Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

Ja byłam w Łazach w ośrodku [URL]http://www.naslonecznej.pl/[/URL] Ale to już kawałek od kołobrzegu, bliżej koszalina
Opłata za psa 20 zl za cały pobyt. Domki w porządku, właściciele też. Zwolnił im się domek 4-osobowy i dostaliśmy go zamiast naszego 2-osobowego :) Pani nam to zaproponowała mówiąc, że będzie nam luźniej z psami (oczywiście bez dopłat).
Przy żadnym z wejść na plażę nie było zakazów, miejscowość niewielka, kameralna, smaczna ryba ;) (polecam smażalnię Złaziska, bo mają fajny dodatkowy ogródek dla ludzi z dziecięcymi wózkami, tam jest luźniej i tam siadaliśmy z psami; no i ryba niedroga i dobra), nad morze bardzo blisko (jeden rządek ośrodków i już lasek i plaża).
Ale nie wiem czy to dokładnie to czego szukasz, bo to jednak ośrodek, a więc nie tak kameralnie jak np. osobny dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beti-Buba']Dzięki Rika ;)) A jakiś konkret : nazwa ośrodka, telefon, stronka intern.? Byłam parę razy w Ustr.Morskim w pensjonacie Błękitna Laguna 2 przy ul. Wiejskiej ale tam jest dość komfortowo a teraz mam dużego psa i muszę raczej zmienić miejsce:cool3:[/QUOTE]

Nie ma jako takiej nazwy ;) są i domki i pokoje- z wejściami z zewnątrz.
Domki są pod innym linkiem.

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie wczoraj wróciłam z Grzybowa (kotki2) i baaardzo polecam, naprawdę było super, bez problemu zupełnie :) Oprócz nas była dogomaniaczka i 3 psiaki, ja z moimi 2 i nie było żadnych spięć, nawet nie musieliśmy się stykać. Na plaży był co prawda zakaz wprowadzania zwierząt do 30.9, ale rano i wieczorem nikogo nie było, a w ciągu dnia po prostu psów nie puszczałam luzem, rozstawiliśmy parawan i nieraz nawet nikt się nie zorientował, że z psami jesteśmy :) Więc bez problemu. Świetny, pełen wrzosów i mchów lasek prowadzi do pobliskiego Dźwirzyna (jakieś 7-8 km) i droga pieszo-rowerowa prowadzi prosto do Kołobrzegu (można też dojść plażą). W Kołobrzegu akurat ludzi masa, ale np. do kawiarni z dwoma średnimi psami nas wpuszczali (na plaży Pergola, na rynku Różany Ogród) i nie było żadnych problemów. Tylko w autobusie do Grzybowa kierowca miał jakieś ale, że to autobus, a nie zwierzyniec, ale i tak nas przewiózł. Jak wracaliśmy już do domu to autobus był bardziej nowoczesny i nikt nie miał problemu z przewozem psów.

Aż mi trochę żal, że już w domu jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! Ech.......te KOTKI/są na prowadzeniu!/ i jeszcze inne propozycje-będzie problem w wyborze :shake:Ale będę się telepała z Katowic więc musi być jakiś sprawdzony konkret. Aż Ci zazdroszczę tego pobytu:eviltong: Ja KOCHAM POLSKIE MORZE i najchętniej bym się tam przeprowadziła ale na Śląsku też jest SUPER! A nasze rolady ,kloski i ciasto drożdżowe......POEZJA-Przyjyżdżejcie bydzie richtich fajnie-łobejrzicie /tłumaczenie :PRZYJEDZCIE BĘDZIE NAPRAWDĘ FAJNIE ZOBACZYCIE/ ;) Jeszcze pytanko-a jaka jest odległość z tego ośrodka na plażę? Pozdrawiam psiarze;)

Link to comment
Share on other sites

Z "Kotków" nad morze prosta droga, jak dla mnie nie daleko, ale oczywiście w metrach odległości podać nie potrafię :D

A my właśnie jesteśmy w Łebie, w ośrodku "Perła Bałtyku"
Są to nowe domki, my akurat mamy 3-osobowy, jesteśmy we dwójkę z dwoma psiakami. Na 2 os. domek jest ok, ale w trójkę byłoby już za ciasno :shake:
Ośrodek jest właściwie na końcu Łeby, blisko do morza i do jeziora podobno też blisko, ale jeszcze nie byłam :p
Minusem jest to, że domki są bardzo blisko siebie położone, więc teraz jest ok, bo ludzi bardzo mało, ale w sezonie z psami bym się tu raczej nie wybrała.
Poza tym sama Łeba jak dla mnie jest za dużą miejscowością, wolę mniejsze.
Tak więc po sezonie jest spoko, w sezonie tu nie przyjadę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']Z "Kotków" nad morze prosta droga, jak dla mnie nie daleko, ale oczywiście w metrach odległości podać nie potrafię :D

A my właśnie jesteśmy w Łebie, w ośrodku "Perła Bałtyku"
Są to nowe domki, my akurat mamy 3-osobowy, jesteśmy we dwójkę z dwoma psiakami. Na 2 os. domek jest ok, ale w trójkę byłoby już za ciasno :shake:
Ośrodek jest właściwie na końcu Łeby, blisko do morza i do jeziora podobno też blisko, ale jeszcze nie byłam :p
Minusem jest to, że domki są bardzo blisko siebie położone, więc teraz jest ok, bo ludzi bardzo mało, ale w sezonie z psami bym się tu raczej nie wybrała.
Poza tym sama Łeba jak dla mnie jest za dużą miejscowością, wolę mniejsze.
Tak więc po sezonie jest spoko, w sezonie tu nie przyjadę ;)[/QUOTE]
jak masz auto to wybierz sie do Stilo zobaczysz jak tam pięknie i jakie plaże super

