Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to już było chyba gdzieś tu offowane, ale ta sprawa nie daje mi spokoju
[B]POMOCY!:-(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/fuksik-nastepny-starachowicki-rudzielec-czy-bez-szans-131317/"]FUKSIK następny starachowicki rudzielec czy BEZ SZANS???!!![/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']Przepraszam ale zadam te pytania - jaki jest stan Antosia na chwilę obecną - czy te rany są duże? co na to weterynarz?
Czy próbują go choć na siłę ruszyć z miejsca? Jak z załatwianiem?
Mam jeszcze kilka ale tamte potem:-([/quote]
Gonia, mieszkasz w Mielcu, to najlepiej podjedz do schroniska, idz do boksu Antosia i poobserwuj psa. Zapytaj w schronisku bezposrednio co u niego teraz slychac. Weta mozna spotkac jedynie wieczorem.
[quote]jeszcze tylko jedna kwestia formalna - nalezaloby zdecydowac kto ze schroniska przyjedzie do Sochaczewa i podpisze umowe adopcyjna?[/quote] Nie bardzo jest o czym decydowac, bo nikt ze schroniska nie pojedzie do Sochaczewa, z Antosiem pojedzie umowa in blanco i Renatka podpisze ja i odesle do schroniska. Musimy tylko znalezc transport Mielec-Sochaczew. Jesli znajdziemy, Antos moglby jechac w najblizszych dniach.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że właściwie wszystko ustalone ;). Teraz transport, co też nie będzie zapewne łatwa sprawą.
Antosiu, Cioteczki szukują Ci spore zmiany.

Co do znalezienia mu DT do czasu wyjazdu do Renatki, to ja bym była ostrożna. Każda zmiana miejsca dla takiego psa, to olbrzymi stres. Nie wiem czy jest najmniejszy sens fundowania mu takich atrakcji na przestrzeni najbliższych dwóch tygodni :razz:. Bierzcie poprawkę, że to na prawdę starszy pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']
Nie bardzo jest o czym decydowac, bo nikt ze schroniska nie pojedzie do Sochaczewa, z Antosiem pojedzie umowa in blanco i Renatka podpisze ja i odesle do schroniska. Musimy tylko znalezc transport Mielec-Sochaczew. Jesli znajdziemy, Antos moglby jechac w najblizszych dniach.[/quote]

Antos nie pojedzie w najblizszych dniach ale przed lub po Swietach - Renata nie ma mozliwosci wziecia go wczesniej
A kto przyjedzie z Antosiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Gonia, mieszkasz w Mielcu, to najlepiej podjedz do schroniska, idz do boksu Antosia i poobserwuj psa. Zapytaj w schronisku bezposrednio co u niego teraz slychac. Weta mozna spotkac jedynie wieczorem.
[/quote]

Czy pytanie Goni bylo niestosowne? Nie bardzo rozumiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Czy pytanie Goni bylo niestosowne? Nie bardzo rozumiem[/quote]
Gonia pyta i pyta, wlasciwie ciagle o to samo, a przeciez Halcia pisala kilka dni temu jak jest z Antosiem. Reno tez pisala swoje obserwacje. Poza tym Gonia13 ma zdecydowanie blizej do schroniska niz kazda z nas (Reno 350 ,Halcia 70, ja 40 km) i moze po prostu podjechac do schroniska i zobaczyc jak sie Antos czuje dzisiaj i zdac relacje na forum. Normalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Gonia pyta i pyta, wlasciwie ciagle o to samo, a przeciez Halcia pisala kilka dni temu jak jest z Antosiem. Reno tez pisala swoje obserwacje. Poza tym Gonia13 ma zdecydowanie blizej do schroniska niz kazda z nas (Reno 350 ,Halcia 70, ja 40 km) i moze po prostu podjechac do schroniska i zobaczyc jak sie Antos czuje dzisiaj i zdac relacje na forum. Normalnie.[/quote]

Ula ale wyglada na to ze Gonia nie moze/nie ma jak podjechac do Mielca

Mysle, ze powinna pojawic sie dokladna informacja na watku odnosnie stanu zdrowia Antosia i to nie informacja od Goni ale od osob przebywajacych regularnie w schronisku
Zdaje sobie sprawe ze macie jakas odleglosc do pokonania(i tego nie kwestionuje) ale moze jest ktos z Waszych znajomych zarejestrowany na dogo, kto moglby takowe info przekazac na watku?

