Jump to content
Dogomania

Onka, młoda- wyrzucona dziś w wigilię -Juz w nowym domku!!


bagira@sara

Recommended Posts

Wracając do domu autem na drodze ruchliwej prawie pod samochód wpadła mi mloda Onka :shake: , któs dzis wywalil psa na ulice i to ruchliwą :mad::mad:biegala oszałamiona po całej drodze nie patrząc na auta, dobrze ze dzis nie ma takiego ruchu jak codzień !
co miałam zrobić??!!..........ledwo wsadzilismy ją do auta :shake:
Sunia jest młoda ok 2-3 lat nie wiecej a moze i mniej.
PILNIE POTRZEBNA POMOC- DT a najlepiej DS
[IMG]http://images30.fotosik.pl/307/d13a70c15b38d1c2med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images41.fotosik.pl/43/b4b6fd7dc25d59f4med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A moze ktoś za nia placze....???

do kiedy moze zostać tam gdzie jest??

Kurcze przypomniało mi się.
Mam namiar na dom z ookolic Lublina chetny na sunie on.
Ale musi byc łagodna.
Mieszkała by w mieszkaniu.
Moge dać namiar jeśli chesz, tylko dom nie sprawdzony wiec trzebaby sprawdzić zwłaszcza że sunia niesterylizowana...


A w jakiej miejscowości jest sunia??

Link to comment
Share on other sites

w Łasku pod Łodzią. to ten sms wczoraj ode mnie Beato:diabloti: żeby sie nie nudziło w święta:diabloti:

tez jestem zdania że standartową procedurą powinno byc w tkaim rpzypadku rozwieszenie ogłoszeń w okolicy, powiadomienie wetów i schronisk...

psiury czasem wieją, my szukamy im domów a gdzieś tam ktos rozpacza. w Mostach pod Gdynią parę dni temuwszyscy pomstowali że wyrzucony piekny pies. ktoś widział podobno jak byl wyrzucany z samochodu a właściciele znaleźli sie pare ulic dalej i płakali jak go odbierali.

Link to comment
Share on other sites

w górę mała.

z ogłoszeniami warto; schroniska, plakaty..
asem psy uciekają albo się gubią. teraz okres petard może mała uciekła? albo ją ktoś porwał i wywalił? warto poszukać wpierw właściciela zanim znajdzie się nowy domek...bo jeśli ona pojedzie do domku do innego miasta a ktoś jej szuka:shake: nie każdy korzysta z neta, nie każdy wie o dogo.. wydaje mi się, że ogłoszenia, gazeta i wiadomość w schronie byłyby wskazane...

Link to comment
Share on other sites

zgadzam się z Wami ale suka napewno nie uciekła, bo tak pies się nie zachowuje na drodze ruchliwej!!! ona była oszałamiona, wiem jak pies zachowuj się wyrzucony, nie jednego juz przygarnełam :shake:

suka jest zrozpaczona, chodzi tylko za moim męzem, jak chciałam zobaczyc jej brzuch, ti ze strachu sie kładzie.
generalnie jest bardzo grzeczna, bardzo ładnie chodzi na smyczy nie ciągnie, bardzo usłuchana, na kota nie rzuca się tylko z ciekawości patrzyła i wąchała, natomiast nie wiem co by sie dzieło jak by mnie nie było o bok. na moja tymczasowiczke reaguje spokojnie dopoki tamta wariatka nie zaczyna skakac na nią, to wtedy nie pozwała sobie.
zostac niestety nie moze długo, nie mam warunków na to, przykro mi bardzo, jeszcze jedną dwie noce góra mozemy ją przenocowac ale dalej nie damy rady, pokoje są zamykane bo psy muisza byc izolowane, jak również kot, mieszkam w bloku wiec nie jest to raczej ciekawe.
bardzo proszę o pomoc :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bagira@sara']zgadzam się z Wami ale suka napewno nie uciekła, bo tak pies się nie zachowuje na drodze ruchliwej!!! ona była oszałamiona, wiem jak pies zachowuj się wyrzucony, nie jednego juz przygarnełam :shake:
[/quote]
dokładnie tak samo zachowywał się zgubiony parę ulic dalej Onek z Mostów o którym pisałem poprzedni post...

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Bagiro@saro czy sprawdzałaś może czy ta sunia ma czipa?
We wrześniu w Łodzi zaginęła nam z ds suńka Diana. Ja ją wyadoptowałam. Właściciele długo jej szukali. Niestety ze zdjęcia nie jestem w stanie stwierdzić czy to Dianka. Ona nie była u mnie na tymczasie, widziałam ją kilkanaście razy ale to nie wystarcza by po pół roku ją rozpoznać. Oczywiście suńkę przed wydaniem zaczipowaliśmy.
Nr Diany: 972000000910480
Jeśli masz taką możliwość to proszę, sprawdz czy to Dianka...
Pozdrawiam

PS: Wątek Diany:
[url=http://www.niechcianeizapomniane.org/forum/diana-sunia-w-typie-on-ka-zagina-vt1774.html]Zobacz temat - DIANA SUNIA W TYPIE ON-KA ZAGINʣA!!!!! :: Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierz

Link to comment
Share on other sites

[B]Tuśka [/B]ja ją wczoraj znalazlam, przecież wszystko jest pozamykane jak mam sprawdzić czip?! a zresztą patrzyłam na zdjęcie waszej zaginionej i daje 99% ze to nie jest zaginiona Diana, przykro mi.
bardzo prosze o pomoc, jutro ostatni dzien moze byc u mnie :placz::placz::placz: w sobote bede zmuszona ja zawiezc do schroniska :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Bagira@Sara a skąd jesteś?
Generalnie czipa mogłabyś sprawdzić w schronisku albo w jakiejś całodobowej lecznicy.
Myślę, że to ważne, bo nie można na 100% wykluczyć, że sunia komuś zaginęła. Od dłuższego już czasu strzelają z petard i psy się boją.

Link to comment
Share on other sites

[B]Katya[/B] jestem z Łasku, najblizsze schronisko w Pabianicach, pewnie jutro tam trafi :placz: bo nie moge jej dłuzej trzymac, niestety :placz::placz::placz:

ta sunia z ogłoszenia tez nie jest ta :shake: widac to odrazu, bo ta co znalzalm ma takie oczy jak ja to mowię "jadowite" nie ufne i złe aczkolwiek taka w cale nie jest, suka jest cudowna naprawde!!! jest w tej chwili na wsi z inna suką -doskonale sie dogadują, razem jedzą , spią i się bawią ale jutro musze ją stamtąd zabrac :placz: i niestety zaiwoze ja do schronu, bo nie mam gdzie jej ulokowac :placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...