Jump to content
Dogomania

Poznań - międzynarodówka


lapis

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W piatek byl wydruk wstepny katalogu - mysle, ze od poniedzialku zaczna wysylac. Bede w ZK 22 X, to najwyzej zapytam.

Z góry dzięki, a ja jeszcze bede tam we wtorek dzwonic

Szykuje mala niespodzianke dla staffikowcow i bullomaniakow 8)

Juz mnie ciekawość zrzera

Link to comment
Share on other sites

Szlak mnie trafi

Właśnie dzwoniłam do ZK Poznań i okazało się, że zgłoszenie Lapisa nie dotarło (mimo, że mam potwierdzenie faxu) i nici z wystawy

Qr.. wyć mi się chce.

Tufi, a może Ty możesz coś jeszcze zrobić !!!!!!!!!!!!!!!!

Pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!11

Link to comment
Share on other sites

kuwa, kuwa, kuwa, kuwa...

staff-ka to nie jest śmieszne ja już tak się cieszyłam

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :placz: :placz: :placz:

nie sądziłam, że jak mam potwierdzenie fax, to on mógl nie przejść, a pani powiedziała, że niektórzy przesyłają czystą kartkę.

kuwa, kuwa, kuwa, kuwa.......

szlak mnie trafił

Link to comment
Share on other sites

OOO ilosc bullików swiadczy o obsadzie sedziowskiej - hihihihihi

szczena mi opadła :eek2: wystawa miedzynarodowa asędzia A.J. jest chyba bardziej kompetentny niż E.N. no i fajny tytuł do wywalczenia. Ja wprawdzie nie zgłaszałam, ale reszta znajomych deklarowała się sumiennie, że będą, a tu tylko 2 psy w młodzieży :o

lapis nie płacz :buzi: nie ta wystawa, to bedzie inna. I teraz bedziesz robić tak jak ja....zgłaszać mailem, wysyłać faxem, potem potwierdzać telefonicznie i na wszelki wypadek poślesz jeszcze pocztą :cunao:

Jak ci po takiej akcji nie przyjmą zgłoszenia będziesz mogła z czystym sumieniem wynając ruskich... :2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

szczena mi opadła :eek2: wystawa miedzynarodowa asędzia A.J. jest chyba bardziej kompetentny niż E.N. no i fajny tytuł do wywalczenia. Ja wprawdzie nie zgłaszałam, ale reszta znajomych deklarowała się sumiennie, że będą, a tu tylko 2 psy w młodzieży :o

Może i tak, tylkoszkoda, że można przewidzieć, jaki pies wygra!

Jak pojeździsz trochę po wystawach i prześledzisz wszystkie wyniki, no może prawie wszystkie, to będziesz wiedziała, dlaczego taka jest ilość buli.

A poza tym, niestety Poznań, odkąd stał się jednodniową wystawą międzynarodową!, to jeden wielki koszmar. Bałagan jest niesamowity. W tamtym roku się o tym przekonałam!

Link to comment
Share on other sites

Moze i bardziej kompetentny :wink: na pewno nie dentysta :-? ,ale ni jak OBIEKTYWNY - oczym tak jak fair napisala ILOSC ZGLOSZEŃ - latwo sie robi u niego CH.majac psiaka z pewnym przydomkiem :wink: niekoniecznie LADNEGO 0X - a szkoda,ze tak jest BO CHCIALAM SWOJE PSY W POZNANIU ZAPREZENTOWAĆ :( - ale tam ostatnio cos oddzial "kuleje" z obsada :-?

Natomiast jako czlowiek - NAWET GO LUBIE :wink: :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...