Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa - W-wa - 10, 11, 12.07.09


Cekinka13*

Recommended Posts

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Wysiądź na dworcu Warszawa Centralna.
Potem możesz jechać tramwajem 33 w kier. Mokotowa i wysiadasz na przystanku "Racławicka". Idziesz w prawo w ul. Racławicką i za jakieś 8-10 min. jesteś pod terenem wystawy.

Psy w W-wie nie płacą za jazde środkami komunikacji. Ludzie - tak. Ale nie wiem, ile kosztuje obecnie bilet.:oops:

Pzdr.[/QUOTE]

Można tak:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']Sluchajcie, a jak w Wwie najszybciej dojsc/dojechac na teren wystawy z dworca glownego? :cool3:[/quote]

Wyczytałam, że spod [B]Dworca Centralnego[/B] trzeba jechać [B]autobusem 175 (kierunek: lotnisko)[/B] - na stronie warszawskiego MZK jest szczegółowy rozkład jazdy, wygląda na to, że ten autobus kursuje dość często, należy wysiąść na przystanku o wdzięcznej nazwie [B]Rakowiec[/B], następnie[B] przejść na drugą stronę ulicy Żwirki i Wigury[/B] i [B]iść Raclawicką[/B] do Stadionu Gwardii (podobno spacerek ok. 800 m.).
Serdecznie pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka122']Witam!
Jak tam obecnie pogoda w W-wie i jak się u Was podoga wapowiada na niedzielę??
Bo u mnie na lubelszczyźnie jak narazie pada i jest burza. :/[/quote]


teraz leje i jest burza.....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']Sluchajcie, a jak w Wwie najszybciej dojsc/dojechac na teren wystawy z dworca glownego? :cool3:[/quote]
Na główny pociągi już dawno nie jeżdżą, masz zapewne na myśli centralny?
Tam masz 2 tramwaje (z tego samego przystanku - na Chałubińskiego) - 10 i 33 jadące w kierunku Wyścigi lub Służewiec, wyjście z podziemia na przystanek na Mokotów. Wysiadasz na przystanku Wołoska i idziesz w prawo ulicą prostopdałą do tej, którą jedzie tramwaj. Dojście - jakieś 5-10 min. na piechotę.
Autobus 175 w Al. Jerozolimskich, przystanek obok dworca. Wysiadasz na przystanku Rakowiec, przechodzisz na drugą stronę ulicy, którą przyjechał autobus (Żwirki i Wigury), prostopadła do niej to Racławicka, idziesz nia chwilę i trafiasz na Gwardię.
Autobus 504 z pętli Dw. Centralny (po przeciwnej stronie budynku dworca niż Al. Jerozolimskie) wysiadasz na przystanku Rakowiec, dalej j.w.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']ja jeszcze kombinuje z transportem, ale jak do czwartku nic sie nie zdeklaruje napisze na priv ;)[/quote] Ok :)

[quote name='basia bonnie']o której jedziecie? :cool3: ja też jadę w piątek ;) z bielska-białej, ale przez katowice.[/quote] My mamy odjazd z Katowic o 15:00, jedziemy expresem(z tego co sprawdziłam, ten nie jedzie z BB).
Z Katowic mamy niecałe 3h jazdy i jesteśmy na miejscu. Bilet kosztuje jakieś 60zł + 15zł pies. Pociąg zatrzymuje się w Katowicach, Sosnowcu Gł, Zawierciu, Wawa Zach-Centr. Nadal szukamy towarzystwa w jedną stronę na piątek :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']
My mamy odjazd z Katowic o 15:00, jedziemy expresem(z tego co sprawdziłam, ten nie jedzie z BB).
Z Katowic mamy niecałe 3h jazdy i jesteśmy na miejscu. Bilet kosztuje jakieś 60zł + 15zł pies. Pociąg zatrzymuje się w Katowicach, Sosnowcu Gł, Zawierciu, Wawa Zach-Centr. Nadal szukamy towarzystwa w jedną stronę na piątek :razz:[/quote]
Szkoda :( ja jadę o 7 rano..tak żeby na 11 być w wawie ;) intercity ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Szkoda :( ja jadę o 7 rano..tak żeby na 11 być w wawie ;) intercity ;)[/quote] Mój TZ pracuje w pt, a wystawiam sucza w niedzielę, więc nie potrzebuje tak wcześnie jechać do Warszawy. No szkoda, bo w końcu jest możliwość złapania jakiegoś towarzystwa na podróż, a tu pustki :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Mój TZ pracuje w pt, a wystawiam sucza w niedzielę, więc nie potrzebuje tak wcześnie jechać do Warszawy. No szkoda, bo w końcu jest możliwość złapania jakiegoś towarzystwa na podróż, a tu pustki :-([/quote]
Więc wracasz w niedzielę? :cool3: ja wracam w niedzielę, o 19:38 też intercity i też przez katowice :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Więc wracasz w niedzielę? :cool3: ja wracam w niedzielę, o 19:38 też intercity i też przez katowice :)[/quote] Z powrotem mam już towarzystwo TZta, jedziemy samochodem w poniedziałek, będziemy się urlopować :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...