Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Toffuś']No tak, ale coś tam dogomaniacy mówili wcześniej, że jakies plakaty czy coś :)[/quote]

W listopadowym PP były takie megaplakaty:

[IMG]http://www.pies.pl/cms_a/upload/image/sklepik/megaplak_nowe/11_08_m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Własnie przejrzalam numer najnowszy w saloniku i się zdenerwowałam . Na ostatniej stronie pisze jakie rasy w następnym numerze -ma być sznaucer olbrzym a na zdjęciu dali miniaturkę :roll: To typowe dla PP , chyba sądzą że sznaucer to sznaucer i nikt się nie zorientuje. Ciekawe czy w samym artykule też umieszczą foty miniaturki zamiast olbrzyma bo z tego co pamiętam to jak ostatnio był artykuł o olbrzymie to zdjęcia też były miniatury :shake: Normalnie do redakcji napiszę jak tak będzie,a co.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kocham PP:loveu: Dzisiaj przyszedł nowy nr. W temacie miesiąca było o mitach na temat psów. Ku mojej radości, był obalany także mit na temat męczenia się psów w blokach. Do mojej mamy nigdy nie trafiało, że duży pies nie musi mieszkać wcale w ogrodzie:roll:, ale jak pokazałam jej to w cenionym piśmie o psach, to chyba w końcu to zrozumiała:diabloti: Cóż, to mały kroczek.
[SIZE=1]chociaż psa i tak nie będę miała...:placz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']czerwcowy numer mam już i ja :p najciekawszy artykuł jak dla mnie to "Modne tatuaże - O pupilach, które mocno zalazły za skórę" :cool3: mi już jeden zalazł :diabloti::diabloti:[/quote]

Wow, naprawdę? Wstaw fotkę, please!!! Jestem bardzo ciekawa!

[quote name='Everybody_Lies']
[SIZE=1]chociaż psa i tak nie będę miała...:placz:[/SIZE][/quote]

Oj będziesz, będziesz! Nie wiem ile masz lat, ale za jakiś czas sama będziesz podejmowała decyzje tego typu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']Wow, naprawdę? Wstaw fotkę, please!!! Jestem bardzo ciekawa!
[/quote]

to znaczy przyda się małe sprostowanie. Pierwszym psowatym o jakim marzyłam był po prostu wilk. Przepiękne stworzenia dla których uczestniczyłam w mini-kampaniach w moim mieście. Piękne, dzikie, wolne.. więc moim pierwszym tattoo był właśnie wilk :cool3:
mój tatuator odwalił kawał dobrej roboty, nie mogę przestać podziwiać mojego wilczka :evil_lol:

[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8584/wolfm.jpg[/IMG]
(fotka zrobiona od razu po dziabaniu, więc ręka trochę czerwona :eviltong:)

teraz siedzi w mojej głowie projekt tatuażu moich pupili, czyli jeden gordon i jeden czerwono-biały :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']O, masakra, rewelacyjny obraz! Po prostu ekstra!
Coraz bardziej podobają mi się tatuaże, a po tym artykule w PP jeszcze większą mam ochotę na jakiś obrazek :cool3:[/quote]

dzięki :p Ja żeby zrobić dobry tatuaż musiałam szukać i szukać, bo w Lublinie ciężko znaleźć coś naprawdę dobrego. Ale w końcu trafiłam do super tatuatora i jestem jak najbardziej zadowolona. :cool3:

A te dwa tatuaże opisane w PP są też świetne.
A ten cardigan jest przeuroczy :loveu:

ale uwaga.. jak już się ma ten pierwszy tatuaż to chce się zaraz kolejny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Już jest, już mam :)

A w numerze:

RASY
cane corso
owczarek pikardyjski
jack russell terrier
różnice między wyżłami - niemieckim i gryfonem Korthalsa (ale podobne są)

* Fajny temat miesiąca o ślubach, w których uczestniczyły psy :-o:loveu:
* Świetny artykuł o podróżach i krajach, w których można spotkać rasy rodzime, to znaczy rasy pochodzące z tych krajów. - podoba mi się grafika i opisy.
* Zabawne testy śmiesznych przyborów na wakacyjne wyprawy :lol:

[COLOR=DarkOrange][B]Inny ten numer niż poprzednie. Sporo takich luźnych tekstów. I śliczna okładka!!
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...