Jump to content
Dogomania

Pies z pięcioma "nie" - Pepe z Krężela już ma swoich ludzi!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

Witam.Pewnie odwiedzę Pepe dopiero w niedziele,ale dzisiaj podobno odśnieżał z rodzicami podjazd i całkiem mu się to podobało.Nie brał czynnego udziału wprawdzie ,ale kontrolował jakość wykonywanych robót,a potem grzecznie poszedł do domu i wygrzewał się przy kominku.Jeszcze jest wystraszony trochę ,ale łakomczuch z niego okropny:) Niech już przyjdzie ta wiosna ,bo będzie grubszy niż dłuższy niebawem.Tak więc myślę,że całkiem szybko się przekona do nowego miejsca.Co do ogrodu to ,,oczko w głowie ,,mojej mamy a i ja swoje skromne 3 grosze też dokładam jak mam chwilkę.Tak więc wiosną i latem jest tam naprawdę magicznie.Pozdrawiam.Darek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 805
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cieszę się bardzo, że Pepe wreszcie znalazł przystań. :) Czyli: nie znasz dnia ani godziny, nawet jeśli się tak długo czeka.
Mam nadzieję, że ominął go przeprowadzkowy stres.
A ogród przepiękny, jej, Pepe ma swój mały, prywatny raj. :)

Link to comment
Share on other sites

Piekny ogrod, przepiekny, zadbany. Mam nadzieje, ze Pepe tam na wlasna lape niczego nie bedzie przerabial :wink:

U mnie nie ma szans na takie cuda w ogrodzie, moje dziewczyny wola przestrzen i jak jest za duzo 'zaslaniaczy' widoku, to kombinuja jak sie ich pozbyc.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, zapraszam na bazarek dla Łatka i proszę o zakup i podrzucanie - radzę szybko zajrzeć, bo podejrzewam, że jedna pozycja zniknie jak ciepłe bułeczki :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181310-KsiAE-A-kowe-bestsellery-dla-niewidomego-A-atusia-u-Murki-PomA-A-dobry-czA-owieku-do-31-03?p=14248828#post14248828[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam.No faktycznie grzeczny jest okropnie, aż za grzeczny:) Wychodzi do ogrodu na spacery bez smyczy i nie oddala sie od mojej mamy dalej niż na 3 metry.Chyba jeszcze nie czuje się zbyt pewnie.Co do mnie to niezbyt chętnie daje się pogłaskać.Zajęło mi to jakieś 4 godziny żeby w końcu podszedł gagatek jeden.Podoba mu się ogień w kominku :) Siedzi i patrzy się w płomienie i wygrzewa sie godzinami.Nie sprawia żadnych kłopotów.Jak potrzebuje wyjść to daje znak kręcąc się przy drzwiach.Czyli generalnie jest super.Jeszcze z tego co zaobserwowałem boi się psów,jak pies sąsiada za bardzo się nim zainteresował przez płot to uciekł pod drzwi i chciał wracać do domu.Więc pewnie jeszcze trochę czasu upłynie zanim zupełnie się przekona, że to jego nowe miejsce:) .Ja w sumie bywam tylko w niedziele więc wcale mu się nie dziwię ,że jest taki nieufny no i pewnie tęskni trochę, bo to dopiero kilka dni w nowym domu.Zrobiłem jakieś zdjęcia ze spaceru ,ale zapomniałem aparatu więc następnym razem wkleję.Pozdrawiam Darek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darkus']Witam.No faktycznie grzeczny jest okropnie, aż za grzeczny:) Wychodzi do ogrodu na spacery bez smyczy i nie oddala sie od mojej mamy dalej niż na 3 metry.Chyba jeszcze nie czuje się zbyt pewnie.Co do mnie to niezbyt chętnie daje się pogłaskać.Zajęło mi to jakieś 4 godziny żeby w końcu podszedł gagatek jeden.Podoba mu się ogień w kominku :) Siedzi i patrzy się w płomienie i wygrzewa sie godzinami.Nie sprawia żadnych kłopotów.Jak potrzebuje wyjść to daje znak kręcąc się przy drzwiach.Czyli generalnie jest super.Jeszcze z tego co zaobserwowałem boi się psów,jak pies sąsiada za bardzo się nim zainteresował przez płot to uciekł pod drzwi i chciał wracać do domu.Więc pewnie jeszcze trochę czasu upłynie zanim zupełnie się przekona, że to jego nowe miejsce:) .Ja w sumie bywam tylko w niedziele więc wcale mu się nie dziwię ,że jest taki nieufny no i pewnie tęskni trochę, bo to dopiero kilka dni w nowym domu.Zrobiłem jakieś zdjęcia ze spaceru ,ale zapomniałem aparatu więc następnym razem wkleję.Pozdrawiam Darek[/QUOTE]

Nic dziwnego, że się maluch boi innych psów. W Krężelu był w boksie z zagryzaczem :(

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że mogę już spokojnie zrobić końcowe rozliczenie Pepcia:

[B]Stan konta na 17 luty wynosił +760,50 zł[/B]

[B]Koszty:
140 zł hotelowanie (18.02-03.03)[/B]

760,50 zł - 140 zł = 620,50 zł
[COLOR=Red][B]Pozostałość po hotelowaniu Pepcia wynosi +620,50 zł.[/B][/COLOR]

[B]Po uzgodnieniu z Zofią.Saszą przeznaczam tę kwotę na konto naszych hotelikowych weteranów: Rufiego i Łatka.[/B]
Rufi otrzyma 310,50 zł a Łatuś 310 zł :)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Green]Ja też dołączam do podziękowań dla Zofii.Saszy za przekazanie pieniążków dla hotelowych weteranów - takie kochane psiaki i tak długo czekają. :Rose::Rose::Rose:[/COLOR]
[/COLOR][COLOR=Black]Ale jak pokazuje przykład Pepcia nie ma się co poddawać, dla każdego psiaka znajdzie się domek - oby każdy był taki jak nowy domek Pepcia. [/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...