Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa - W-wa - 10, 11, 12.07.09


Cekinka13*

Recommended Posts

[quote name='Bronesia']Zapytam tutaj Was bo telefon organizatora już nie odpowiada. Wiem, że można kupować w czasie trwania wystawy różne produkty. Czy ten handel jest na terenie gdzie wstęp jest wolny, czy mogę przyjść ze swoim psiakiem, niewystawianym?[/quote]

....wszystkie stoiska sa na terenie wystawy....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapytam tutaj Was bo telefon organizatora już nie odpowiada. Wiem, że można kupować w czasie trwania wystawy różne produkty. Czy ten handel jest na terenie gdzie wstęp jest wolny, czy mogę przyjść ze swoim psiakiem, niewystawianym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']....wszystkie stoiska sa na terenie wystawy....[/quote]

[quote name='Bronesia']To inna kwestia ale czy możesz/potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie?[/quote]

....napisałam wyżej, czytaj uważnie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bronesia'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/17622.html"]Maks i Spark[/URL] dziękuję, zauważ, że Twoja odpowiedź jest przed moim pytaniem (to dziwne) a więc nie patrzyłam powyżej swojego pytania tylko poniżej[/quote]

...normalka, posty przeskakują....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']Sama możesz wejsc jak tylko kupisz bilet i wszystko jest dla Ciebie.Nawet naleśniki,ale z psem bedzie juz trudniej,bo pamietam jak to bylo w zeszlym roku,że ochroniarze byli bardzo dociekliwi i nie wpuszczali byle kogo:lol:[/QUOTE]

Ach te naleśniki :facelick: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Asiaczek"']8-tygodniowe szczenię chcesz wziąć na socjalizację na wystawe...?:crazyeye:
Daj spokój! Szczeniak ma jeszcze masę czasu na socjalizację, odpuść...[/quote]
Dla sprostowania- w dniu wystawy 9 tygodniowe ;) Rozumiem wasze oburzenie, ale naprawdę znam granice i przesadzić stanowczo nie zamierzam, wpadamy tylko na chwilkę. :)

Ja będę z aparatem w sobotę i niedzielę, ale jakość fotek marnawa, także się raczej nie polecam... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']naleśniki mają jedną podstawową wadę...MEGA KOLEJKI:evil_lol:[/quote]
... i cena...

[quote name='Lived']Dla sprostowania- w dniu wystawy 9 tygodniowe ;) Rozumiem wasze oburzenie, ale naprawdę znam granice i przesadzić stanowczo nie zamierzam, wpadamy tylko na chwilkę. :)
Ja będę z aparatem w sobotę i niedzielę, ale jakość fotek marnawa, także się raczej nie polecam... :eviltong:[/quote]
Ponieważ do zdarzenia jeszcze nie doszło;), to ja nie jestem oburzona, bo prosiłaś o opinię. My te opinię wyraziliśmy.

Ja na wystawy zabieram psy, które juz skończyły 6 miesięcy (po wszystkich szczepieniach wieku szczenięcego i wściekliznie). Nie uważam za słuszne, aby 8 czy nawet 9-tygodniowe szczenię powinno byc w ten sposób socjalizowane. To moje zdanie. Na wystawie jest zawsze pełno psów, nie zawsze zdrowych (mimo kontroli na wejściu), mogą byc i pchełki;). Poza tym jest to miejsce pełne emocji, stressu i czego tam jeszcze chcieć. Odpuść sobie, naprawdę. Spokojnie zacznij chodzić z maluchem na wystawy (w ramach socjalizacji) od 6 miesięcy; możesz wtedy nawet zgłosić takiego malucha na jedną z wystaw... Pamiętaj też o tym, że tak wczesne socjalizowanie może miec tez i odwrotny skutek - psiak się zestresuje, zdenerwuje, zostanie mu to wrażenie w pamięci. I odezwie się w najmniej oczekiwanym momencie...

Możesz za to socjalizowac go w autobusie, tramwaju, metrze... na spacerach, przy spotkaniach z innymi psami. 9-miesięczne szczenię naprawdę nie potrzebuje aż tak mocnych wrażeń, jak wystawa.

Zrobisz, jak zechcesz.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lived']Dla sprostowania- w dniu wystawy 9 tygodniowe ;) Rozumiem wasze oburzenie, ale naprawdę znam granice i przesadzić stanowczo nie zamierzam, wpadamy tylko na chwilkę. :)

Ja będę z aparatem w sobotę i niedzielę, ale jakość fotek marnawa, także się raczej nie polecam... :eviltong:[/quote]
To ja zamawiam z MP ;)
A co naleśników to są przepyszne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']:multi::multi:

ja będę w sobotę z aparatem, można zgłaszać zamówienia na zdjęcia : P[/QUOTE]

Ja zamawiam, ja zamawiam! :multi: A więc tak (:cool3:) Cocker spaniel angielski, suki, kl. szczeniąt (taka kolorowa- tricolor nr 2193), Golden retriever, suki, kl. otwarta (nr 2296), MP . Jakby ci się udało nas uchwycić to z góry dziękuje :loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lived']Owszem, gdybym nie widziała w tym żadnego sensu, nie brałabym jej ;) Przy odpowiedniej ostrożności na pewno nic się nie stanie, a zła socjalka od nieustannego siedzenia w domku przez całe życie boli ;)[/QUOTE]

