Jump to content
Dogomania

Kredka


wieso

Recommended Posts

[B]Dzisiaj na konto wpłynęło -160zl od cioci wieso dla psiakow
40zl Hrabal
40zl Kesh
40zl Lucynka
20zl Palomek
20zl Tuptus
---------------------
razem-160zl
bardzo dziękujemy cioci i zapraszamy do odwiedzania naszych psiakow w miare swoich mozliwosci czasowych[/B]:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ewa gonzales']Cudowne Kredunia i Hundisia:bye::iloveyou::iloveyou:zagladam z pozdrowieniami wszelkimi , niechaj janioly spokoju i dobrości czuwają nad Wami:iloveyou:[/QUOTE]
dziekujemy pieknie i przesylamy pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

a takie cudo ktos wyrzucil w lesie....no i Kredka ma nowego kota....ehhhhh ci ludzie, tutaj tez juz sie tak zaczyna :(
[IMG]http://www10.pic-upload.de/22.08.13/833u4u8dvp.jpg[/IMG]
lezy teraz ze mna w lozku i caly czas lize po rekach....

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

wieso zobacz jak nam się przydaje sweterek wydziergany przez Ciebie dla Zgredka jak był łysy :Rose: teraz ubieram go Vikusi w zimne wieczory

[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/10154389_767649466599997_7406489489271931568_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Witam Was,

po tak dlugiej przerwie. Mam zyciowego dola z ktorego nie moge wyjsc.

Czekam na 2015 moze bedzie lepszy niz dwa poprzednie....

 

W lecie odeszla moja cudna abisynka Pupisia, zyla z nami 14 lat....

 

a 12 pazdziernika odeszla nasza ukochna Hundisia, zyla z nami 18 lat...

teraz tak pusto sie zrobilo...

Kredka smutna, troche depresyjna tak jak my wszyscy....

Link to comment
Share on other sites

Witam Was,

po tak dlugiej przerwie. Mam zyciowego dola z ktorego nie moge wyjsc.

Czekam na 2015 moze bedzie lepszy niz dwa poprzednie....

 

W lecie odeszla moja cudna abisynka Pupisia, zyla z nami 14 lat....

 

a 12 pazdziernika odeszla nasza ukochna Hundisia, zyla z nami 18 lat...

teraz tak pusto sie zrobilo...

Kredka smutna, troche depresyjna tak jak my wszyscy....

Jestes dobrym człowiekiem Wiesiu

wiec to pewnie chwilowe kłopoty,zostan z nami

w grupie razniej.

Trzymam za lepszy rok ktory nadchodzi.buzka

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, że jesteś! 

Przykro strasznie, że staruszki odeszły, ale miały z Wami wspaniałe zycie :calus:  ja też w tym roku pożegnałam dwa staruszki :( i odeszło kilkoro moich byłych podopiecznych już w nowych domach - ciężki rok to był to prawda... ale oby następny był lepszy!

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, że jesteś! 

Przykro strasznie, że staruszki odeszły, ale miały z Wami wspaniałe zycie :calus:  ja też w tym roku pożegnałam dwa staruszki :( i odeszło kilkoro moich byłych podopiecznych już w nowych domach - ciężki rok to był to prawda... ale oby następny był lepszy!

dziekuje Malawaszko, ojej ktore odeszly, bo nie jestem na biezaco...

Link to comment
Share on other sites

tak,sobie siedzimy i myslimy.....wlasciwie sie jedno miejsce zrobilo wolne.....moze by nam bylo lepiej gdybysmy kogos uratowali.......jest jeszcze wiele pytan na ktore trzeba odpowiedziec.........np. maly z wlosem bo maz ma astme, mamy dwa koty i Kredke z sierscia i lekarz powiedzial wiecej nie.....chyba by musial byc pieskiem a nie suczka, bo nie wiem jak Kredka.....tak sobie myslimy.....

Link to comment
Share on other sites

wieso piesków w potrzebie nie brakuje - na pewno znajdziecie maleństwo jakieś potrzebujące!! 

Od nas odeszły Bryzusia i Zgredek :( Zgredek - Dżordż, któremu dziergałaś piękny fioletowy kombinezonik z włóczki :( tak mi go okropnie brakuje, mimo, że kolejne dwa staruszki znalazły u nas schronienie

Link to comment
Share on other sites

wieso piesków w potrzebie nie brakuje - na pewno znajdziecie maleństwo jakieś potrzebujące!! 

