Jump to content
Dogomania

Bokser Maksio już w nowym kochajacym domu


betel

Recommended Posts

[quote name='Faro']Andzia - a co myślisz o porozwieszaniu ogłoszeń, że poszukiwany jest bokser ? wiesz jak działa słowo "nagroda" - menele nawet za 50 zł bedą szukać po każdym śmietniku. Dzieciaki pewnie też. Może zdązą go znaleźć przed nadchodzącymi mrozami.[/quote]
W okolicy wiszą ogłoszenia o poszukiwanym boksiu (moim). Jeśli ktoś będzie chciał poinformować to da znać. Jest informacja o nagrodzie.

Jeśli chodzi o fotki tego drugiego bokserka zrobię jutro jak będzie jechał do hoteliku. Umaszczenie ma podobne do Alego, może troszeczkę ciemniejszy bursztyn.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gdyby ktoś mógł podarować boksiowi karmę to na pewno byłby wdzięczny:p

koszt hoteliku to 15 zł/dobę - ale karmę muszę dać - wiec na razie dam Brita z moich zapasów, zapłacę też z góry za tydzień - tak umówiłam sie z właścicielami - a potem adopcje bokserów ustalą co i jak;)

nie wyobrażam sobie jakby ci ludzie mieli go dzisiaj odwieźć do zimnego, schroniskowego, cuchnącego boksu...brrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']gdyby ktoś mógł podarować boksiowi karmę to na pewno byłby wdzięczny:p

koszt hoteliku to 15 zł/dobę - ale karmę muszę dać - wiec na razie dam Brita z moich zapasów, zapłacę też z góry za tydzień - tak umówiłam sie z właścicielami - a potem adopcje bokserów ustalą co i jak;)

nie wyobrażam sobie jakby ci ludzie mieli go dzisiaj odwieźć do zimnego, schroniskowego, cuchnącego boksu...brrr[/quote]

Oczywiście chodzi o karmę dla Borysa - tego młodziaka znalezionego na kieleckim osiedlu.
O podmiejskim nadal cisza.

Link to comment
Share on other sites

tak wiec Borys - czyli drugi boksio, który miał dzisiaj trafic do schronu - jest juz w domowym hoteliku:lol:

biedny, zagubiony, aż za spokojny...ale mam nadzieję, że się za parę dni rozkręci troszkę;)


na potrzeby utrzymania boksia w hoteliku wystawię bazarek z takimi naklejkami - moze ktos się skusi rozreklamować adopcje boksiów?:

[IMG]http://img154.imageshack.us/img154/6431/bokseryhp4.jpg[/IMG]


[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-naklejki-z-boksiem-na-twoj-samochod-na-boryska-w-hoteliku-128469/#post11541010[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faro']Menrzuś - nim następnym razem skierujesz do kogoś obrażliwe słowa - zadaj sobie trud poznania działań realizowanych przez ich adresata .
Akurat w przypadku Germeine nie masz o tym zielonego pojęcie . Wiesz ile starych, NIEADOPTOWALNYCH bokserów znalazło schronienie pod dachem Germeine ? Wiesz, ze dzięki Jej działaniom własnie dostała szansę na życie bokserka zabrana z olkuskiego schroniska mimo iż może być zarażona parwo czy nosówką? W ciągu dwóch światecznych dni zorganizowała miejsce i transport dla niej . Wiesz, że właśnie bokser z tego watku - ma szansę na zycie (jesli jeszcze żyje , bo go szukają) dzięki Germeine, która podjęła zdecydowane działania - A fundacja boksery w potrzebie czeka i wymysla konkursy na imie dla starej bokserki w schronisku......
Myślę, że należy sie z Twojej strony PRZEPRASZAM POD ADRESEM GERMEINE.[/quote]

Jestem tego samego zdania!
Nie zwlekaj Menrzuś z przeprosinami. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']My w tej chwili jestesmy przyblokowani brakiem miejsc, dopiero po 5 stycznia bedziemy wiedzieli czy i jak możemy pomóc, chyba że predzej znajdę jakis DT.[/quote]

Nie do wiary,że to ty AgaiTheta tak napisałaś :angryy:


[SIZE=1]( Trochę inaczej działacie odkąd jesteście fundacją )[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betel']Bardzo ładny ten Borysek, szkoda tylko, że tamtego nie moża znaleźć. Na razie niestety finansowo nie pomogę, bo inwestuję w "psiki Erki". Za to mogę też pobawić się w jakąś gafikę komputerową.[/quote]
Ładny, ale taki bardzo "szczupły". Ja byłam przekonania, że to młodziak, ale chyba to trochę inaczej jest:shake:.

Link to comment
Share on other sites

....To nie jest moj wątek ,ale poprosze moda o usuwanie wszystkiego co nie jest związane z bokserami:-(Jest mi wstyd i mysle jak wielka jest wsród ludzi nienawisć ze jest ponad miłośc do bokserów.:mad:.Tez zrobimy bazarek dla boksików,ale bez oklasków i bez wrzasków....
Boksery kochane trzymajcie sie ....u nas tez od tygodnia bokser i walka o niego...ale to juz tylko nasza sprawa.

Link to comment
Share on other sites

pisze już, pisze:p

a wiec...prawdopodobnie odnalazł się jego właściciel - Boryska ze zdjeć:razz:
jestem na jutro umówiona z panem - psiak wybiegł jak była uchylona furtka w poniedziałek wieczorem....no i to by się zgadzało, poza tym pan mówił o szczatkowym ogonku - też sie zgadza - no i boksio reaguje na imię Tajger:cool3:
Ale sobie jeszcze jutro gościa przesłucham i powiem mu co nieco jeśli okaże się, ze to jego boksio....

A o Maxiku nic nie wiadomo:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...