Jump to content
Dogomania

Bokser Maksio już w nowym kochajacym domu


betel

Recommended Posts

[quote name='andzia69']u nas ferie dopiero od 15 lutego...a i tak nikt nie dzwoni:placz:[/quote]


andzia,nie martw sie ciotki pomogą
wiem ze w jednosci siła.
andzia
Dago u ciotek,
Lulkowi wszystkie ciotki szukają domku
została mi Gabunia i Czeska
Pani telefonowała o Aisze,Pani z Wrocka pytała o Parkową....pomalutku
....tez sie załamałam ale jakos pomogłyscie mi...teraz ja prosze
nie martw sie powolutku:oops:

allegro suuper
znajdzie dom jak Nastusia najlepszy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobiłam Maksiowi ogłoszenie na ale.gratce
[url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1832469_bokser_max_wyrzucony_trzesacy_sie_z.html]Bokser Max wyrzucony, trzęsący się z zimna[/url]

Przepraszam ale to moje pierwsze tego typu ogłoszenie i jako przykład i na chamca zdarłam treśc ogłoszenia z allegro które miał zrobione i ze strony pierwszej owego wątku :oops: bardzo bardzo przepraszam ale ja gapa jestem i nie umiem pisac chwytliwych ogłoszeń Mam nadzeje że nikogo nie uraziłam
Oby tylko pomogło :roll:

Link to comment
Share on other sites

Powiem krótko , dziś przeżyłam szok.:crazyeye: Odpuściłam sobie wątek , bo nie wierzyłam, że po takim czasie i mrozach psiak sie znajdzie. Dziś zaglądam i wstrząs totalny - jest, żyje , przeszedł operacje i czeka na dom. On powinien nazywać się Farciarz. NIESAMOWITE. Andziu i pozostałe dziewczyny jesteście super!!!! Dzieki Wam , może wreszcie boksio będzie miał w życiu trochę szczęścia.
Widziałam, że Andzia zrobiła mu Allegro i że ma jeszcze inne ogłoszenia. Trzymam kciuki, żeby dom się znalazł:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betel']Powiem krótko , dziś przeżyłam szok.:crazyeye: Odpuściłam sobie wątek , bo nie wierzyłam, że po takim czasie i mrozach psiak sie znajdzie. Trzymam kciuki, żeby dom się znalazł:lol:[/quote]
No wiesz Betel, własny wątek odpuścić:mad:.
Też trzymam kciuki za doby domek Maksa;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...