Od nas odeszły Bryzusia i Zgredek :( Zgredek - Dżordż, któremu dziergałaś piękny fioletowy kombinezonik z włóczki :( tak mi go okropnie brakuje, mimo, że kolejne dwa staruszki znalazły u nas schronienie

ojej, Bryzunia......i moj kochany Zgredek :( oj, kiedy ???? widzialam zdjecie Wikuni w sweterku ( dziekuje) ale myslalam ze jej pozyczyl.....oj, tak mi przykro, :(..... sledzilam jego dzieje od momentu, przyjazdu do Ciebie..... i jak wypieknial dzieki Tobie.....

Link to comment
Share on other sites

ojej, Bryzunia......i moj kochany Zgredek :( oj, kiedy ???? widzialam zdjecie Wikuni w sweterku ( dziekuje) ale myslalam ze jej pozyczyl.....oj, tak mi przykro, :(..... sledzilam jego dzieje od momentu, przyjazdu do Ciebie..... i jak wypieknial dzieki Tobie.....

 

Bryzusia pod koniec sierpnia, a Zgreduś pobiegł za nią tydzień później - we wrześniu :(  ciągle za nim płaczę... tak się z nim związałam strasznie....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Malawaszko, Podziwiam Ciebie za to co robisz i sciskam serdecznie.......
A u nas jest Krasnal :) tak szybko sie to wydarzylo, ze az nie wiem Jak.....rownorzedne z cudem......calkiem inny wygladem.....po prostu przeznaczenie.......tak Jak Kredka....niestety nie umiem wklejac zdjec.....nie mam tez zbyt duzo czasu a i rok 2015 nie jest dla nas laskawy....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

wieso to Ty :) jaki fajny ten Wasz Krasnal!!!! i Kredka na wysokościach haha prawdziwa królowa :P

witaj ,malawaszko, ciesze ze tutaj zajrzalas,

.....po odejsciu Hundisi, Kredka bardzo sie zmienila, duzo szczekala, nie chciala zostawac sama w domu, po naszym przyjsciu dostawala prawie histerii ze szczescia, wyla piszczala, bardzo bylo nam jej zal. Zaczelismy sie zastanawiac, o czym pisalam we wczesniejszym poscie....szczeniaczek nie wchodzil w rachube ze wzgledu na nasz wiek..... zaczelam podgladac pieski na dogo....ale nawet to jak tutaj dowiesc a pojechac sama i odebrac, no niestety nie moglabym.....na FB zobaczylam Krasnala , ale wlasciwie podobal nam sie inny piesek....napisalam i dziewczyny zrobily cos niesamowitego, poruszyly niebo i ziemie i po tygodniu moglam odebrac Krasnala w Neuss. Podziwiam " Psy z Radys" za ich prace i wspaniala organizacje jaka utworzyly aby pomoc psiakom w opuszczeniu Radys. Jeszcze raz dziekuje wszystkim ktorzy byli zaangazowani w historie "wyzwolenia" Krasnala. 

I tak Krasnal 20 grudnia zamieszkal z nami. Coz mozna o nim powiedziec, slodki, kochany lizus :) Jest dobrze wychowany, umie chodzic na smyczy, umie siad, ladnie czeka aby mu zapiac smycz, lubi jezdzic autem chociaz na poczatku auta sie bal, no bo biedak mial z autem zle skojarzenia, przejechal przeciez ponad 1400km.

Krasnal kocha sloneczko, powiedzialabym ze wrecz uwielbia, wykorzystuje kazdy promyczek, chocby najmiejszy aby tam usiasc albo sie polozyc :), strasznie lubi sie piescic, siedziec na kolankach a przedewszystkich kocha TZ. I o dziwo z wzajemnoscia, TZ kocha Kredke ale wydawalo mi sie zawsze ze zmalym dystansem a Krasnala calkiem inaczej, jakby cieplej....no ale Krasnal to jak juz pisalam lizus :), strasznie chce sie TZ przypodobac i juz owinal go sobie wokol pazurka :), tak ze nawet TZ wstaje rano i z nim wychodzi, poniewaz Pan Krasnal nie zalatwia sie w ogrodzie, mimo ze ten jest ogromny, nie Pan Krasnal siedzie przed drzwiami wyjsciowymi i patrzy bardzo smutnymi oczkami nic nie mowiac. On ma bardzo dobrze wyrobiana mimike i wie ktora, kiedy zastosowac :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...