Jump to content
Dogomania

Pan jamnik Plastuś - nie tylko przeżył, ale znalazł wspaniały dom!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Jaki miły odzew. Bico, Danusia zagląda na wątek i na pewno nawiąże z Tobą kontakt. Kto wie, kto wie, czy to nie zaowocuje domkiem dla Plastusia, a takiego trafionego, docelowego życzę mu z całego serca.[/quote]

Jeszcze nie bardzo mogę się w tym wszystkim połapać i jestem powolna ale dziś to już musiałam się zalogować na dogo - mam 9-letniego jamnikopodobnego Kleksa(na zdj.) i 3-letniego czarnego labka Małego. Jak zobaczyłam wątek Plastka i biadaka Pontiego, to coś we mnie pękło i hop na dogo:cool3:
Jakby co podaję mój numer komórki, gdybym nie była przy kompie, bo coś mnie bierze, jakis katar czy grypa.
Dajcie znać, nie obiecuję gruszek na wierzbie, ale próbować warto - 607605048.

Link to comment
Share on other sites

DANUSIU BARDZO DZIEKUJEMY CI W IMIENIU WSZYSTKICH JAMNICZYCH SERDUSZEK,

PLATUS ZNOWU SOBIE PRZYPOMNIAL JAK BYC JAMNICZKIEM

POSCIEL I KUBRACZEK I TE INNE TYPOWO JAMNICZE SPRAWY .... LISTONOSZ ....

DANUSIU JESTES WIELKA


TYMONEK BAZOLEK MOJE ZNAJDY I JA DZIEKUJEMY CI Z CALEGO SERCA ZA TO ZE JESTES NA TEJ PLANECIE


powiedz jak tam pieniazki - takie leczenie jest pewnie kosztowne wiec moze cos tam ci przeslemy za wiele nie mozemy bo to juz po swietach wiec kaski jak na lekarstwo .......


pozdrawiamy mocno


bazolek tymonek i magda

Link to comment
Share on other sites

[B]bico[/B],witamy na dogo:lol:Plastus jest w trakcie leczenia ale o domku dla niego oczywiscie mozna juz rozmawiać.To moj numer telefonu 505748074 dla każdego kto chciałby rozmawiać na temat jego adopcji lub w jakiejkolwiek innej dotyczącej Plastusia :lol:
[B]majga,[/B]dzieki że tu pilnujesz Plastusiowych spraw:lol:
[B]merzet,[/B]co do kosztów za leczenie to nie jestem w stanie pokryć ich z własnych funduszy i mam nadzieje ze do tego nie dojdzie. Jutro zrobie tu wstępne rozliczenie ile do tej pory wydałam i jakie przypuszczalne koszta bedą jeszcze i trzeba sie bedzie zastanowić jak rozwiazać sprawę tych kosztów bo male nie będą,niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]Danusia nie zostaniesz z tym sama, ja rzexbię tez cegiełke dla skarpety. Będziemy "walczyć". Allegro plastusiowe tez rzeźbie.[/B][/quote]

Plastusiowe allegro rzeżbisz?to moze jakieś foteczki jeszcze potrzebujesz?
Ale Plastuś chyba nie chce opuszczać już mojego domku.:placz:
Te zdarte łapiny do cegiełak to bedą musiały być te poprzednie fotki,niezbyt wyrażne,mam nadzieje ze uda Ci sie je poprawic.Mam 7 sztuk,wysle wszystkie to wybierzesz co się nada.
Myslalam ze zrobie wyrażniejsze ale nie dało rady.
Goniu wiem że na Twoją pomoc mogę liczyc.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Danka za numer telefonu do Ciebie, przekażę go jutro tej mojej znajomej Pani, żebyście mogły ze sobą bezpośrednio pogadać o Plastusiu:cool3: ona jest teraz w żałobie po swoim jamnisiu Gutku i wszystkie psy do niego porównuje, więc może trochę marudzić:cool3: nie mogę obiecać, że ona go weźmie ale wstępnie wykazała zainteresowanie wątkiem i uważam, że trzeba próbować i nie można zmarnować żadnej szansy:cool3:
co do kosztów leszenia Plastka, to podaj numer konta, to też się dorzucę, milionów nie obiecuję;) ale "ziarnko do ziarnka" i zbierze się miarka;)
pozdrawiam i będziemy w kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Dzięki Danka za numer telefonu do Ciebie, przekażę go jutro tej mojej znajomej Pani, żebyście mogły ze sobą bezpośrednio pogadać o Plastusiu:cool3: ona jest teraz w żałobie po swoim jamnisiu Gutku i wszystkie psy do niego porównuje, więc może trochę marudzić:cool3: nie mogę obiecać, że ona go weźmie ale wstępnie wykazała zainteresowanie wątkiem i uważam, że trzeba próbować i nie można zmarnować żadnej szansy:cool3:
co do kosztów leszenia Plastka, to podaj numer konta, to też się dorzucę, milionów nie obiecuję;) ale "ziarnko do ziarnka" i zbierze się miarka;)
pozdrawiam i będziemy w kontakcie.[/quote]

bico serdecznie dziękuje za deklarację pomocy dla Danusi (Plastusia u Danusi). To Anioł Jamniczy. Bardzo odpowiedzialna Pani Mistrz Metamorfoz Jamniczych. Zbyt skromna i nieśmiała, a zrobiła bardzo wiele.

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze foteczki jeszcze u mnie :lol: zaraz cos niecos wstawie:evil_lol:

Z najnowszych wieści dotyczących Plastusia a raczej skowronka który wstaje bladym switem, dzisiaj pobudka była o 4 rano :-o
Jestesmy po wizycie w lecznicy,niestety nie zakończyliśmy dzisiaj zastrzyków,jutro kolejne.
Jestem po rozmowie z Pania z Lublina zainteresowaną adopcja Plastusia,bedziemy w kontakcie,Pani sledzi również wątek i jest na bierząco z informacjami.Zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja i dalsze zachowanie Plastusia bo puki co to jest straszny piszczek,za nic nie chce zostac sam w domu a Pani pracuje więc musiałby na czas pracy zastawać sam.Pani wspomoze nas równiez finansowo w leczeniu Plastusia za co ogromnie dziekujemy.:loveu:
[B]bico,[/B]tobie również serdecznie dziekuje za deklaracje pomocy finansowej w leczeniu Plastusia.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę najnowsze foteczki;

Plastusiowi spodabala sie Tofikowa ośmiornica.
[IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2521/bild1588yc3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2446/bild1587ya3.jpg[/IMG]
widać od początku miał wobec niej niecne zamiary.
[IMG]http://img187.imageshack.us/img187/9804/bild1583ui1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7848/bild1577ki0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...