Jump to content
Dogomania

Mielec-Sabinka za TM [*], KASIA W DOMKU!!! Kasia za TM [']


Sabina02

Recommended Posts

[quote name='yoko100']Juz wiem o co chodzi przeczytałam wlasnie caly wątek.Tylko jeszcze mam pytanie ,ktory piesek bardziej potrzebuje Dt niz Kasia??Jesli Kasia by tu znalazla dom tymczasowy to ktory piesek by pojechal do Hoteliku???[/quote]

Nie wiem o jakim DT mowisz, z tego co wiem to jest tylko hotelik w Opolu, o ile w ogole jeszcze jest, bo to wszystko sie tak wlecze. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze i nic...dziewczyny a czy jest taka opcja że jak podejdę do schroniska to mi ktoś(??)może udzielić informacji czy tylko kierownik?bo chyba i tak nie wiadomo kiedy on jest tam,ja codziennie koło schroniska przejeżdżam,tylko nie wiem z kim gadać czy powoływać się na którąś z Was?kurcze przygniata taka bezradność:placz:

Link to comment
Share on other sites

Nt. adopcji, DT lub DS rozmawia sie tylko z kierownikiem.

Musicie zrozumiec, ze teraz jest naprawde trudny czas w schronisku, wielkie przygotowania, kierownik zajety na maxa, od przyszlego poniedzialku-wtorku powinno byc lepiej.

I nie jestesmy bezradne, dzialamy na pelnych obrotach, tylko niestety Kasia jest poza tymi dzialaniami. Nie ma wyjscia jak poczekac na odpowiedz, ja jako admin dostalam w ciagu 3 dni tylko 2 maile od kierownika.

Sabinka napisala w sobote 7.marca o godz. 13.54, wiec kierownik raczej nie mial kiedy odpisac. Dzisiaj, jak w kazdy poniedzialek, kierownik jezdzil po jedzenie, 540 psow i 80 kotow trzeba wyzywic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']to sorki tylko się boję żeby Kasi szansa koło noska nie przeszła:roll:czekamy[/quote]

Dokladnie tez tego sie boje...

Nikt nie bedzie czekal z hotelikiem wieki, bo sa inne bidulki... a z drugiej strony kierownik tez sie nie rozdwoi... ehhh... :shake:

Link to comment
Share on other sites

DZeiwczyny..czekamy nie mamy wyjscia..ja do Madziek nie dzwonie, bo nie wiem co mam jej mowic...zrobimy tak...uzgodnijcie wszystko i wtedy zadzwonie z konkretami...jeśli bedzie jeszcze tomiejsce- to super, jesli nie...znajdziemy Kasi coś...musimy...wierzę, że sie uda....Madziek się do mnie tez nie odzywala, zeby choc spytac, czy aktualna jest ta rezerwacja...wiec mam nadzieje, że tak...no ale zobaczymy....Formalnosci sa niestey najwazniejsze..tego nie da rady przeskoczyc...a każdy ma jakaś robotę...zwlaszcza kierownik...dkla nas liczy sie Kasia...dla kiero...500 psow...(masakra:cool3:)...czekamy wiec cierpliwie i ślemy modły....:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Nie wiem o jakim DT mowisz, z tego co wiem to jest tylko hotelik w Opolu, o ile w ogole jeszcze jest, bo to wszystko sie tak wlecze. :shake:[/quote]


Sama chciałabym wziąść Kasie do czerwca ale niestety gdybym mieszkała sama ale mam mała przeszkode rodzice.Pytalam ale niestety.Jak na ten moment nic z tego.Ale moge zawiesc Kasie jesli bedzie taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

