Jump to content
Dogomania

Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki


Erazm

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobiłam USG. Na szczęście wykluczono pękniecie pęcherza, czego się najbardziej obawiałam. Płynu w jamie brzusznej nie ma. Mocne zagazowanie jelit. Podawać będziemy Espumisan i zobaczymy... Przed i po USG Itciu zrobił ogromną kupę, więc pewnie mu ulżyło. Być może to od tego Royala Urinary w puszce. Od dziś będzie jadł tylko suchą, kupiłam też ROYALA URINARY (tzn. Ghanima kupiła)

Przy okazji tego badania dowiedziałam się, że:
wątroba jest powiększona, jednak o prawidłowej echogeniczności
w pęcherzu zalega syf, ale to już wiemy
zagęszczona okolica kielichów nerkowych, zmiany w korze nerek
gruczoł krokowy prawidłowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Dziękuję Diunko za wpis po wizycie.[/quote]

Nie ma za co. Obowiązek, heh. Wiem, ze się martwicie i czekacie na wieści, moje kochane Itciowe duszyczki, i zawsze pędzę by przekazać info. Czasem by podzielić się radością, czasem by znaleźć wsparcie w zmartwieniu.

Link to comment
Share on other sites

Diuna nie napisała, ze ta ogromna kupa wyłaniała sie na światło dzienne etapami- najpierw w aucie zaśmierdziało, potem pieluszka uciekła, bo się wypełniła, a potem i tak już umazany BARDZO DOKŁADNIE Pan Itecki strzelił wielki placek przed kliniką :oops:
Przez całe badanie zerkałam z niepokojem, czy aby nie zamierza uskuteczniac dalszej produkcji... (Kra kiedyś się na Doktora wypięła- dosłownie :evil_lol:)... na szczęście wstrzymał sie i dokończył dzieła już w domu. Teraz obsycha po kąpanku (baaardzo niezadowolony :angryy:)

Brzuszek się już całkiem ładnie zmniejsza :p

Link to comment
Share on other sites

Pewnie że to nie był pęcherz :mad: odkryłam wczoraj CO TO BYŁO!!!! Otóż It znalazł sobie zdolna nauczycielke w osobie Kraksy i (na pewno za JEJ namową, on jest za grzeczny!) wygryzł dziurę w karmie RC dla aktywnych, malutka w samym rogu.... czyli to było normalne obżarstwo, ot co!!!! Aha- worek nie stał w zasięgu, tylko schowany głeboko w szafce, ale It okazał się pojętnym uczniem.....

P.S. Karma już pod kluczem, ku rozpaczy bandytów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Z Krą za pierwszym razem, kiedy sie obżarła, to leciałam do weta w środku nocy, płacząc, że mi pies umiera/pęka.... :mad: Nie pękła, ale efekty leków rozkurczowych, espumisanu i zaleconego spaceru (czytaj- latanie pół nocy) przeszły oczekiwania.... no ale też 6 czy 7 kg karmy i parę litrów wody musiało jakoś "wyjść".... :diabloti:

....ale Itulca nie podejrzewałam o takie wybryki, zazwyczaj jest naprawdę grzeczny, stąd moja teoria spiskowa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'][B]Ghanima[/B]? Tyś Ghanima Atryda z Dzieci Diuny?:razz:[/quote]


Hihi, Diunko, a Ty "Diuna" skąd? :razz:

Zaniedbałam zaglądanie do Itka, bo nałożyły mi się różne sprawy, ale "obiecuję poprawę" Zresztą, zostałam już ukarana, bo koło nosa przeszła mi piękna historia z mega-koopą :megagrin::megagrin::megagrin: Sorry, Ulv, Diuna, ja rozumiem, że dla Was to był strach i mało przyjemne przeżycie, ale jak to się czyta to normalnie polewka... zwłaszcza wizja Itiego, jak podkrada się do szafki by wydobyc z niej karmę :cool3: Mój jamniol tez mi zawsze wstyd u weta robi, bo bąki puszcza :oops:

Przgapiłam też zapis do fanklubu Aresika - chyba, że jeszcze można, Pani Prezes??? :modla::modla::modla: "Łubudubu, łubudubu..." :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aresik']Juz sie Ghanimo martwilem, ze nie chcesz wstapic do fanklubu. Skladke czlonkowska oplacilas ??:evil_lol:[/quote]

Aresik, liczę, że w razie kłopotów, gdyby Pani Prezes nie chciała mnie przyjąć, poprzesz mą kandydaturę słówkiem :modla:
Składka poszła, rzecz jasna, a Ty lepiej pomyśl, jakie tu gadżety wydać, żeby fanki zadowolić :evil_lol: proponuję:

[LIST]
[*]t-shirt z Aresikiem
[/LIST]

[LIST]
[*]kubek
[/LIST]
...

