Jump to content
Dogomania

Przyszli weterynarze.


kredka

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokładnie, na moją opłatę też 'oczekują' mimo, że bank ma wszystko zaksięgowane...
Gdzieś czytałam na stronie wrocławskiej, że opłat można dokonywać najpóźniej 3 lipca, także liczą się chyba z tym, że zanim wszystko podochodzi trochę minie...
W takim razie też doślę im potwierdzenie, no i cóż.. My jesteśmy w porządku :roll:

Aha.. teraz przeczytałam na mailu o opóźnieniach w księgowaniu w ich systemie.. :)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze nerwowo sie robi... Żałuje, ze nie mam 180 pkt i nie spie spokojnie :evil_lol:


Edit: Widzieliście progi w Białymstoku na lek? 184 pkt :D widze, ze nawet 180 by mi nie dało spać spokojnie. No i jutro piewsze wyniki na wet...

Link to comment
Share on other sites

Saruch Mareczku, pewnie że się dostaniesz, co ja bym tam zrobiła bez Ciebie?!
Nie wiedziałam, że na dogo taka silna grupa przyszłych-tegorocznych wet.-studentów wrocławskich :)
Ja jestem na zaszczytnej pozycji 69 w spisie alfabetycznym przyjętych :evil_lol:
Miło będzie poznać ;)

Link to comment
Share on other sites

witam :cool3:

Ja we Wrocku jestem daleko daleko na rezerwowowej, więc bez szans :roll:

[quote name='Bzikowa']O, spojrzałam - i 11 jest na sggw. Ale mnie to nie dotyczy bo mam zerowe szanse na stacjonarne więc czekam na kolejny etap ;)[/quote]

a ile miałaś?

ja startuję gdzie się tylko dało :evil_lol: Wrocław, Lublin, Warszawa i Olsztyn :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przyznam sie szczerze, ze nigdy nie sledzilam list rankingowych, progów w zeszłym roku itp. Wiem jakie były ostateczne i pierwsze mniej wiecej. I nastawiałam sie od poczatku, ze nie mam szans na 1 liste, wiec spokojnie czekalam na wyniki. Jednak gdy widzi sie swoje nazwisko pod kreska, to jakoś ten spokój pęka i ja obecnie jestem strzepkiem człowieka ;) Mam wizje, ze nikt nie zrezygnuje itp, bla bla... Wiec wybaczcie moje marudzenie i panikowanie :oops: ale ja nie mam zadnej alternatywy dla weterynarii. Z góry dzieki za wyrozumiałość, mam nadzieje, ze ci nieszczęśni lekarze nie beda blokować nam miejsc :mad: I gratuluje juz tym co maja pewny indeks :) swietnie jak na takim kierunku sa prawdziwi pasjonaci zwierzęcych flaczków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...