Jump to content
Dogomania

Jamnicza skarpeta na najpilniejsze jamnicze potrzeby.


danka1234

Recommended Posts

Jest juz nowe konto dla jamniczej skarpety,przez weekend postaram sie je wysłać dla wszystkich którzy wplacaja systematycznie i dla tych którzy o konto prosili.Gdybym o kimś zapomniała to z góry prosze o wyrozumiałość i upomnienie sie jeszcze raz.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie wiem czy to dobre miejsce, ale zapraszam wszystkie jamnicze ciotki i wujków na wątek Fafika i Lilki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/starszy-jamnik-fafik-jego-jamnikowata-przyjaciolka-lila-czy-ktos-je-zechce-143270/#post12721952[/url] :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam
Mam pytanie
Chciałabym wkleić do swojej poczty - gmail banerek z jamniczej skarpetki - pytanie pierwsze czy mogę? Pozwolicie? A drugie pytanie czy ktoś wie jak to sie robi?
pozdrawiam serdecznie
jualb dożyce i jamnik

przy okazji proszę o nowe jamnicze konto :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jualb']Witam
Mam pytanie
Chciałabym wkleić do swojej poczty - gmail banerek z jamniczej skarpetki - pytanie pierwsze czy mogę? Pozwolicie? A drugie pytanie czy ktoś wie jak to sie robi?
pozdrawiam serdecznie
jualb dożyce i jamnik

przy okazji proszę o nowe jamnicze konto :)[/quote]

Witamy,banerek oczywiscie mozna wykorzystać ale jak go tam wkleic to ja niestety nie wiem,zapewne Isadora bedzie wiedziała i pomoze.Nowe konto jamniczej skarpety juz wysyłam na pw,dziękujemy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...