Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie powiedziałabym żeby był jakimś arcydziełem w swojej klasie ten tekst.

Ale porusza kilka kwestii a zanim przeczytałam myślałam że będzie tylko i wyłącznie o tym jak to wszyscy hodowcy są idealni i wywalają miliony na swoje pasje.

Jednak dogłębnie czytając tekst można zauważyć spore nieścisłości pomiędzy wypowiedziami kolejnych Hodowców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']
Jednak dogłębnie czytając tekst można zauważyć spore nieścisłości pomiędzy wypowiedziami kolejnych Hodowców.[/quote]

A według mnie te nieścisłości pokazują właśnie różny stosunek do psów różnych osób. Nieprawdą by było, gdyby wszyscy wypowiadający się hodowcy mieli identyczne zdanie na wszystkie tematy. Ja swoich dorosłych psów nikomu bym nie oddała, a już na pewno nie zrobiłabym tego dla pieniędzy, czyli nie sprzedałabym do innej hodowli. Ale miałam taki przypadek, że musiałam oddać roczną sukę, bo nie zgadzała się ze swoją matka i cały czas były w domu konflikty. Oddałam ją bliskim znajomym, którzy wspaniale się nią opiekowali do końca jej życia. Jeździliśmy razem na wystawy, mieliśmy z nią kontakt i nie zawahałabym się, żeby zrobić to samo w podobnym przypadku. Chociaż na szczęście jak na razie wszystkie pozostałe psy mieszkające u nas zgadzają się ze sobą.

Link to comment
Share on other sites

Ja podziwiam pomysłodawców tematów miesiąca z PP. Na prawdę takie zachęcają do kupienia gazety...:D Szkoda tylko, że są takie 'nienasycające' t.z. moim zdaniem, że warto byłoby je bardziej rozwinąć, a nawet 4 strony, chociaż wydają się długie, czyta się szybko i chce się więcej. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Squ']Czy może ktoś napisać jakie rasy są opisane we wrześniowym numerze, bo nie mogę znaleźć spisu treści na stronie PP.[/quote]

No przecież wyżej napisałam, ze jest bokser (na okładce też są bokserki), briard, a do tego w dziale Mały czy Duży jest Chiński grzywacz powder puff i chart afgański - bardzo fajne porównanie. Są też prześliczne plakaty w tym miesiącu i naklejki na zeszyty dla uczniów ;)
W Temacie miesiąca jest bardzo dobry artykuł o rodzinnych więziach. Bardzo mi się podobał!

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem czemu Wy lubicie te skany? Wiem, że na gazetę trzeba trochę wydać, ale ja lubię czytać sobie gazetę w domu, gdy leżę wygodnie na łóżku i lubię później te gazety kolekcjonować :)

Tak samo nie lubię czytać książek z bibliotek, lubię mieć swoje, na półce, móc wrócić do którejś jeśli chcę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...