Jump to content
Dogomania

Pielęgnacja sznaucera


Mek

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Florance, z trymowaniem poczekaj na ciepelko, to jest jeszcze szczeniaczek i szkoda zeby sie przeziebil :wink:

Mieciutka siersc przy sznaucich jest niedobrze hihi bo to ogolnie szorstkowlosa rasa. Ale maluszek ma jeszcze szczenieca siersc i moze ale nie musi zrobic sie szczotka :wink:

Link to comment
Share on other sites

gombar: dla mnei super. w sumie nie wiem czy scinaja wlos czy nie, bo nawet jak one go nie zetna to ja go zetne degazowkami (nie wiem jakie rz sie w tym uzywa), a podszerstek bardzo ladnie wyciagaja, zwlaszcza ten amerykanski bezfirmowy:))ale tak jak juz wczesniej pisalam trymuje przed wystawkami i dlatego nie posiadam w domku ani 1 trymera,ale kiedys sobie kupie:))wydaje mi sie ze cz-sr sa latwiejsze w obsludze jak pieprzaki:)))

Link to comment
Share on other sites

florance sznaucery powinny mic szorstką sierść ale u takiego maluszka to normalne ze ma teraz mięciutką sierść jhak bedzxiesz go potem systematcyznie trymowała to sierśc zrobi się sznuacerkowata i szorstka:) i z trymwoaniem tez bym poczekała do wiosny Denis pierwszy raz stracił włosek w wieku 4 m-cy i na twoim miejscu poczekałabym do marca-kwietnia jak juz nie bedzie snieu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']florance sznaucery powinny mic szorstką sierść ale u takiego maluszka to normalne ze ma teraz mięciutką sierść jhak bedzxiesz go potem systematcyznie trymowała to sierśc zrobi się sznuacerkowata i szorstka:) i z trymwoaniem tez bym poczekała do wiosny Denis pierwszy raz stracił włosek w wieku 4 m-cy i na twoim miejscu poczekałabym do marca-kwietnia jak juz nie bedzie snieu:)[/quote]

ja to bym chyba wolała, żeby on miał taką mięciutką zawsze... :lol: i w ogóle, żeby już wale nie rósł 8)

Link to comment
Share on other sites

Mojej sredniaczce od strzyzenia kolor sie nie psuje ale ona p/s nie wiem jak to jest w czarnych.
Acha, wiem ! Strzyge czarna miniature siostry ,kolor normalny bez zbrazowien.
Wiec niektorym sznaucerom wychodzi siersc !?To ciekawe myslalam ,ze wlasnie sznaucerom nigdy!

Link to comment
Share on other sites

Romans żadne sznaucery nie linieją. Włos zaczyna im wychodzić dopiero wtedy, gdy jest przerośniety, a nie został pies wytrymowany. Wtedy zaczyna sam wypadać. Oczywiście przyczyną może byc też nieodpowiednie żywienie lub alergia na karmę. Mam nadzieję, że wytłumaczyłam? :wink:

Orsini, więc używałaś do trymowania swoich psiaków tych grabi z marsa? Czy tylko zwykłe trymery?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...