Jump to content
Dogomania

Amstaffka Ajsi straciła dom.. najpierw schron, później hotel! MA DOM :)


Asta17

Recommended Posts

[quote name='ab-agnieszka']Ale Cie ubieglam co :eviltong:[/quote]
po prostu czytasz mi w myślach:cool3:

[quote name='ab-agnieszka']Chyba moge juz Ajsi usunac z podpisu no nie?
Ale ta mala mi tak do serca weszla ze szok.[/quote]
najwyższa pora wstawić nowy banerek:lol:
ajsi pewnie wszyscy na bardzo długo zapamiętamy-królewnę naszą kochaną:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ab-agnieszka']wYSLALAM mACKOWI MOJ MEIL I POWIEDZIALAM ZE MUSI SIE SPREZYC BO MI CIOTKI NA DOGOMANI SPOKOJU NIE DAJA:eviltong:[/quote]
[COLOR=Black]
[/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Black][B]:evil_lol::evil_lol:słuszna uwaga [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie mi jak mam wyegzekwować od Mróffci te 40 zł, które zostało jej po Ajsi? Może to tylko głupie 4 dychy, ale nam się każdy grosz przyda, żeby dołożyć tym psiakom, które obecnie mamy w hotelu. Już nie mam pomysłów, siły, żeby któryś raz się prosić. :angryy::mad: Jestem tym zdegustowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta17']Powiedzcie mi jak mam wyegzekwować od Mróffci te 40 zł, które zostało jej po Ajsi? Może to tylko głupie 4 dychy, ale nam się każdy grosz przyda, żeby dołożyć tym psiakom, które obecnie mamy w hotelu. Już nie mam pomysłów, siły, żeby któryś raz się prosić. :angryy::mad: Jestem tym zdegustowana.[/quote]


ja myślałam że już dawno przelała kasę i zupełnie o tym zapomniałam!
[SIZE=5][B]mróffcia, na co czekasz?[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta17']Powiedzcie mi jak mam wyegzekwować od Mróffci te 40 zł, które zostało jej po Ajsi? Może to tylko głupie 4 dychy, ale nam się każdy grosz przyda, żeby dołożyć tym psiakom, które obecnie mamy w hotelu. Już nie mam pomysłów, siły, żeby któryś raz się prosić. :angryy::mad: Jestem tym zdegustowana.[/quote]

[FONT=Arial][SIZE=4]
mróffcia:angryy: ..... to jest nie fair .... 40zł należy do psiaków nie do Ciebie :mad:
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Niech wypowie się jeszcze Ab-Agnieszka i powie czy kasa przyszła czy nie! 40 zł drogą nie chodzi:angryy:
[U][B][SIZE=6] A jeśli Mróffcia nie wpłaci tych pieniędzy do wtorku bądź środy zgłaszam ją na CZARNĄ LISTĘ!!!![/SIZE][/B][/U]:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Asta nie odebralam telefonu bo jestem w niemczech wracam w srode.
Mrofffcia nie przelala mi zadnych pieniedzy na konto.:angryy:
Pocze3kajmy az sie zaloguje i pocisnie nam jakis dobry kit dlaczego jej tak dlugo nie ma na dogo chyba ze jej kolezanki nam to wytlumacza, zaraz do nich napisze. po za tym mamy adres do Mrofffci i przy nastepnej okazji mozna podjechac lub poprosic ktoras z cioteczek z okolic:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][B]...no cóż ...skoro jest jej adres to nic tylko poprosić kogoś z pobliska o wizytę ...







[SIZE=1]to teraz zaczynam mieć dziwne myśli co do sugestii jakoby Ajsi było tak źle wtedy w hotelu i chciała ją do siebie wziać :cool1:[/SIZE][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki napewno bedziemy mialy fakturke do zaplacenia za ktoregos z chlopakow przebywajacych w hotelu za opieke weterynaryjna Poprosze pana Marka aby podjechal i odebral te 40zl od Mrofffci a konto fakturki od weta. Oczywiscie nie omieszkam wytlumaczyc mu dlaczego tak sie dzieje. Bogatynia to malutka miescinka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...