Jump to content
Dogomania

Nowy dwÓr maz. 04/05.04.2009


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']Podział na ringi wówniez jest :lol: Ja na ringu 6, koleżanka z którą jade na 1, na szczęście to ringi naprzeciwko siebie :lol:

Kogo spotkam w sobote? :cool3:[/quote]

Ja bede przy Beaglowyjm ringu, ring nr 3


W niedziele jestem przy ringu Corgi, czyli ring nr 5 :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Są godziny sędziowania !!! Zjedź niżej w Planie :lol:[/quote]

no właśnie coś nie halo u mnie z tym planem....
jest sobota i jaka rasa na jakim ringu, potem jest niedziela i jaka rasa na jakim ringu, mapka wystawy i zaczyna się coś od godzin z ringu 1 o buldogach francuskich. Dalej mam już tylko czystą kartkę :roll: biało i biało.... nie wiem jakby urwało albo jakby nie mogło się załadować.... strona 19 to ostatnia jaka mi się wyświetla w tym pdf.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']no właśnie coś nie halo u mnie z tym planem....
jest sobota i jaka rasa na jakim ringu, potem jest niedziela i jaka rasa na jakim ringu, mapka wystawy i zaczyna się coś od godzin z ringu 1 o buldogach francuskich. Dalej mam już tylko czystą kartkę :roll: biało i biało.... nie wiem jakby urwało albo jakby nie mogło się załadować.... strona 19 to ostatnia jaka mi się wyświetla w tym pdf.... :roll:[/quote]

U mnie normalnie wszystko ;). Jeśli dobrzę kojarzę to o te chodzi?
[LEFT]Seter irlandzki czerwono-biały 12:25[/LEFT]
[B][FONT=ZurichPL-BoldCondensed][LEFT]SUKI[/LEFT]
[/B][/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed][LEFT]Klasa [/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]młodzież[/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]y 1 1102 - 1102
Klasa pośrednia 1 1103 - 1103
[/LEFT]
[/FONT][LEFT]Gordon 12:35[/LEFT]
[B][FONT=ZurichPL-BoldCondensed][LEFT]PSY[/LEFT]
[/B][/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed][LEFT]Klasa [/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]młodzież[/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]y 2 1104 - 1105
Klasa otwarta 1 1106 - 1106
Klasa championów 1 1107 - 1107[/LEFT]
[/FONT][B][FONT=ZurichPL-BoldCondensed][LEFT]SUKI[/LEFT]
[/B][/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed][LEFT]Klasa szczeniàt 1 1108 - 1108
Klasa [/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]młodzież[/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]y 1 1109 - 1109
Klasa pośrednia 1 1110 - 1110
Klasa otwarta 1 1111 - 1111
Klasa championów 1 1112 - 1112

Jeśli coś innego jest Ci potrzebne to pisz ;)[/LEFT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']U mnie normalnie wszystko ;). Jeśli dobrzę kojarzę to o te chodzi?
[LEFT]Seter irlandzki czerwono-biały 12:25[/LEFT]
[B][FONT=ZurichPL-BoldCondensed][LEFT]SUKI[/LEFT]
[/FONT][/B][FONT=ZurichPL-LightCondensed][LEFT]Klasa [/LEFT]
[/FONT][LEFT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]młodzież[/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]y 1 1102 - 1102
Klasa pośrednia 1 1103 - 1103
[/FONT][/LEFT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed]
[/FONT][LEFT]Gordon 12:35[/LEFT]
[B][FONT=ZurichPL-BoldCondensed][LEFT]PSY[/LEFT]
[/FONT][/B][FONT=ZurichPL-LightCondensed][LEFT]Klasa [/LEFT]
[/FONT][LEFT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]młodzież[/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]y 2 1104 - 1105
Klasa otwarta 1 1106 - 1106
Klasa championów 1 1107 - 1107[/FONT][/LEFT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed]
[/FONT][B][FONT=ZurichPL-BoldCondensed][LEFT]SUKI[/LEFT]
[/FONT][/B][FONT=ZurichPL-LightCondensed][LEFT]Klasa szczeniàt 1 1108 - 1108
Klasa [/LEFT]
[/FONT][LEFT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]młodzież[/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]y 1 1109 - 1109
Klasa pośrednia 1 1110 - 1110
Klasa otwarta 1 1111 - 1111
Klasa championów 1 1112 - 1112