Renata musi miec rzetelna informacje o stanie psa - nie moge jej przekazac info zeby przyjechala do Mielca i zweryfikowala czy jest zdrowy, jakie bierze leki itp.
Wszystkie wiemy ze Antos nie lezy "bezpansko" i ze ma opieke - ale nie ma nic niestosownego w pytaniu o jego zdrowie

Link to comment
Share on other sites

Pracownicy schroniska nei sa zbyt przychylnie nastawini donowych osob wiec nie wiem czy udzielili by konkretnych informacji. Byłam z Sylwia nie raz jak o coś sie pytam to otrzymujemy krótkie odpowiedzi, albo i wcale bo nei wiedzą wiec nei wiem czy komuś nowemu udało by sie. wiem ze nie ma co sie pracownikami przejmować(bo maja dużo pracy) ale jak nie chca to siła odpowiedz od nich nei wyciagnę przepraszam ale jestem negatywnie nastawiona na pracowników szczególnie na ta młoda dziewczynę która jak zwykle nic nie wie. Zamiast przyjąc wolontariuszy z uśmiechem to zawsze widze krzywe spojrzenia:(co mnie doprowadza do szału.Przepraszam ze tak psize bo pewenie Ulka mnie tu zjedzie:)ale takie sa moje odczucia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabi1983h']Pracownicy schroniska nei sa zbyt przychylnie nastawini donowych osob wiec nie wiem czy udzielili by konkretnych informacji. Byłam z Sylwia nie raz jak o coś sie pytam to otrzymujemy krótkie odpowiedzi, albo i wcale bo nei wiedzą wiec nei wiem czy komuś nowemu udało by sie. wiem ze nie ma co sie pracownikami przejmować(bo maja dużo pracy) ale jak nie chca to siła odpowiedz od nich nei wyciagnę przepraszam ale jestem negatywnie nastawiona na pracowników szczególnie na ta młoda dziewczynę która jak zwykle nic nie wie. Zamiast przyjąc wolontariuszy z uśmiechem to zawsze widze krzywe spojrzenia:(co mnie doprowadza do szału.Przepraszam ze tak psize bo pewenie Ulka mnie tu zjedzie:)ale takie sa moje odczucia...[/quote]

Gabi, taka jest niestety prawda. Jedynie Kierownik i pan Zbyszek są nieocenieni :loveu::loveu::loveu:. Co do nowej pracownicy, p. Moniki to ... :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoko100']Jeśli chodzi o transpory to gdzie jest wogole Sochaczew?No i jeśli nie ebdzie dla Antosia transportu ja moge pomyśleć.Noi bede w schronisku w tym tygodniu bo okulary zostawilam i musze je odebrać.[/quote]
Dopłacę Ci do benzyny, tylko prześlij mi proszę swoje dane, abym mogła przesłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabi1983h']Pracownicy schroniska nei sa zbyt przychylnie nastawini donowych osob wiec nie wiem czy udzielili by konkretnych informacji....Zamiast przyjąc wolontariuszy z uśmiechem to zawsze widze krzywe spojrzenia:(co mnie doprowadza do szału.Przepraszam ze tak psize bo pewenie Ulka mnie tu zjedzie:)ale takie sa moje odczucia...[/quote]
[B]Gabi[/B], my 'starzy' mamy tak samo, nie ma roznicy, ten temat byl juz wielokrotnie poruszany na watkach mieleckich od kilku lat. Nowa to P.Monika, ja z nia w ogole nie rozmawiam, zreszta jest juz na cenzurowanym u kierownika, gadalam z nim ostatnio o pracownikach, niestety nie ma nowych, ktorzy by sie rwali do pracy.

[B]Maszaberla[/B], czyli mamy zdobyc diagnoze lekarska Antosia? Poprosze kierownika, zeby doktor go dokladnie zbadal i napisal. Tylko to niestety bedzie badanie ogólne, zadne USG, RTG, czy to wystarczy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...