...
Zapalam świeczuszkę dla dużego czarnego owczarka niemieckiego,przywiązanego do drzewa w lesie.Gdybym był tam parę dni wczesniej może zyłby do tej pory.Ten kto go tam przywiązał nawet nie dał mu szans na nowe życie.Nawet nie dał mu szansy chociażby na to zeby się uwolinił przegryzając smycz(miał na sobie łancuch i łancuchem był przywiązany).
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*):-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Dla Was wszystkich, w tym szczególnym dniu, dla tych które znaliśmy, dla tych, którym nie zdążyliśmy pomóc, dla tych, o których nawet nie wiedzielismy, które żyły i umierały gdzieś, zapomniane, porzucone i samotne.

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/262/img0318bq6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wspominam te wszystkie mordki, które zdążyłam poznać przez 5 lat mojego wolontariatu w schronisku... Będę pamiętać o Was zawsze, bo wszystkie byłyście wyjątkowe i wspaniałe, tyle razem przeszliśmy, tyle radości mi dawaliście... Dziś już was nie ma, pozostała tylko jakaś przygnębiająca pustka :placz: [B]Filipek, Sarunia, Nuka, Niusiek, Klementynka, Klemens, Gucio, Wiewiór, Żaba, Awor, Brutus, Akson, Traszka, Dianusia, dwa Hektory, Zębolek, Dżery, Piegus, Agunia, Tuli, Maciuś, Czesiu, Karlos, Keksunia, Pazurek, Denis, Sedia, Atosik, Grido, Fiori, Grant, Kasia.... i wiele innych[/B] - żyły na tym świecie i odeszły samotnie w schronisku :placz:

Tak bardzo mi was brak....:placz: :placz: :placz:

[B][SIZE=5]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...