Haha gadałam z Panem Kierownikiem powiedział że można podjeżdżać zabierać Pieska.Zastałam Go koło 8.
Nie odpoisał na maila bo nie wiedział kto go zabiera i dokąd ale już powiedział pracownikom, że jak ktoś po Kasię podjedzie to mają wydać,ja mogę jechać nawet jutro tylko czekam na Waszą decyzję i czy jest to miejsce dalej?
Ale mi sie micha cieszy już bym po Nią pojechała,ale by Dziewczynka nie wiedziała o co chodzi,może bym ją wzięła do siebie do czasu wyjazdu, czy lepiej Jej nie mieszać?
Sabinka jak ta kartę ma wypełnić jakby co?
Czekam co dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Sabinko,
a Mureczka nie mialaby miejsca dla Kasi?
W sobote beda jechac 2 psiaki do hoteliku, moze jakims cudem Kasia by sie zalapala, byloby blizej niz do Opola.[/quote]

U Murki chyba jest drozej, a ja jej pobyt w hotelu sama mam finansowac... :oops: A poza tym, u Murki Kasia chyba by byla w kojcu, a tam w Opolu z tego co pamietam ma byc w domu.

Nie wiem, moze nich Murka sie wypowie na jakich zasadac Kasia moga by u niej byc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']U Murki chyba jest drozej, a ja jej pobyt w hotelu sama mam finansowac... :oops: A poza tym, u Murki Kasia chyba by byla w kojcu, a tam w Opolu z tego co pamietam ma byc w domu.

Nie wiem, moze nich Murka sie wypowie na jakich zasadac Kasia moga by u niej byc...[/quote]
SAbinko..u Madziek nie bedzie w domku- jako tako...to są niestety kojce..ale w budynku i dla każdego psaika osobny kojec...no i sa wypuszczane po sporym wybiegu, oraz wyprowadzane na spacer...opieka weta tez jest chyba w cenie- bo to jest hotelik przy schronisku...
A kto ma kontakt do Murki??Wiem, ze to tez wspaniale mijesce..Kasia jest malutka...moze akurat skoro byloby blizej- i cena bylaby dobra..to warto byloby tam umiescic...tylko prosze o kontakt do Murki- moge zadzwonic..Sabonka jest w USA...nie ma takich mozliwosci dzwonienia, kiedy chce- teraz pewnie pracuje jeszcze:lol: Nie wiem co robic...dzownic do Madziek???Musze miec tu jakies konkrety...prosze..pomożcie..bo to ważne...skoro Kasia moglaby na JUz opuszczać schron....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']U Murki warunki są podobne, choć niektóre psiaki mieszkają w domu! Ale nie wiem, czy Murka ma jeszcze miejsce, bo inne psy czekają w kolejce, więc wg mnie powinnyście trzymać się planu, jeśli to miejsce u Madziek nadal jest![/quote]
No dobrze, mogę wiec dzwonic jutro z rana do Madziek- tylko potrzebuje konkretow...kiedy...no i wszystko co zwiazane byloby z wyjazdem..wtedy moge dzownic- jesli jest jeszce miejsce- to hejka....

Link to comment
Share on other sites

Jest miejsce po Deściku czyli miejsce dla staruszka. Na to miejsce miały przyjechać sunie z Tych, ale nie ma chętnych deklaracji i w ogóle zainteresowania tematem, więc nic z tego nie będzie. Miejsce tyskich suniek rezerwowała Sabina02 więc nie widzę żadnych przeszkód, aby na to miejsce przyjechała Kasia.

Z tego co wiem Kasia jest mała, czyli 8zł/doba.
Nie mogę zagwarantować, że będzie w domu, bo przyjeżdża teraz kilka nowych psiaków i musimy je mądrze rozlokować. Poza tym na wprowadzkę do domu w celu socjalizacji czeka od dłuższego czasu Rudka i ją właśnie w pierwszej kolejności planuję wprowadzić do domu (a to może być wydarzenie :evil_lol:).
W najgorszym razie Kasia zamieszka w boksie wewnętrznym (ogrzewanym w razie potrzeby), może też być tak, że po czasie przebywania tam, oswojenia, nauczenia czystości, przeprowadzi się do domu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Jest miejsce po Deściku czyli miejsce dla staruszka. Na to miejsce miały przyjechać sunie z Tych, ale nie ma chętnych deklaracji i w ogóle zainteresowania tematem, więc nic z tego nie będzie. Miejsce tyskich suniek rezerwowała Sabina02 więc nie widzę żadnych przeszkód, aby na to miejsce przyjechała Kasia.

