Jump to content
Dogomania

Poznań - międzynarodówka


lapis

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo z tego co wiem to napewno Andrzej Jędrasiak i my.[/quote :evil:

] oj sędzia Jędrasiak, nic dziwnego że tak niewiele osób odważyło się swoje psy na ringu pokazać, ten człowiek gołym okiem wady genetyczne wykryć potrafi...

ja tam bym się go obawiał:)

Link to comment
Share on other sites

szczena mi opadła :eek2: wystawa miedzynarodowa asędzia A.J. jest chyba bardziej kompetentny niż E.N. no i fajny tytuł do wywalczenia. Ja wprawdzie nie zgłaszałam, ale reszta znajomych deklarowała się sumiennie, że będą, a tu tylko 2 psy w młodzieży :o

Może i tak, tylkoszkoda, że można przewidzieć, jaki pies wygra!

Jak pojeździsz trochę po wystawach i prześledzisz wszystkie wyniki, no może prawie wszystkie, to będziesz wiedziała, dlaczego taka jest ilość buli.

A poza tym, niestety Poznań, odkąd stał się jednodniową wystawą międzynarodową!, to jeden wielki koszmar. Bałagan jest niesamowity. W tamtym roku się o tym przekonałam!

Moze i bardziej kompetentny :wink: na pewno nie dentysta :-? ,ale ni jak OBIEKTYWNY - oczym tak jak fair napisala ILOSC ZGLOSZEŃ - latwo sie robi u niego CH.majac psiaka z pewnym przydomkiem :wink: niekoniecznie LADNEGO 0X - a szkoda,ze tak jest BO CHCIALAM SWOJE PSY W POZNANIU ZAPREZENTOWAĆ :( - ale tam ostatnio cos oddzial "kuleje" z obsada :-?

Natomiast jako czlowiek - NAWET GO LUBIE :wink: :)

Nie mówicie tego tylko po to by mnie pocieszyć??

Bo ja już troszke ochłonęłam, na nowo wydrukowałam spis wystaw, i na nowo pozaznaczłam i sięgnłam dalej niż dotychczas (czego się dla psiuta nie robi), cho nie aż do Krakowa bo to jednak jak dla jednego kierowcy zadaleko

Link to comment
Share on other sites

no staffko, co jak co ale z zaniemysla wyjechałas z przyczepą pucharów, miedzy innymi od niego :wink:

MSMIMI zgadza sie nie mówie,ze nie nawet lubie p.Andzreja naprawde .

Z Zaniemysla od Niego mam tylko dwa :wink: no fakt,ze ten JEDEN TO TAKI NAJ<NAJ :D :D :D ,ale to wcale nie zmnienia faktu iz wiem jak jest z Panem A.J.

Na drugi dzień po Zaniemyslu dostalam telefon od pewnego Pana ,który ma Staffika z "przydomnkiem :wink: " z gratulacjami - po pierwsze,a po drugie oznajmnil mi,ze wlasnie dowiedzial sie od Pana sedziujacego BIS w Zaniemyslu ,ze gdyby pojawil sie na tej wystawie to ON wygralby WSZYSTKO - gdyz RAPID jest ladnym psem ,ale do Jego psiaka mu daleko :roll: - jedno mnie tylko zastanawia moj pies jest mlodszy od tamtego i ma co ma w dorobku,a tamten na miedzynarodowej nie moze sie przebić - moze wlasnie POZNAN - kto wie :lol: :lol:

I wlasnie po Rybniku tzn.po opisie suczki TORRISKI uznalam,ze dobrze zrobilam nie zglaszajac psiaków :wink: :D

i troche szkoda BO TAKI FAJNY TYTUL :fadein: mam Zw.Austrii,Zw.Slowacji a Polski nie :( :fadein: :wink: :lol: :lol:

czyli do poznania nie przyjezdzasz?

- a pewnie,ze przyjade JAKO GAP - moze cos komus najwyzej powystawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

Z Zaniemysla od Niego mam tylko dwa no fakt,ze ten JEDEN TO TAKI NAJ<NAJ .

niejeden by chciał "tylko dwa" puchary hehe

ale to wcale nie zmnienia faktu iz wiem jak jest z Panem A.J

i barzdo zdrowo 8)

- a pewnie,ze przyjade JAKO GAP - moze cos komus najwyzej powystawiam

no to fajnie ze jako gap- ja tez bede w tej samej roli,

chyba juz wiecznie :wink: "bo za długo szukam" i dla niektórych " to jest podejrzane" ;) dlatego mają do mnie uprzedzenia i nie chcą ze mną gadać o swoich przyszłych sczeniakach :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Na drugi dzień po Zaniemyslu dostalam telefon od pewnego Pana ,który ma Staffika z "przydomnkiem :wink: " z gratulacjami - po pierwsze,a po drugie oznajmnil mi,ze wlasnie dowiedzial sie od Pana sedziujacego BIS w Zaniemyslu ,ze gdyby pojawil sie na tej wystawie to ON wygralby WSZYSTKO - gdyz RAPID jest ladnym psem ,ale do Jego psiaka mu daleko :roll: - jedno mnie tylko zastanawia moj pies jest mlodszy od tamtego i ma co ma w dorobku,a tamten na miedzynarodowej nie moze sie przebić

I WSZYSTKO NA TEN TEMAT............

Julka bulka teraz chyba już wiesz o co mi chodziło?

Link to comment
Share on other sites

Wiecie po tym co czytałam to co zaczynam myśleć, że szkoda tych łez które wylała, że nie będę na wystawie.

