Jump to content
Dogomania

Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa


anetek100

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skopiowalam wiadomosc z wątku z przytuliska w lomiankach gdzie jest norek:
"dzwonilam do pani Ewy...niestety nie maja teraz w ogóle dostepu do internetu:-(ogłoszenia zatem robię tylko ja:-(nie bylo telefonow w sprawie psiakow,a jest kolejny problem o jakim pisalam...te dwa psiaki z czego jeden owczarkowaty jakby z amstafem a drugi jak owczarek dlugowlosy z jamnikiem;-)oba koczuja pod samochodami na terenie opuszczonym przez firme a wlasciicel posesji ma ze tak powiem gdzies ich los;(Pani Ewa codziennie jezdzi je dokarmia ale wziac nie moze:-(gdyby jakies psiaki od niej znalazly domek moglaby je zabrac a tak to tyko karmi i patrzy ze lzami w oczach jak biegna za jej autem gdy ona odjezdza:-(moze beda zdjecia nie wiem ale w tej chwili dostep do neta nie wiem kiedy bedzie:-(:-(potrrzebne ogloszenia jesli ktos moglby mi pomoc."
Norek jest podobno coraz ladniejszy,milutki fajniutki piesek,ale telefonow zadnych,zatem biore sie ostro do pracy choc robie full innych ogloszen dla innych przytulisk wiec samej mi ciezej.jelsi ktos chcialby pomoc oglaszac bede wdzieczna

Link to comment
Share on other sites

no nie ma nie ma Pani Ewa mowi ze jest coraz fajniejszy,śliczny sie doslownie zrobil chociaz caly czas byl sliczny ale teraz jeszcze bardziej:(zaufal juz czlowiekowi,ale poki co nikt na razie nie dzwoni...porobilam wiecej ogloszen ale czy to cos da??:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']no nie ma nie ma Pani Ewa mowi ze jest coraz fajniejszy,śliczny sie doslownie zrobil chociaz caly czas byl sliczny ale teraz jeszcze bardziej:(zaufal juz czlowiekowi,ale poki co nikt na razie nie dzwoni...porobilam wiecej ogloszen ale czy to cos da??:roll:[/quote]

anetek, a może powklejaj tutaj linki do ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']allegro z tego o pamietam to chyba nawet mial od Ciebie albo myle psiaki..teraz niestety tylko jest na zwyklych ogloszeniach....a allegro chyba nie ma:(:( ja gdybym umiala robilabym ale musialabym instrukcje miec,by czegos nie pomotac;)[/quote]

Oj nie, jemu nie robiłam, innym od Was psiakom robiłam :) jakby co to służe pomocą :)

Link to comment
Share on other sites

Allegro Norka: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=654053618]Polski owczarek nizinny mix,czeka na dom! pies psy (654053618) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Wyróznione, pogrubione, podświetlone. Anetek, do zapłacenia za allegro jest 21,20zł.

Na allegro mogą się w miniaturce wyświetlać początkowo błędne zdjęcie innego psiaka, ale myślę, że to chwilowe, tak szwankuje allegro :/

Norku, trzymam kciuki żeby ktoś Cię zauważył i zabrał do siebie!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='anetek100']niestety nikt nie zgłosił się..zawsze jak dzwonię do Pani Ewy pierwsze co to właśnie pytam p Norka:(ale może akurat może właśnie teraz ktoś dzwoni:oops::roll:taki fajny psiaczek[/quote]

Kurcze no... aż 3 obserwujących i nic :angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...