Jump to content
Dogomania

Ziunia

Members
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

About Ziunia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wrocław/Katowice
 1. Poszukuję opieki dla starszej suczki (12letnia dobermanka) na okres świąteczno-noworoczny 21.12-6.01. Opieka w domu opiekuna( Wrocław lub okolice, dowiezienie pieska nie stanowi problemu). Sunia ma już problemy z poruszaniem się, więc niestety schody ją przerastają... Nie ma problemu z kontaktami z innymi psami. Za kotkami lubi biegać... W związku z tym, że to długi okres czasu, zależy mi, żeby nie przebywała w kojcu tylko w domu z opiekunem. Przywiozłabym jej karmę i legowisko. Oczywiście za opiekę zapłacę. Jeśli ktoś z Państwa dysponuje takimi warunkami - bardzo proszę o kontakt. tel. 693875639.
 2. Ziunia

  czarno-ruda galeria

  [quote name='Od-Nowa']Wiqarynko - spacer!!![/QUOTE] biedna, niewyżyta spacerowo.... :)
 3. gratuluje :) no to koniecznie wyciągam Cie na ploty jak przyjadę co spierniczyliście? :P ekhm, a ja... przehulałam moje fundusze :oops: hmm.... to już miał być ten egzamin "na pewno" :roll: haha, się nie żenuj tylko idź na konkurs PT teraz po prostu.. tam jest trochę inaczej.
 4. Ziunia

  czarno-ruda galeria

  O, Wika, Ty żyjesz :) fajnie, że zapoznałyście parę bystro-logankową hihi. Niespełniona miłość... rany, też już pomyślałam, że powiększyłaś stado.... byłabyś do tego zdolna.. :] A jak tam Twoja geriatria się trzyma?
 5. Ziunia

  CACIB-Presov/SK, 18-19-20.02.2011 r.

  Sędzim nie jestem zachwycona, ale itak bym się wybrała na tą wystawę. Flaty są w sobotę, jakby ktoś ze Śląska, Wrocławia lub Krakowa wybierał się na ten dzień i miał wolne miejsce w samochodzie, to ładnie się uśmiecham w jego stronę;))
 6. Ziunia

  I Konkurs Pracy Retrieverów na Dummy

  Już wiadomo, że odbędzie się kolejny Konkurs Pracy Retrieverów na Dummy :) termin; 11września w Konstantynowie Łódzkim Sędziować zawody będą Pani Beata Ryl i Pan Leszek Siejkowski. Zawody zostaną rozegrane w dwóch klasach: - D 0 (klasa dla początkujących) - D Open (klasa dla zaawansowanych) Regulaminu nie potrafię wstawić, ale niedługo powinien pojawić się na [URL="http://www.labteam.pl/"]http://www.labteam.pl[/URL]
 7. Ziunia

  I Konkurs Pracy Retrieverów na Dummy

  Prawie w typie retrievera hehe
 8. Ziunia

  I Konkurs Pracy Retrieverów na Dummy

  No niestety, jak na razie nie ma zgłoszonego ani jednego przedstawiciela goldenów i tollerów. Jeszcze raz zachęcam, bo od tegorocznego zainteresowania zależy przyszłość tego rodzaju konkursów..
 9. Ziunia

  Matura '09 kandydaci na weterynarię.

  Zapytaj w wakacje;)) Może wtedy będzie bez emocjonalnych narośli Była chwila oddechu po sesji i znowu zaczynają się koła, więc nie jest dobrze;))
 10. Ziunia

  Lwów - maj 2010

  [quote name='Ziunia']Aha, najtańszy wariant - za 25euro przy zgłoszeniach do 20 stycznia.[/QUOTE] uhhh, to chyba jednak byłoby zbyt piękne... wygląda na to, że wszyscy zagraniczni płacą 40 E :/
 11. Ziunia

  Lwów - maj 2010

  Aha, najtańszy wariant - za 25euro przy zgłoszeniach do 20 stycznia. Rozumiecie ten alfabet? :) jest jakaś opłata za dwie razem?
 12. Ziunia

  czarno-ruda galeria

  [quote name='Od-Nowa']ok, ja też mogę. to o 14 przy cukierni u wejścia do parku szczytnickiego. wiecie gdzie?[/QUOTE] a nie wiem, ale cukiernie wyczuję z daleka :lol: do jutra!
 13. Ziunia

  czarno-ruda galeria

  termin idealny, prosto z wykładu se z nią podskocze- niechaj ma nagrodę :eviltong: tak tak, szczytnicki! Tania, Tajga to jest aiszowy ulubiony charchot :lol: heh a czemu mi się ten pychol długi nie wydał...:roll: już myślałam, że zahaczyłaś o wilczaka i kaśce dokuczasz :eviltong: Biedne są te wilki w naszym zoo... byłam u nich i... Aisza w takim 'terrarium' by zfiksowała, co dopiero wilcza rodzinka. No ale cóż, nie one jedne.. wow, czym to Ada sobie zasłużyła? :cool3: fajnie, Aiszy brakuje tu flatów...
 14. Ziunia

  czarno-ruda galeria

  osz nie, zebrali się dwaj moi ulubieni szydercy... :lol: no to spaaadam [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] eh, Tania, Ty mi jeszcze pozostałaś... Wika, a to nie byłaś na tych mistrzostwach IPO we Wrocku? eh, nawet Cię chciałam na to wyciągać....ale kułam :roll:
 15. Ziunia

  czarno-ruda galeria

  koło w pon, ale stwierdzenie, że po poniedziałku będę już miała z głowy będzie dość optymistyczne :eviltong: w sumie możemy się w tygodniu spotkać... :) wszystkich św to chyba nie najlepszy termin :lol: Wika lubi się nabijać z aiszowego wyszkolenia :eviltong: więc pewno też się ruszy no, narazie idę, ostatnia doba na wykucie gnatów :p
×