Jump to content
Dogomania

Ziunia

Members
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

About Ziunia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wrocław/Katowice
 1. Poszukuję opieki dla starszej suczki (12letnia dobermanka) na okres świąteczno-noworoczny 21.12-6.01. Opieka w domu opiekuna( Wrocław lub okolice, dowiezienie pieska nie stanowi problemu). Sunia ma już problemy z poruszaniem się, więc niestety schody ją przerastają... Nie ma problemu z kontaktami z innymi psami. Za kotkami lubi biegać... W związku z tym, że to długi okres czasu, zależy mi, żeby nie przebywała w kojcu tylko w domu z opiekunem. Przywiozłabym jej karmę i legowisko. Oczywiście za opiekę zapłacę. Jeśli ktoś z Państwa dysponuje takimi warunkami - bardzo proszę o kontakt. tel. 693875639.
 2. Czy byłby ktoś tak uprzejmy przygarnąć mnie do auta (z Wrocławia) z flatem? :) Zrzucam się na paliwo oczywiście :) I oferuję niezmiernie miłe towarzystwo :lol:
 3. A czy ktoś nie zabrałby 1 osoby i flata? :) Chętnie bym się wybrała...
 4. [quote name='bognik']A co jest nie tak? Ja chcę się pociągiem wybrać w niedzielę ...[/QUOTE] Remontują tory, więc jest dojazd autobusem do Leszna / Rawicza ... Trza by wyjechać 4.20 lub 3.10
 5. Teraz się zorientowałam, że są remonty i dojazd w niedzielę pociągiem to jest tragedia. Chcę jechać z Wrocławia autem - tylko na niedzielę. Wyjazd rano. Tylne siedzenia będą wolne, więc jeszcze osoba z psem się zmieści ;)
 6. Czy możecie polecić mi weta położnika, który fatyguje się do pacjentów do domu? Chodzi mi o samą pomoc przy porodzie w razie komplikacji, nie zrobienie cesarki..
 7. Po dwóch latach bracia wrócili z adopcji, są teraz w hotelu. Koszt miesięczny za dwa psy to 800 złotych miesięcznie, który spadł na jedną osobę prywatną. Dotychczasowa pomoc w sumie – 188 złotych jednorazówki. Dorzucisz złotówkę dla Paka i Astora?

  http://www.dogomania.pl/threads/134003-Po-dwóch-latach-zwrot-bracia-wrócili-są-w-hotelu..potrzeba-800-zł.-proszę-o-pomoc

 8. Kurcze, Elitesse szkoda, że na niedzielę. Ja bym się bardzo chętnie z kimś wybrała. Oczywiście dorzucam się do paliwa. Jeśli ktoś się wybiera na sobotę i miałby wolne miejsce dla mnie i flata (obie mało upierdliwe) to będę bardzo wdzięczna za kontakt!
 9. Ziunia

  czarno-ruda galeria

  [quote name='Od-Nowa']Wiqarynko - spacer!!![/QUOTE] biedna, niewyżyta spacerowo.... :)
 10. Hej piękna z tulipankiem :) Ja dzisiaj jadę do Katowic... :) A robisz to chłopakowi jakimś Rivanolem czy czymś podobnym, tak? buuu, Aisza nie będzie mogła go mamlać.. :( Wpaść do Ciebie wieczorem? Eh, ja też nienawidzę patrzeć na Aiszę po jakimś zabiegu... Ale niedługo synuś się pozbiera i Dziki Dzik powróci do lasów.. :) zobaczysz
 11. Ja się wybieram. I będę szukała transportu z flatką ;) Póki co wszyscy się troche boją zasp śnieżnych...
 12. Mój biedny lisek chytrusek :-( e to jednak dobrze, że Aiszy nie ma na weekend, bo itak by go nie mogła wymęczyć..
 13. gratuluje :) no to koniecznie wyciągam Cie na ploty jak przyjadę co spierniczyliście? :P ekhm, a ja... przehulałam moje fundusze :oops: hmm.... to już miał być ten egzamin "na pewno" :roll: haha, się nie żenuj tylko idź na konkurs PT teraz po prostu.. tam jest trochę inaczej.
 14. Ziunia

  czarno-ruda galeria

  [quote name='wiq'] może diabeł jeszcze do nas kiedyś wpadnie :) geriatria psia, tfu tfu tfu, przeżywa drugą młodość :evil_lol: takie to teraz głupiutkie i hasające, jakby miało ze 2 lata :evil_lol: tylko spasione jak zawsze, już je na puszki przestawiłam, ale chyba zbankrutuję :( geriatria końska gorzej, ale się nie dajemy ;) no i od kilku miesięcy ma towarzyszkę, więc też ochoty do życia nabrała :)[/QUOTE] mam nadzieję, że mi się też uda w końcu w Twoje strony zawitać.. miło czytać, że czarne się dobrze trzymają :) ufff, bo ten rok jest jakiś straszny... ooo :) a cóż to za końskie towarzystwo? Wasze? na stałe? e to chwal się :)
 15. Ziunia

  czarno-ruda galeria

  O, Wika, Ty żyjesz :) fajnie, że zapoznałyście parę bystro-logankową hihi. Niespełniona miłość... rany, też już pomyślałam, że powiększyłaś stado.... byłabyś do tego zdolna.. :] A jak tam Twoja geriatria się trzyma?
×
×
 • Create New...