Na wystawe w Białymstoku, przecież możesz ją wziąść ;)

[SIZE="1"]Odezwała się ta co 3 mies. szczeniaka na wystawe przemycała :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Ja zamawiam, ja zamawiam! :multi: A więc tak (:cool3:) Cocker spaniel angielski, suki, kl. szczeniąt (taka kolorowa- tricolor nr 2193), Golden retriever, suki, kl. otwarta (nr 2296), MP . Jakby ci się udało nas uchwycić to z góry dziękuje :loveu: :lol:[/QUOTE]

widzę obydwa piesy w bannerze : P sczzególnie cockera raczej nie pomyle :diabloti: jeszcze napisz ring i godzinę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Asiaczek"']Ponieważ do zdarzenia jeszcze nie doszło;-), to ja nie jestem oburzona, bo prosiłaś o opinię. My te opinię wyraziliśmy.

Ja na wystawy zabieram psy, które juz skończyły 6 miesięcy (po wszystkich szczepieniach wieku szczenięcego i wściekliznie). Nie uważam za słuszne, aby 8 czy nawet 9-miesięczne szczenię powinno byc w ten sposób socjalizowane. To moje zdanie. Na wystawie jest zawsze pełno psów, nie zawsze zdrowych (mimo kontroli na wejściu), mogą byc i pchełki;-). Poza tym jest to miejsce pełne emocji, stressu i czego tam jeszcze chcieć. Odpuść sobie, naprawdę. Spokojnie zacznij chodzić z maluchem na wystawy (w ramach socjalizacji) od 6 miesięcy; możesz wtedy nawet zgłosić takiego malucha na jedną z wystaw... Pamiętaj też o tym, że tak wczesne socjalizowanie może miec tez i odwrotny skutek - psiak się zestresuje, zdenerwuje, zostanie mu to wrażenie w pamięci. I odezwie się w najmniej oczekiwanym momencie...

Możesz za to socjalizowac go w autobusie, tramwaju, metrze... na spacerach, przy spotkaniach z innymi psami. 9-miesięczne szczenię naprawdę nie potrzebuje aż tak mocnych wrażeń, jak wystawa.

Zrobisz, jak zechcesz.

Pzdr. [/quote]
Asiaczku, ale ja nie prosiłam o jakąkolwiek opinię na ten temat (pytałam tylko, czy nas wpuszczą), bo jak sama zauważyłaś- zrobię co zechcę ;) A psiak będzie cały czas na rękach bądź w plecaku i wierz mi, dopilnuję żeby nie miał bezpośredniego kontaktu z otoczeniem i bardzo negatywnych doświadczeń. Zresztą jak już wspominałam- będziemy tylko na trochę, żeby nie przesadzić.
Wyraziłaś swoje zdanie na temat socjalizacji, za co dziękuję, ale ja mam inne... i proponuję na tym zakończyć temat;)

[quote name='"Kaya"']
Na wystawe w Białymstoku, przecież możesz ją wziąść ;-)

[SIZE=1]Odezwała się ta co 3 mies. szczeniaka na wystawe przemycała :evil_lol:[/SIZE][/quote]
Wezmę, wezmę :evil_lol:

[quote name='"Zuza i Noddy"']To ja zamawiam z MP ;-)[/quote]
Z niedzieli nie obiecuję (:evil_lol:) ale będziesz w sobotę, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']... i cena...


Ponieważ do zdarzenia jeszcze nie doszło;), to ja nie jestem oburzona, bo prosiłaś o opinię. My te opinię wyraziliśmy.

Ja na wystawy zabieram psy, które juz skończyły 6 miesięcy (po wszystkich szczepieniach wieku szczenięcego i wściekliznie). Nie uważam za słuszne, aby 8 czy nawet 9-miesięczne szczenię powinno byc w ten sposób socjalizowane. To moje zdanie. Na wystawie jest zawsze pełno psów, nie zawsze zdrowych (mimo kontroli na wejściu), mogą byc i pchełki;). Poza tym jest to miejsce pełne emocji, stressu i czego tam jeszcze chcieć. Odpuść sobie, naprawdę. Spokojnie zacznij chodzić z maluchem na wystawy (w ramach socjalizacji) od 6 miesięcy; możesz wtedy nawet zgłosić takiego malucha na jedną z wystaw... Pamiętaj też o tym, że tak wczesne socjalizowanie może miec tez i odwrotny skutek - psiak się zestresuje, zdenerwuje, zostanie mu to wrażenie w pamięci. I odezwie się w najmniej oczekiwanym momencie...

Możesz za to socjalizowac go w autobusie, tramwaju, metrze... na spacerach, przy spotkaniach z innymi psami. 9-miesięczne szczenię naprawdę nie potrzebuje aż tak mocnych wrażeń, jak wystawa.

Zrobisz, jak zechcesz.

Pzdr.[/quote]
Asiaczku pomyliłaś 9 tygodni z 9 miesiącami, ale każdemu może się zdażyć;)

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym roku i dwa lata temu na własne oczy widziałam jak nie wpuszczali psów nie zgłoszonych na wystawę. W Warszawie akurat mocno kontrolują wchodzących a szczenię dla nich może kojarzyć się z handlem ( przynajmniej taki powód dali rok temu znajomej z małym 4 miesięcznym psem ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...