Jump to content
Dogomania

stopnie szkoleniowe


Flaire

Do jakiego stopnia szkoliliście lub zamierzacie szkolić swojego psa?  

838 members have voted

  1. 1. Do jakiego stopnia szkoliliście lub zamierzacie szkolić swojego psa?

    • w ogóle nie szkolę -- i tak jest mądry i kochany :-)
    • PT
    • PT 2
    • PO
    • PTT
    • IPO 1
    • IPO 2
      0
    • IPO 3
    • szkolę, ale w innym kierunku (agility, myśliwski, itd.)


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dla mnie szkolenie jest dyscyplinujące głównie dla mnie.

Nie wiem, czy bez niego zdobyłabym sie na codzienne szkolenie psa samej.

Mam zamiar szkolic psa, aż starszy mi czasu i checi, a jemu umiejętnosci. Nic na siłe , a mój pies nie musi umiec wszystkiego :D

wazne,zebyśmy mieli coś ciekawego do zrobienia 8)

Link to comment
Share on other sites

Na razie zdecydowalismy sie na PT1 jednak chociaz rujnuje to nasz budrzet remontowy i nie bedzie paneli w pokoju dziecinnym:( I generalnie nie sadze zebysmy to kontynuowali (jakies wyzsze stopnie) bo nie bedzie kaski. I po pierwszysch zajeciach moj maz stwierdzil ze wlasciwie to to samo co robilismy sami kozystajac z waszych porad, tylko jakos to szkolenie dyscyplinuje wlasnie nas zeby systematycznie pracowac i nie zniechecac sie. A marzy mi sie agiliti.......

Link to comment
Share on other sites

Mój psiak 5 lat temu zdał egzamin kończący kurs PSO czyli Psa Specjalistyczno-Obronnego. Z tego co wiem to juz nie ma takich kursów. Teraz bawimy się, jak juz pewnie niektórzy wiedzą, w agility! :) Oczywiście dalej przypominamy sobie posłuszeństwo ale juz we własnym zakresie lub z ludźmi z drużyny!

Lideczqa: jeśli marzy ci sie agility a jesteś z Warszawy to zapraszam do mojej druzynki! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie mam czasu na szkolenie grupowe. Sama układam, pies od szczeniaka ma pewne rzeczy wiedzieć i to mi wystarcza. Jeden Al musiał zaliczyć PO, bo takie były wymogi dla reproduktora, teraz to zniesiono, zostały testy i PT.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja zaznaczyłam odpowiedź pierwszą.I to jest wszystko,co chcę powiedzieć-wszystko jest tam zawarte.
Hej,a poza tym to nie słyszałam,żeby ktoś kundelka szkolił i nawet dzisiaj po południu się nad tym zastanawiałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Hej,a poza tym to nie słyszałam,żeby ktoś kundelka szkolił i nawet dzisiaj po południu się nad tym zastanawiałam[/quote]

Chociażby [B]Mokka[/B] :eviltong: :eviltong: :eviltong:



Ja nic nie zaznaczyłam, bo ankieta twierdzi, że już to zrobiłam, choć to nieprawda :roll:

My z Uną jesteśmy w okolicy obi "0"/PT, a do tego szkolimy się myśliwsko (tropienie myśliwskie) + masa nikomu niepotrzebnych sztuczek, które dają masę frajdy :lol:
Dlaczego się szkolimy? Dla wspólnej przyjemności, dlatego, że mój pies chce pracować, a lepiej, żeby pracował ze mną niż na własną łapę. No i żeby mieć kontrolę nad psem.

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Hej,a poza tym to nie słyszałam,żeby ktoś kundelka szkolił [/QUOTE]

Hmm... ja mam kundelka i go szkolę. Kundelki są jakieś gorsze czy cuś że ich szkolić się nie da?? :cool1:

Marysia - ja także nie mogłam nic zaznaczyć. Jesteśmy dopiero w trakcie szkolenia się - obedience 0 (to jest jeszcze takie bardzo "zero" :razz: ) mnóstwo sztuczek i elementów tańca. Czaimy się także na agility.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie uczeszczam na zadne zajecia PT, ale sama z roznym skutkiem szkolę go i przy okazji siebie. Mam pięknego Rasowego kundelka (linczujcie sobie :D, dla mnie jest rasowy, choć do żadnej rasy nie podobny , "zakupilam go" za okolo 30-50 zl w schronisku. )

Mysle nad agility, a siostre prosze zeby cwiczyla z Puska (szybko sie uczy itp ) frisbee ;]

No i dzis znalazlam wkoncu zszywacz to uzyje go jako klikera :) i zaczniemy wszystko od poczatku , czyli dokladnie :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam kundlicę najzwyklejszą. Na razie sukcesów zero, dopiero startujemy w "0" obedience i zdajemy w wakacje PT. Ja mam w planach jeszcze obedience 1, ewentualnie wyższy stopień PT ( ale bardziej dla siebie ).

Link to comment
Share on other sites

Nie,nie,nie Coztego.Nio cośty,czy w ogule można powiedzieć,że jakiś psiak jest "głup" i sie nie nadaje do szkolenia ??? Ja poprostu nie spotkałam się jeszcze z takimi osobami,które szkolą "profesjonalnie" kundelki.Ja swoją Pusice też szkoliłam,nio właśnie,na własną rękę i co umie,to umie a co nie-to sie dopracuje :cool3: i tak to jest :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...