Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no coz, Ty tez dobra:))))))))))))))))))))zaraz sle:)))bo fotki smieszne:)))tzn. robily je corka i jej kolezanka Kasi , ktora z nami byla z przecudnym i kochanym czeskim terierkiem:)))a dziewczyny mialy hobby-biegaly i pstrykaly Ukrainki:))))bo one komicznie sie ubieraja, ale niestety tylko kilka zdjec wyszlo w tego Kijowa.Oczywiscie na te krasawice wypstrykaly cala klisze:))))nie starczylo na wystawe:))))))

Link to comment
Share on other sites

Agatka: super,dzieki:)))))))))

tylko troszeczke oddaja klimaty Kijowa:))))no i tych krasawic tak dobrze nie widac, a bylo na co popatrzec:)))))))))))))))))))

sie dziwie, ze nikt dziewczynom nie wlal, bo one serio za nimi chodzily pstrykaly fotki i sie tarzaly ze smiechu:))))))))))))))))))))))))niestety wiecej nie wyszlo, bo one mialy caly film tego

Link to comment
Share on other sites

warg: tak jest gdy nie masz championatu Polski:)))jesli chodzi o litwe masz racje-nawet nasz championat nic nie pomoze, ale mam do Ciebie prosbe:daj mi pliz namiary na ten ich zwiazek bo ich musze ponaglic z tymi championatami=kase wzieli i co???mam sobie sama wydrukowac czy jak?:))))

Link to comment
Share on other sites

Z Ukrainy dostałam e-mail takiej treści:

"Dlya tego ctobi vas

pes stal Ch.Ukraini za 1 rok nado na Ukraine dostat 4 CAC(eden z nih nado

dostaty na CACIB v KIEVE).Potom nado zaplatity 10 evro i dolacity

originali kartocek CACx4 i postoj otpravit v Kiev documenti. U nas na

www.uzhgorod-dog.org esty eti pravila kak staty Championom

Ukraini. Tak i mi ezdim do Poland i ctobi bity Ch.Pl.nado dostaty 3CWC za

pol roka."

Oni wiedzieli że pies jest championem Polski i Rosji. Pies dostał CAC, CACIB i BOB i nie wystarczyło. Dlatego bardzo chętnie się z Tobą Orsini wyboirę na dwudniową do Kijowa. Wydaje mi się że zgodnie z regulaminem Ukraińkiego Kynologicznego Związku dla następujących ras: bokser, angielski cocker spaniel, pudel, sznaucer, dog niemiecki mogą obwiązywać zupełnie inne reguły uzyskiwania championatu.

Link to comment
Share on other sites

warg: no chyba,ze,ale z drugiej strony...byly z nami 2 labradorki i tez skonczyly za 1 caca. Mniejsza z tym:)))ZAPRASZAM na wycieczke im nas wiecej bedzie tym bedzie fajniej, bo to ponoc ladne miasto a ostatnio nawet nikomu sie nie chcialo jechac do centrum to moze jak bedzie bardziej energetyczna ekipa to jeszcze sie cos przy okazji zobaczy wiecej jak cyrki na ulicach:)))

Link to comment
Share on other sites

puz: moze jechac z jednym psem i 10osob, bo sie placi od osoby a nie od psa.

Ile jechalismy???ojjj w czorta dlugo, bo to 1000km, mielismy malego busa, bo nas jechalo 6osob plus kierowca, ale jak sie ekipa wieksza zbierze to sie wezmie wiekszego busika, albo i dwa busy:))wiec z tym problemu nie bedzie:)))

Link to comment
Share on other sites

puz:nie:)))bo to nie ma nic wspolnego z polska:))taki cacib Ci potrzebny do interchampiona,ale owszem moze byc hipotetyczna sytuacja,ze bys miala intera, a championa polski nie:)))))ale to czysto hipotetycznie:))))

a ichni cac plus nasz ch.pl. daje ch.ukrainy, chyba, ze nie masz jeszcze ch.pl. to wtedy tych cacow 4 musisz nazbierac przez rok, lub w te 2 dni po cacu dostac:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...