Choć napewno bardzo mi szkoda, że nie spotkam dogomaniaków, i ominie mnie niespodzianka tufi. :x

Jedno co się niezmieni to złość, że tak się stało ze zgłoszeniem w ZK.

To byłaby nasz 5 wystwa, na 4 poprzednie zgloszenia wysyłałam faxem i dochodziły i było ok, a tu jak mi jeszcze ta pani powiedziała, że co niektórzy wysyłają puste kartki, jakby sugerowała, że mogłam coś takiego zrobić, to mnie szlak trafia, tym bardziej, że w informacji jest, że można zgłoszenia przeyłać faxem.

Mam nauczkę jak to Złośnica&LUGER napisała, teraz zabezpieczenia będę robić z każdej strony. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Julka bulka teraz chyba już wiesz o co mi chodziło?

Oj Agnieszka, ja wiem od dawna o co chodzi - myslalam poprostu ze masz stawki, zawsze moze sie przeciez zdarzyc ze wlasciciele psow spod psiej gwiazdy nie zglosili :D

TAK TEŻ MYŚLAŁAM

Link to comment
Share on other sites

EEEEEE co tam czy Tufi wie gdzie jesteśmy z Frodusiem. A Andrzej Jendrasiak dobrze sędziuje bulle. Ma pojęcie w końcu tyle lat hoduje. I bez ociachu mogę powiedzieć, że nie widziała przez niego źle posędziowanych bulli co do innych ras to nie mam pojęcia. hodowca zawsze zobaczy smaczki rasy. I nie czepia się dupereli. Napewno nie będzie liczył zębów. :D Wczoraj nie byłam na liście bo cały dzień szukałam secesyjnego plakatu reklamy Bugatti bez powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Bullterier - 25 sztuk

Bullterier miniaturowy - 6 sztuk, w tym jeden chlopiec :D

Staffordshire bullterier - 23 sztuki

i to na tyle - stawki mooooze w przyszlym tygodniu, bo katalog jest w druku.

A pani w ZK na dzien dobry: "co sie dzis wszyscy o te bullterriery tak pytaja?" :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

Julka bulka teraz chyba już wiesz o co mi chodziło?

Oj Agnieszka, ja wiem od dawna o co chodzi - myslalam poprostu ze masz stawki, zawsze moze sie przeciez zdarzyc ze wlasciciele psow spod psiej gwiazdy nie zglosili :D

SIRIUS to gwiazda, może nie:), może to meteoryt

Link to comment
Share on other sites

A Andrzej Jendrasiak dobrze sędziuje bulle. Ma pojęcie w końcu tyle lat hoduje. I bez ociachu mogę powiedzieć, że nie widziała przez niego źle posędziowanych bulli co do innych ras to nie mam pojęcia.

Hm., oj Renata to ja już słyszałem różne Twoje wypowiedzi na ten temat,

dalekim jestem od oceniania kompetencji Pana A. ale jak ktoś sędziuje własnego psa, klepie go po tyłku i daje mu BOBa w stawce gdzie jest niemal najsłabszy to albo jest kiepskim sędzią, albo jeśli jest dobrym sędziom to jest też co najmniej oszustem.

Link to comment
Share on other sites

EEEEEE co tam czy Tufi wie gdzie jesteśmy z Frodusiem. A Andrzej Jendrasiak dobrze sędziuje bulle. Ma pojęcie w końcu tyle lat hoduje. I bez ociachu mogę powiedzieć, że nie widziała przez niego źle posędziowanych bulli co do innych ras to nie mam pojęcia. hodowca zawsze zobaczy smaczki rasy. I nie czepia się dupereli. Napewno nie będzie liczył zębów. :D Wczoraj nie byłam na liście bo cały dzień szukałam secesyjnego plakatu reklamy Bugatti bez powodzenia.

Renata, czy Ty aby nie wyrabiasz sobie forów przed wystawą? 8)

Link to comment
Share on other sites

EEEEEE co tam czy Tufi wie gdzie jesteśmy z Frodusiem. A Andrzej Jendrasiak dobrze sędziuje bulle. Ma pojęcie w końcu tyle lat hoduje. I bez ociachu mogę powiedzieć, że nie widziała przez niego źle posędziowanych bulli co do innych ras to nie mam pojęcia. hodowca zawsze zobaczy smaczki rasy. I nie czepia się dupereli. Napewno nie będzie liczył zębów. :D Wczoraj nie byłam na liście bo cały dzień szukałam secesyjnego plakatu reklamy Bugatti bez powodzenia.

Renata, czy Ty aby nie wyrabiasz sobie forów przed wystawą? 8)

coś w tym jest

Link to comment
Share on other sites

"Jedi"]EEEEEE co tam czy Tufi wie gdzie jesteśmy z Frodusiem. A Andrzej Jendrasiak dobrze sędziuje bulle. Ma pojęcie w końcu tyle lat hoduje. I bez ociachu mogę powiedzieć, że nie widziała przez niego źle posędziowanych bulli co do innych ras to nie mam pojęcia. hodowca zawsze zobaczy smaczki rasy. I nie czepia się dupereli. Napewno nie będzie liczył zębów. :D Wczoraj nie byłam na liście bo cały dzień szukałam secesyjnego plakatu reklamy Bugatti bez powodzenia.

Renata, czy Ty aby nie wyrabiasz sobie forów przed wystawą? 8)

coś w tym jest

Na pewno sobie wyrabia fory. Znam ja. Chce wygrac!!!!!!!!

Agatas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...