Z tego co wiem Kasia jest mała, czyli 8zł/doba.
Nie mogę zagwarantować, że będzie w domu, bo przyjeżdża teraz kilka nowych psiaków i musimy je mądrze rozlokować. Poza tym na wprowadzkę do domu w celu socjalizacji czeka od dłuższego czasu Rudka i ją właśnie w pierwszej kolejności planuję wprowadzić do domu (a to może być wydarzenie :evil_lol:).
W najgorszym razie Kasia zamieszka w boksie wewnętrznym (ogrzewanym w razie potrzeby), może też być tak, że po czasie przebywania tam, oswojenia, nauczenia czystości, przeprowadzi się do domu ;)[/quote] Ja uwaza, że nie ma się wobec tego nad czym zastanawiać...to bliżej- po pierwsze...miejsce jest pewne..po drugie a po trzecie...jest nadzieja i szansa, ze Kasia wejdzie do domku..u Madziek niestety nie ma takiej opcji...tam po prostu nie ma "normalnego" domku obok...bo to hotelik przy schronisku...
Dziewczyny- kujcie wiec żelazo poki gorące..jest transport, jest zgoda kierownika..jest miejsce u Murki..niecH JUŻ KASIA JEDZIE JAK NAJSZYBCIEJ!!!!TO JEST SZANSA I NADZIEJA NA LEPSZE "JUTRO" U MURKI...no i spokojne dni w czekaniu na domek..moze nawet Sabinki....:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02'][B]Murka[/B], w takim razie bardzo Cie prosze o przyjecie Kasiuli na 4 miesiace. :loveu:

[B]Ulka18[/B], wiec moge liczyc na ten transport w sobote? Jesli tak, to podeslalabym wam jakas kaske na trasnport i ze 2 stoweczki na oplate adopcyjna.[/quote]
Sabinko..Ty wiesz, że jesteś Aniołem????Dobrym Aniołem i w dodatku kochanym bardzo....
A ja..jestem bardzo szcześliwa, że Kasiula będzie miała spokojniejsze "o niebo" życie..i szczęśliwsze...a niebawem pojdzie pod Twoje kochane skrzydełka...to już bedzie miala Niebo na ziemi:loveu::loveu::loveu:Dziękuję za tak mily akcent przed snem..Tobie, Murce i wszystkim zaangażowanym mocno w tą sprawę cioteczkom:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Sabinko..Ty wiesz, że jesteś Aniołem????Dobrym Aniołem i w dodatku kochanym bardzo....
A ja..jestem bardzo szcześliwa, że Kasiula będzie miała spokojniejsze "o niebo" życie..i szczęśliwsze...a niebawem pojdzie pod Twoje kochane skrzydełka...to już bedzie miala Niebo na ziemi:loveu::loveu::loveu:Dziękuję za tak mily akcent przed snem..Tobie, Murce i wszystkim zaangażowanym mocno w tą sprawę cioteczkom:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Hmmm... :hmmmm: Fakt, ze Kasiulka napewno bedzie miala u mnie Niebo na ziemi, ale zeby tam zaraz Aniolem? Eeee tam... Ja poprostu koffam piesie! :loveu:

A mowiac o Aniolach, to jest tu wielu Aniolow na dogo, ale ja raczej nie jestem jednym z nich... :oops: Jeszcze musze nad tym popracowac... ;) Ale dziekuje Ci za dobre slowo. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zabieram jutro rano Kasię do mnie do domu, zawiozę Antosiowi śpiwór i zabawki choć i tak Bidok ich nie zobaczy!!mam parę zabawek dla Kotków i karmę.Sabinko Kasieńka czeka tylko do końca czerwca tak??będzie u mnie.tel.501747282 napewno ją zabierasz bo trzy miesiące będę się przytykała z mężolem.Szukajcie innego Bidoka na miejsce u Murki.
Buziaki
Kaskadaffik

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...