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z Darłówka.Kwatera ok,cena bardzo przystępna bez dopłaty za psa.Ale niestety na plaze w sezonie nie wolno wprowadzac /teraz ok/.Inna wada jakosć piasku -dużo drobnego żwirku kującego w łapki.Plaży malo,dośc wąska -w porównaniu z Dźwirzynem,Chałupami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beti-Buba']Dzięki! Ech.......te KOTKI/są na prowadzeniu!/ i jeszcze inne propozycje-będzie problem w wyborze :shake:Ale będę się telepała z Katowic więc musi być jakiś sprawdzony konkret. Aż Ci zazdroszczę tego pobytu:eviltong: Ja KOCHAM POLSKIE MORZE i najchętniej bym się tam przeprowadziła ale na Śląsku też jest SUPER! A nasze rolady ,kloski i ciasto drożdżowe......POEZJA-Przyjyżdżejcie bydzie richtich fajnie-łobejrzicie /tłumaczenie :PRZYJEDZCIE BĘDZIE NAPRAWDĘ FAJNIE ZOBACZYCIE/ ;) Jeszcze pytanko-a jaka jest odległość z tego ośrodka na plażę? Pozdrawiam psiarze;)[/QUOTE]

A to Cie Beti-Buba zaskoczę moze, bo oto w Grzybowie jakies 300 m od Kotków jest bar Katarzynka gdzie jadłam najpyszniejsze śląskie kluchy z roladą, gospodarzem jest Ślązak serwujący dania domowe i to także jedna z kilku przyczyn mojej tęsknoty za Kotkami oraz Grzybowem, których w tym roku nie udało mi się odwiedzić.

Link to comment
Share on other sites

Coś takiego??? A myślałach,że ino jo robia nojlepsze:shake:No ale jak Ci smakowały to musioł je robić PRAWDZIWY Ślonzok,więc się w doma za nie niy bier bo DOBRE KLOSKI I ROLADA wyłażom INO PRAWDZIWYM ŚLONZOKOM -pomiyntej DZIOŁSZKO;) W razie braku zrozumienia tekstu proszę o inform.-przetłumaczę:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ancyk']A to Cie Beti-Buba zaskoczę moze, bo oto w Grzybowie jakies 300 m od Kotków jest bar Katarzynka gdzie jadłam najpyszniejsze śląskie kluchy z roladą, gospodarzem jest Ślązak serwujący dania domowe i to także jedna z kilku przyczyn mojej tęsknoty za Kotkami oraz Grzybowem, których w tym roku nie udało mi się odwiedzić.[/QUOTE]

oj tak , polecam także , żarełko tam przednie i porcje słyszne (y)
Ozzy nam się pasł na kotletach które przynosili nam współbiesiadnicy niesmiało pytając czy mogą dać pieskowi bo takiego wielkiego kotleta nie sa sami w stanie zjeść :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']oj tak , polecam także , żarełko tam przednie i porcje słyszne (y)
Ozzy nam się pasł na kotletach które przynosili nam współbiesiadnicy niesmiało pytając czy mogą dać pieskowi bo takiego wielkiego kotleta nie sa sami w stanie zjeść :)[/QUOTE]

hahaha - powiem właścicielowi, ze teraz go reklamują nawet na dogomanii :) :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Andzia ogłoś te amstaffki na portalu Tablica.pl .To jest ostatnio bardzo popularny darmowy, portal ogłoszeniowy-może tam znajdzie się człowiek dla nich.A tak na marginesie NIE MA INNEGO WYTŁUMACZENIA NA TAKIE HISTORIE-PO PROSTU SĄ LUDZIE BEZ SERCA!!!Ja wzięłam w marcu suczkę ze schroniska i wizytę w paru dosłownie odchorowałam-to jest STRASZNE,ten OGROM psiego nieszczęścia spowodowanego głupotą i bezdusznością ludzi......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beti-Buba']Andzia ogłoś te amstaffki na portalu Tablica.pl .To jest ostatnio bardzo popularny darmowy, portal ogłoszeniowy-może tam znajdzie się człowiek dla nich.A tak na marginesie NIE MA INNEGO WYTŁUMACZENIA NA TAKIE HISTORIE-PO PROSTU SĄ LUDZIE BEZ SERCA!!!Ja wzięłam w marcu suczkę ze schroniska i wizytę w paru dosłownie odchorowałam-to jest STRASZNE,ten OGROM psiego nieszczęścia spowodowanego głupotą i bezdusznością ludzi......[/QUOTE]

one są oglaszane na wielu portalach od kilku mies. - niestety nic :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='andzia69']powiem, powiem - tylko nie wiem, kiedy przyjedziesz :) może w następnym stuleciu :) :)[/QUOTE]

plany były dzwonić na ten rok , ale tak się pometłały , ze do dziś nie idzie rozplątać , nic już nie planuję ...teraz to kurde chyba tylko spontan działa ... czekałam na komisje lekarską, teraz zmienili mi termin w szpitalu , 3raz przekładam remont łazienki ... więc nawet Ozzyemu nie obiecuję , ze pojedzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...