Jump to content
Dogomania

Pan jamnik Plastuś - nie tylko przeżył, ale znalazł wspaniały dom!!!


GoniaP

Recommended Posts

Witam,
dawno tutaj nie zaglądałam, ale ponieważ zaczęłam w tym wątku temat choroby Lusi.... muszę Wam napisać smutną wiadomość.
Wydawało się, że najgorsze już minęło, bo Luka odzyskała władzę w nóżkach, zaczęła sama chodzić, ba biegać. Niestety kolejny nawrót był dużo silniejszy i zakończył się dla Lusi pożegnaniem z nami wszystkimi.
Trudno będzie przejść do codzienności nie widząc i słysząc tej kochanej iskierki, która przez 5 lat swojego życia dała swoim właścicielom i nam ogrom radości. Nie ma już Lusi i wszystko jest inne... Choć nie była to moja sunia, to patrząc na swoje sunie jestem świadoma jaki to ból stracić przyjaciela.
Pozdrawiam wszystkich kochających psiaki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja bym taki domek klonowała. Państwo od razu do serca mi przypadli, byłam z "testerem" czyli ze swoim jamnikiem. Państwo mnie "rozwalili" jak sie okazało że sprawiłam im tym ogromną przyjemność. Państwo z Rambusiem "rozmawiali z pozycji jamnika". Tak dokładnie tak, na podłodze na czworaka.... Rambuś natychmiast został przyjęty jak królewicz. I to było bardzo naturalnie robione, bez cienia sztuczności. Ja zostałam zasypana zdjęciami i niezwykle ciepłymi opowieściami o poprzedniku Plastusia. Trzeba było widzieć błyszczące oczy Państwa... . Wspaniali Ludzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kochani, Lusia odeszła, ale jej właściciele już zaopiekowali się nowym szczeniakiem i radość w domu gości na nowo :) Sunia jest słodka, nadali jej imię Ara.
Plastuś cudowny i taki szczęśliwy, aż serducho się raduje. Ostatnio na Dogo przeczytałam o maleńkim psiaku, który wpadł do wrzątku... masakryczne przeżycie, łzy same płynęły, ale na szczęście są cudowni, wrażliwi ludzie. MAJĄ WIELKIE SERCA:)

[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1349/pb211872.jpg[/IMG]

[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3418/pb211868.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...