Jump to content
Dogomania

Kredka


wieso

Recommended Posts

Jaki zgrabny chłopak :).
Lerka niestety, mocno się zaokrągliła. Bliss - też, ale mniej, chociaż obie miały sporo ruchu w czasie wakacji. Trzeba będzie ograniczyć im jedzonko :(

Moje psoty maja duzo duzo ruchu, bo i ogrod duzy i chodzimy na plac psich zabaw, biegamy przy rowerze.....
Link to comment
Share on other sites

A mówią, że susza wszystkie plony zmarnowała ;) Się chce, to się ma :D

 

Nasz ogród leży odłogiem, bo huk roboty przy remoncie, ale o brak burzy się wręcz modlimy, bo poddajemy renowacji stary kredens kuchenny z lat 50tych i gros prac robimy na dworze...

 

Moje psy w nosach mają upał - biegają, szczekają, "napadają się" - nie to co zimą, gdy leżą wszystkie pokotem na kanapie i jeszcze trzeba kocykami przykrywać ;)

Link to comment
Share on other sites

A mówią, że susza wszystkie plony zmarnowała ;) Się chce, to się ma :D
 
Nasz ogród leży odłogiem, bo huk roboty przy remoncie, ale o brak burzy się wręcz modlimy, bo poddajemy renowacji stary kredens kuchenny z lat 50tych i gros prac robimy na dworze...
 
Moje psy w nosach mają upał - biegają, szczekają, "napadają się" - nie to co zimą, gdy leżą wszystkie pokotem na kanapie i jeszcze trzeba kocykami przykrywać ;)

Nutusiu, pokaz kredens ....ciekawa jestem jak wyglada.....my mamy dwie stare szafy....
Link to comment
Share on other sites

Zaczal mi sie urlop i od czego, od deszczu, leje od przedwczoraj. Dzisiaj rano byla krotka przerwa wiec poszlismy na spacer.
Jak zwykle TZ z Krasnalem prowadzi a ja z Kredka zamykam tyly. Dzisiaj Kredka byla jakas nerwowa, ciagnela do przodu, obchodzila dookola mnie, hm mysle cos nie tak. Okazalo sie ze chciala isc z TZ em. Ona jest Po prostu zazdrosna, mimo ze wszystko robi pierwsza, jest glaskana, miziana....
Jeszcze jedno Kredka broni terytorium i to dosc agresywnie, nie lubi obcych i dzieci, natomiast Krasnal uwielbia dzieci, przyszly Do nas w odwiedziny, Kredke musialam zamknac w kuchni bo byla agresywna, natomiast Krasnal szczesliwy, dzieci ( wiek 5 i 6 lat ) tez.
Martwi mnie Kredka , poza domem nie mA problemu, nie lubi mezczyzn, gdy idziemy odwiedziny Do Jenny nie mA problemu, natomiast jest gdy Jenny przychodzi Do nas, chce ja ugrysc, klapie zebami, szczeka, szczeka tez gdy przychodza goscie......moze ktos mA pare wskazowek ?

Link to comment
Share on other sites

Oj, ja to jestem cienki bolek w sprawach wychowania psów :(

 

Kredens chętnie pokażę, bo ładnie powinien wyglądać. Na razie jest w częściach jeszcze. Na elementy z decoupage'em trzeba położyć co najmniej 7 warstw lakieru... Oj, żmudna to jest robota bardzo. W sumie najszybsze było... szlifowanie (choć uszy pękały ;))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Urlop sie skonczyl :( pieknie bylo tylko cholernie goraco, autostrada pelna i w przebudowie..... Krasnal mial wspanialy urlop,biegal po polach Jak szalony, na pare minut unikal nam z oczu po czym juz byl przed nami, uwielbia trawe, obojetnie czy sucha , czy mokra, lubi sie w niej tarzac Kredka Jak zwykle przy nodze z malymi odskokami Do przodu. Och, gdyby taki urlop trwal zawsze :) pieknie by bylo....zdjatka beda :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...