Jump to content
Dogomania

Pielęgnacja sznaucera


Mek

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No waszunia nie widać :roll: Bardziej czuć jak sie ją pogłaszcze, a tego Wam zafundowac raczej nie mogę :lol: Ale do tej pory jestem w szoku ile ja tego porszerstka z niej wyrwałam... :o :o :o

A ile odrastają włosy okrywowe? Tzn. kiedy będe musiała wykonac kolejne trymowanko? Nie wyrywałam jej do łysa, ale starałam się dosyć dokładnie i jak juz mówiłam strasznie dużo tego wyszło! Ktoś mógłby mnie oświecić?

Dzisiaj jeszcze tylko udka i czekamy aż troche odrośnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']mek sie zachowujesz jak baba w ciazy:)))jestes rozchwiany emocjonalnie :lol: :lol: :lol: albo masz duzo stresow w zyciu :lol: :lol:
glowa do gory-jutro bedzie gorzej :lol: :lol:[/quote]

Nie orsini, on chyba juz z nami po prostu nie wytrzymuje :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

Mat!
Tutaj na forum jest spoko, ludzie jasno stawiaja sprawę i dobrze.
Jak ostrzej wyrazisz swoje poglądy , to też nikt się na Ciebie nie obrazi .
Ty nikt nie owiła wełny w bawełnę, nie słodzi, nie ściemnia.
A na pomoc i radę dogomaniaków zawsze można liczyć.
A niedomówienia i tak są potem obrócone w żart .
Trzymaj razem z nami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']No nie wiem, a co miales z j.polskiego?bo mi sie zawsze baby kojarzyly z rodzajem zenskim:))a wiec niektore...:))))[/quote]

NIe łap mnie za słowa.

Niektórzy forumowicze

W prawym górnym rogu pisze :
Użytkownicy przeglądający to forum: x,y,z.....

Użytkowicze czyli niektórzy...

A z polaka miałem cela.... :)

Link to comment
Share on other sites

Zeby zamknąć całośc tej bezowocnej dyskusji i nie pozostawic niedomówień to powiem tyle; że wnerwia mnie [b]u niektórych[/b] idealność.

To znaczy idealność ich psów. Jaki temat by nie poruszyc to od razu słychać " mój ma super '" , " a u mnie to bez problemu " itp.....itd....

I wychodzi ma to , że to ideały chodzące na czterech nogach, a ideałów nie ma, niestety.

Wiem , wiem , że odpowiecie mi
[b]niektórzy[/b] , " że nikt tak nie mówi " " że to moje urojenia " itp....idt...


Ale ja mam takie odczucia co do
[b]niektórych[/b] i już dalej tej dyskusji nie pociagne bo jeszcze mógłbym kogos " niewinnego " urazić a nie chce tego.

Link to comment
Share on other sites

Czepia się głównie mnie, więc to ja go wnerwiam. Jeśli kogoś denerwuje, że ktoś inny ma super psa ze świetnej hodowli to sorry, dla mnie to po prostu polska zawiść :P :evilbat:
Ja nie znam psa idealnego, każdy z moich psów ma swoje wady i swoje zalety, a chwalę to co u każdego z nich najlepsze. No i trudno, żebym na forum publicznym podawała wady moich psów. A czarny Uniś i tak jest idealny (no prawie ... :D)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...