[LIST]
[*]bikini??? - tylko nie wiem, czy na bikini się podobizna Aresika zmieści???
[/LIST]

Już widzę ten bazarek :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Ghanima! Jesteś w fanklubie. Potwierdzam wpłatę składki. No, Aresik - a Ty teraz kombinuj.... :hmmmm: Jak nic nie wymyślisz - biada Ci.

Jutro razem na rehab Pana It prowadzimy, więc moze uda mi się kolejne części Aresika sfotografować. Które więc części aresikowe Szanowne Panie sobie życzą? :mdrmed:

A propos kupy - fakt, ale wtedy aż się cała trzęsłam. Pęknięty pęcherz nie wiem czy nie oznaczałby eutanazji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Ghanima! Jesteś w fanklubie. Potwierdzam wpłatę składki. No, Aresik - a Ty teraz kombinuj.... :hmmmm: Jak nic nie wymyślisz - biada Ci.

Jutro razem na rehab Pana It prowadzimy, więc moze uda mi się kolejne części Aresika sfotografować. Które więc części aresikowe Szanowne Panie sobie życzą? :mdrmed:

A propos kupy - fakt, ale wtedy aż się cała trzęsłam. Pęknięty pęcherz nie wiem czy nie oznaczałby eutanazji...[/quote]

O, Pani Prezes! wdzięcznam okrutnie za przyjęcie do tegoż ekskluzywnego klubu!

Diuno, cudowne wieści co do rehabilitacji Itkowej - jeśli będziesz miała okazję to strzelaj foty chłopakom - temu na czterech i temu na dwóch nogach - coś potem na koszulki oraz inne gadżety się wybierze :cool3:

Iti, trzymaj się!

Link to comment
Share on other sites

Teraz proszę cioteczki (oraz wujków) o usiąście, usunięcie przedmiotów mogących ulec zniszczeniu podczas wybuchów entuzjazmu z zasięgu, oraz naszykowanie chusteczek w przypadku co wrażliwszych osób....

.....gotowi?.....

.....ITEK WŁAŚNIE [B]PRZESZEDŁ[/B] PRZEZ CAŁY PRZEDPOKÓJ!!!!!!!!!!!!!!!!!

[B][U]PRZESZEDŁ!!!!!!!!!!!![/U][/B]

Powoli, wiec to nie żadne tam unoszenie zadka siłą rozpędu, stawiał sprawniejszą tylną łapkę świadomie, tą sztywną się podpierał... i co lepsze ZAMERDAŁ leciutko, ale ewidentnie celowo do Kry (panna mu się mocno podoba ;))....
No zaraz potem oczywiście klapnął na zadek i jak się spieszy, to mu wygodniej sie pociągać, ale..... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']

.....ITEK WŁAŚNIE [B]PRZESZEDŁ[/B] PRZEZ CAŁY PRZEDPOKÓJ!!!!!!!!!!!!!!!!!

[B][U]PRZESZEDŁ!!!!!!!!!!!![/U][/B]

Powoli, wiec to nie żadne tam unoszenie zadka siłą rozpędu, stawiał sprawniejszą tylną łapkę świadomie, tą sztywną się podpierał... i co lepsze ZAMERDAŁ leciutko, ale ewidentnie celowo do Kry (panna mu się mocno podoba ;))....
No zaraz potem oczywiście klapnął na zadek i jak się spieszy, to mu wygodniej sie pociągać, ale..... :cool3:[/quote]

Takie wieści z samego rana, a właściwie z nocy!!! Ulv, codziennie nam takie podawaj, no, niekoniecznie o 2:59 ;) to nam współczynnik szczęścia wzrośnie na dogo znacznie!!!

Ludziska, ale się cieszę!!! :sweetCyb:

Ucałujcie Itulca ode mnie koniecznie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...