Jump to content
Dogomania

stopnie szkoleniowe


Flaire

Do jakiego stopnia szkoliliście lub zamierzacie szkolić swojego psa?  

838 members have voted

  1. 1. Do jakiego stopnia szkoliliście lub zamierzacie szkolić swojego psa?

    • w ogóle nie szkolę -- i tak jest mądry i kochany :-)
    • PT
    • PT 2
    • PO
    • PTT
    • IPO 1
    • IPO 2
      0
    • IPO 3
    • szkolę, ale w innym kierunku (agility, myśliwski, itd.)


Recommended Posts

no fakt faktem beagle sa uparte jak nie wiem......ale mozna z nimi duzo wypracowac potrzeba tylko duzo cierpliwosci :shake: :roll:

ale potrzymuje nas na duchu wlascicielka Trapka (brat Rosy), ktory zajal 2 miejsce w krakowie w obiedence.......i patrzac w przyszlosc chcialabym widziec mojego Rosolaka na podium :cool3: :evil_lol:

a jestesmy z rzeszowa i 19 sieprnia mamy wlasnie zawody i sie tak niepewnie przymiwrzamy....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa_17']no fakt faktem beagle sa uparte jak nie wiem......ale mozna z nimi duzo wypracowac potrzeba tylko duzo cierpliwosci :shake: :roll:

hehehe witam w klubie uparciuchów. mam bulkę i odpuściłam sobie do jesieni egzamin z Pt. Przy nodze chodzi jak ... krowa z tyłu(ale tylko na tresurze- normalnie to potrefi ciągnąć że hej), aport ją wogóle nie interesował- aportowanie piłki, patyka tak alee nie koziołka, no chodzenie przy nodze bez smyczy .... masakra. Zostawanie na czas ją szybko nudzi jak ma siedziec to sie kładzie a jak ma leżęć to siada. najlepiej to noga do mnie, siadanie i warowanie w marszu... bo tam coś się dzieje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja mam rottka, który w tym roku kończy 7 latek, a w swoim życiu zrobił PTI- z egzaminem, PTII-bez i IPOI-z egzminem, zaliczył kilka razy zawody, ostatnio nawet znowu dołam mu ugryźć pozoranta ale o ile na szkoleniu było super( sam pozorant był zdziwiony), to potem ( już w domku) nie był w stanie ruszyć tylnymi łapami i musiałam go wsadzać do auta przez tydzień.

Link to comment
Share on other sites

BeaC nie przejmuj się moje maleństwo nigdy nie lubiło aportu( to jest pies obronny- kocha gryźć, oczywiście pozoranta), a na IPOI też się nie nadawał, bo On nie uznawał rewiru, wiedział w którym namiocie jest schowany pozorant i od razu tam biegł i oszczekiwał.
Tak, czy inaczej życzymy Wam z "przystojnym starszym Panem" powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...