Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jostra']orsini uważaj, żeby carragan nie poszczuł/a Cię pieskiem :D[/quote]

On co najwyzej obija ogonem z radosci,przewraca i zalizuje na smierc,ew.opiera sie do oporu,tak wiec Orsini strzez sie psa przyjacielskiego :lol: Kto go zna,ten potwierdzi,ze Cerigen moze byc bardzo niebezpieczny,....gdy sie cieszy :wink:

A teraz z powrotem lece do odsniezania schodow bo mozna sie na nich zabic :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hehehehe:))ale wiesz,łabędź na ten przyklad skrzydlem polamac moze czleka to kto wie co taki psiak ogonem potrafi? :lol:[/quote]

Oj duzo...Niezahartowani w bojach z ogonem znajomi czesto wychodza ode mnie pobici 8) Ale nic sie na to nie poradzi.W koncu nie zabronie psu sie cieszyc i kochac ludzi.A zreszta znajomi,ktorzy znaja go dluzej juz potrafia sie tak ustawiac przy glaskaniu i powitaniu,ze pies ich nie biczuje :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamilapon']po pobieżnym przejżeniu strony - nie znalazłam rozpiski sędziowskiej :( Miszę się chyba mocniej postarać[/quote]
Staraj sie, staraj! :D
Chociaz tak po prawdzie to moje pytanie o sedziow jest raczej mocno retoryczne, to tak daleko, ze musze sie zadowolic Opolem, szczegolnie, że mamy sedziego, ktorego cenie, wiec chetnie mu pokaze nowe psy. Eh, żeby tak jeszcze airedale sedziował kto inny....

Link to comment
Share on other sites

Fuka nie dalej niz do Luxemburga :lol: (Nawiasem mowiac,jesli idzie o Lux.Gdybys sie wybierala w II pol.2006 to my sie b.chetnie dolaczymy :wink: )

Kamila,a przetlumaczylabys mi potem zgloszenie Malenstwa ? Wole sie spytac,niz potem Cie robota zawalac 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Fuka nie dalej niz do Luxemburga :lol: (Nawiasem mowiac,jesli idzie o Lux.Gdybys sie wybierala w II pol.2006 to my sie b.chetnie dolaczymy :wink: )

Kamila,a przetlumaczylabys mi potem zgloszenie Malenstwa ? Wole sie spytac,niz potem Cie robota zawalac 8)[/quote]
[b] :oops: Tylko drogi i granica inne...
A jeżeli chodzi o wrzesień - to bardzo bym chciała, tylko zobaczymy kogo tam zaproszą :roll: [/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety mam ZLE informacje:
a wiec dziewczyna co organizowala wsio w zeszlym roku w tym roku nie jedzie.
I teraz szanowna wycieczko pytanie CO DALEJ robimy???
jakby bylo wiadomo jakie miasta chca jechac to mozna by busa wynajac z jakiegos miasta tak zeby pasilo wiekszosci.
Jak myslicie???czy odpuszczamy czy jak???

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj szkrobie zgloszenie i wysylam.
Jesli bede miala 100% pewnosc (niestety na ogol wiem na krotko przed wystawa),ze dojade to chetnie bysmy wzieli kogos na polowe kosztow.
Aha,jak narazie dysponujemy starym,ale jarym busikiem (na vana nas niestety nie stac) wiec miejsce dla jednej osoby i najchetniej suczki (ale mysle,ze niekonfliktowy,przyjacielski pies tez moze byc) sie znajdzie.

Szkoda tylko,ze tak jak mowie wiem to na krotko przed wystawa,wiec sie nie umawiam, aby ludzi nie wystawiac (vide transport do Wilna) :-?
pozdrawiam
PS.Czyli tlumaczac jeszcze raz glupkowi
CZy ktos z Was moglby mi napisac jak wypelnia zgloszenie ?
Tzn.co wpisuje w rubryce "Miasto" i "Wystawa"

Ale robie postepy,bo wiem przynajmniej ze zgloszenia maja byc osobne,ale mam nadzieje ze moga byc w jednej kopercie ? :lol:

PPS.Nawiasem mowiac,jestem wlasnie po czterogodzinnym spacerze w lesie i troche przemoczona jestem :lol: IDe sie napic goracej herbaty 8) Chce ktos ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...