Jeśli coś innego jest Ci potrzebne to pisz ;)[/FONT][/LEFT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed]
[/FONT][/quote]


jejciu..! tak o te chodzi :cool3: wielkie dzięki!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czyli tak...my jesteśmy obok dogów i obok dobermanów? Jestem na ringu 3...Boże, jaka ja zielona jestem :placz:

Chyba się zaraz popłacze ze strachu....:scared:

Kurczę tak bym chciała, żeby to miało ręce i nogi( ten nasz występ - pierwszy:shake: )

Straszne...:nerwy:

Pociesza mnie fakt, że będę jednym dalmatyńczykiem w klasie otwartej, będzie tylko jeszcze jeden w championach, Boże jak n dobrze! Przynajmniej moja klęska nie będzie miała wielu świadków :(

A ja się łudziłam, ze tam nie będzie żadnego dalmata, a jest:placz:

Klęska, klęska, klęska... :mdleje::mdleje::chaos::grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']Czyli tak...my jesteśmy obok dogów i obok dobermanów? Jestem na ringu 3...Boże, jaka ja zielona jestem :placz:

Chyba się zaraz popłacze ze strachu....:scared:

Kurczę tak bym chciała, żeby to miało ręce i nogi( ten nasz występ - pierwszy:shake: )

Straszne...:nerwy:

Pociesza mnie fakt, że będę jednym dalmatyńczykiem w klasie otwartej, będzie tylko jeszcze jeden w championach, Boże jak n dobrze! Przynajmniej moja klęska nie będzie miała wielu świadków :(

A ja się łudziłam, ze tam nie będzie żadnego dalmata, a jest:placz:

Klęska, klęska, klęska... :mdleje::mdleje::chaos::grab:[/quote]
[B]Patisia[/B], spokojnie :lol: panika to teraz najgorsze, co możesz zrobić:lol: zrelaksuj się !!! Pamiętaj, że na wystawie zestresowany właściciel = zestresowany pies :lol: A jeśli kompletnie nie wiesz, jak taki debiut ma wyglądać, możesz zawsze dać psa do wystawienia profesjonalnemu handlerowi i na pierwszy raz przypatrzeć się jak on to robi, a na następnych wystawach już bez obaw śmigać samemu:lol:

Link to comment
Share on other sites

łatwo napisać....:shake:
o handlerze mogę zapomnieć.
Poza tym, ja nie martwię się w sumie o siebie... bardziej boje się o Frodka.
Martwię się, żeby mi nie stchórzyło toto, albo się gdzieś nie wyrwało...na podwórku hasa elegancko, ale w takim dzikim tłumie może zgłupieć. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']łatwo napisać....:shake:
o handlerze mogę zapomnieć.
Poza tym, ja nie martwię się w sumie o siebie... bardziej boje się o Frodka.
Martwię się, żeby mi nie stchórzyło toto, albo się gdzieś nie wyrwało...na podwórku hasa elegancko, ale w takim dzikim tłumie może zgłupieć. :shake:[/quote]

Do wystawy jeszcze troszke, ostatni dzwonek, weź go do tego czasu pare razy w jakieś huczne, tłumne miejsce, np.na dworzec kolejowy, rynek.. Chwal go, nagradzaj, niech inni głaskają, dotykają, niech się obędzie :lol: Jesli całe zycie tylko biegał beztrosko po ogrodzie, to tak nagle na wystawe-huczną i gwarną-może być ciężko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']IGUANA, bilety ulgowe obejmują tylko dzieci do jakiegośtam wieku czy także uczniów/studentów oraz emerytów/rencistów?[/quote]

Ja kilkakrotnie na tej wystawie kupowałam bilet ulgowy jako studentka i nikt nie prosił o legitymacja a z psem wchodziła moja mama bo ona ulgi nie ma:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...