Jump to content
Dogomania

Bokser Maksio już w nowym kochajacym domu


betel

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewab']Maruda masz szanse:razz:.[/quote]
Mój Cezar, który wyglądał jak bliźniak Maksia, odszedł w grudniu. Ja i córka od razu byśmy go brały, ale mąż, który spędzał z nim praktycznie cały czas nie chce więcej się przywiązywać a potem patrzeć jak przyjaciel cierpi - oglądając zdjęcia Maksa miał łzy w oczach, nie chce więcej psa ( mam nadzieję, że tylko na razie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Mój Cezar, który wyglądał jak bliźniak Maksia, odszedł w grudniu. Ja i córka od razu byśmy go brały, ale[B] mąż,[/B] [B]który spędzał z nim praktycznie cały czas nie chce więcej się przywiązywać a potem patrzeć jak przyjaciel cierpi[/B] - oglądając zdjęcia Maksa miał łzy w oczach, nie chce więcej psa ( mam nadzieję, że tylko na razie).[/quote]

Maruda ,
Dokładnie tak samo mówiłam gdy odszedł mój kochany Sokrates .......
Nigdy więcej boksera, by nie cierpieć po jego stracie...... Dziś mieszkają u mnie dwa boksery "z odzysku" , bo nie mogłam pozwolić by cierpiały .........
Nie żałuje tej decyzji - każdego dnia gdy widzę szczeście tych psiaków - wiem ,że była ona słuszna. Myślę,że i u Was przyjdzie moment na taka decyzje . Decyzję, w której dobro jakiegoś potrzebującego pomocy boksera zwycięży włąsne obawy ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']bardzo się cieszę!:loveu:

to kto może pomóc w ogłaszaniu boksika?[/quote]



Ja ogłoszenia zrobie
rozpętałam wojnę,teraz musze pomoc:crazyeye:
Nastusia juz w domku,to nie mam zadnego boksera na głowie.....inne owszem:-(
andzia ,dziekuje za wsparcie Gabuni.....
telefon w ogłoszeniach do Germaine ,tak?


...mały offik o mojej malutkiej
[FONT=Arial]Wczoraj przyjechała rodzina, która wybrałysmy jako nowy dom dla Nastusi. Mieszkają 15 kilometrów od Ząbkowic, więc będę ich miała na oku.. Dzień wcześniej przyjechali, żeby się z nią zapoznać. Mają już jednego pieska ze schroniska (mam nadzieję, że się zaprzyjaźni z Nastusią) i "kota" na punkcie bokserów. Mają też dwoje dzieci w wieku 11 i 9 lat, dom z ogródkiem i dobrze im z oczu patrzy. Zastanawiali się już, który fotel Nastusia wybierze sobie do spania, bo ich psina centralnie sypia z nimi w łóżku.[/FONT]
[FONT=Arial]Ps.po sterylce czuje sie dobrze,to wspaniała suczka,papiery adopcyjne wysyłam do Ciebie[/FONT]
[FONT=Arial]Ewa.[/FONT][FONT=Times New Roman][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Andzia, Faro - ja to wiem, ale też, niektórych rzeczy nie przeskoczę. Myślę, że z czasem mój tz dojrzeje do kolejnej psiny. Póki co, mogę sobie pomarzyć, trzymać kciuki i jedynie podnosić wątek.[/quote]
Ja mojego tz postawiłam przed faktem dokonanym. Niestety zawsze cierpimy po stracie najbliżych nam istot, ale cierpienia w życiu nie da się wykluczyć. A świadomość, że zrobiło się wszystko aby zwierzakowi pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Mogę tylko podbijać wątek, więc podbijam. Przelałam na konto fundacji jakiś grosik dla Maksa.[/quote]
Za grosik dziękujemy.
A może pomożecie znaleźć dobry domek?

My faktycznie ostatnio "robimy bokami" - mamy pod opieką prawie 30 bokserów - nie wszystkie są na stronie, bo nie ma czasu, albo jeszcze nie nadają się do adopcji :oops:

Gdyby ktoś chciał robić dla nas ogłoszenia na różnych portalach, albo bazarki czy np. mógłby pomóc przygotować gadżety (np. finansując częściowo ich zrobienie lub pożyczając nam pieniądze na ten cel czy podrzucając fajne pomysły lub gotowe projekty) - zapraszamy do podpisania umowy o wolontariacie. Piszcie na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], a na pewno się odezwiemy.

Link to comment
Share on other sites

Maruda666, kaska doszła :calus:
Bardzo nam potrzebna każda pomoc, nawet drobna, bo ciężkie czasy przyszły na boksery :oops:.
Ewelinka, może zróbcie ogłoszenia razem z Giselle, tylko podzielcie się miejscami do wstawiania tychże. Jakby jakieś grafiki były potrzebne, to wszystko ma Joaa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gerta']A telefon milczy, jak zaklęty :placz:[/quote]

ja chodzę od paru dni załamana...nawet przez myśl mi ostatnio przyszło, ze musimy pousypiac wszystkie nasze bezdomniaki bo nikt nie dzwoni, nie pisze, nawet ci od bud nie chcą:placz: a przeciez nie możemy w nieskonczonosc trzymać psów po hotelach, na działkach i gdzie tylko się da...ze szczeniaków robią się dorosłe...ech:-(

skoro o rasowe nikt nie dzwoni...to co dopiero mówic o takich zwykłych wielorasowcach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gerta']Andzia, są ferie, nie martw się za 3 tygodnie będzie lepiej :buzi: A może nawet już za 2. Jak w Mazowieckim się ferie skończyły, to tu zaczęły dzwonić telefony, ale ludzie pytają o psy, które mamy w Warszawie. O lubelskie :shake:[/quote]

Łomatko, a Ramonka w Lublinie...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gerta']Andzia, są ferie, nie martw się za 3 tygodnie będzie lepiej :buzi: A może nawet już za 2. Jak w Mazowieckim się ferie skończyły, to tu zaczęły dzwonić telefony, ale ludzie pytają o psy, które mamy w Warszawie. O lubelskie :shake:[/quote]


u nas ferie dopiero od 15 lutego...a i tak nikt nie dzwoni:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...