Jump to content
Dogomania

Nowy dwÓr maz. 04/05.04.2009


Achnamara

Recommended Posts

[quote name='MEGNUM']Ja kilkakrotnie na tej wystawie kupowałam bilet ulgowy jako studentka i nikt nie prosił o legitymacja a z psem wchodziła moja mama bo ona ulgi nie ma:)[/quote]
Ja też zawsze tacie psa daję, a sama na ulgowy wchodzę, ale tym razem chyba ze mną wejdzie babcia i dziadek, więc tylko jedna osoba może na psa, a nie wiem jak z osobami starszymi? Dlatego pytałam o te ulgi dla emerytów. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patisa']a parking to koniecznie trzeba opłacać?

i to jets oddzielnie 15zł za parking i oddzielnie 10zł za bilety?[/quote]

W NDM służba wiesza taśmę na ulicy dojazdowej do Stadionu. Parking jest na poboczu tej ulicy i na kawałku polanki wzdłuż ulicy.
Jak przyjedziesz wcześniej to mozesz zaparkowac również na poboczu, tyle że przed taśmą i wtedy nie płacisz :)

Link to comment
Share on other sites

Do nas doszło w zeszłym tygodniu.

[quote name='Patisa']A hmm...co jeśli nie dostane na czas? w tym kraju wszystko jest możliwe:mad:[/quote]

W takim przypadku, zabierasz ze sobą dowód wpłaty, ewentualnie jakieś potwierdzenie wysyłki zgłoszenia (wydruk mail'a, dowód nadania, potwierdzenie faksu itp.) oraz dowód szczepienia psa p-ko wściekliźnie i śmiało idziesz do sekretariatu.
Tam dostaniesz numerek i katalog, o ile dokumenty i wpłata dotarły do organizatorów.
Jeśli chcesz zapłacić na wystawie (nie pamiętam, czy jest taka możliwość), to postępujesz jak wyżej, za wyjątkiem dowodu wpłaty. Płacisz na miejscu w sekretariacie.
Jednym słowem, brak potwierdzenia zgłoszenia to, o ile jesteś w spisie wystawców na stronie Oddziału, nie powód, żeby rwać włosy z głowy - takie rzeczy się zdażają całkiem nie rzadko ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie dotaniesz, to wydadzą tobie numer i katalog w sekretariacie wystawy, już dostałam potwierdzenie, ale wcześniej zdążyłam zadzwonić do związku (jestem nowicjuszem, wiec panikuję) i dowiedziałam się, że problemu nie będzie, jeżeli poczta zawiedzie.

[quote name='Patisa']Ale chodzi o pocztę polską?:cool3:

Nie dostałam:shake:

A hmm...co jeśli nie dostane na czas? w tym kraju wszystko jest możliwe:mad:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

ktoś błagał o foto szetlandów. ja będę jako kibic ale pilnuję sziców niemieckich w niedzielę. nie doczytane mam kiedy to nieszczęsne szetl. wchodzi na ring. czy sobota czy niedziela? jeśli to nie będzie konkurowało ze szpicami to coś tam słabej jakości mogę pstryknąć. niestety uczę się dopiero fotografii więc napewno szanse są marne na coś perfekcyjnie uwiecznionego. nie wierzę że coś uda mi się z daleka prawidłowo sfotografować w hali.
zainteresowaną poproszę i jakiś kontakt mail wysłany do mnie na pw bo efekty wyślę mailem. wszystko jedno do kogo byle do kogoś kto potrafi je wstawić na stronę. odrazu uprzedzę że jak znajdę szetl to zrobię co kolwiek to będzie. identyfikacją i etepem widocznej konkurencji zajmiecie się państwo sami bo ja już głowy do tego nie będę miała. poprostu będę robiła to z czym sobie poradzę. a jak coś będzie za daleko to trudno. mam duże dobre chęci ale umiejętności trochę za małe na te warunki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']Czy ta prosba przestrzegania godz. wystawiania podana na potwierdzeniu oznacza, ze mam po prostu się nie spóźnić? Nie musze byc od 8 rano?[/quote]


nie musisz być o ósmej, ale trzeba być wcześniej, żeby się odhaczyć, znależć miejsce, suczki są badane itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...