Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

Hej

macie jeszcze miejsca??

ja bym się chętnie wybrala z moim PON-em :) W końcu odwiedzilabym Ukraine jako kynolog. Studiuję filologię ukraińską, a Kijów też troszkę znam, więc mogłabym służyć jako tłumacz i przewodnik 8)

Mam też pytanko jak to się kształtuje cenowo (podróż + hotel)??

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to bylo za lebka. Na wystawie sie nie da, HORROR!!!za mnie w koncu zaplacila znajoma Ukrainka, bo nie mam pojecia jak im kase wyslac, a te fiuty nawet faxu nie wlacza jak im powiesz, ze nie zaplacilas!!!takze nie przyjmuja zgloszenia bez oplaty zrobionej, a podali numer konta jakis taki krotki czy cos z nim bylo nie tak:))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Jacy fajni!!!! :D To jest chyba ten słynny naddnieprzański humor. A tak poważnie to kijowo, ale na początku stycznia będę we Lwowie to sobie opłacę, bez łachy. Przyjdzie mi chyba poznać ten kraj od niefajnej strony. Do tej pory jeździłam na uniwersyteckich glejtach, które otwierały prawie wszystkie drzwi, ale przecierz kiedyś muszę zacząć poznawanie Ciemnej Strony Mocy

Link to comment
Share on other sites

Ech, na Ukrainę powinno wysyłać się wycieczki pt. "Jak to w Polsce drzewiej bywało". Ale i tak wiele rzeczy jest jedynch w swoim rodzaju. Naoglądałam się tych "kwiatków" niezliczona ilość, bo przez pół roku mieszkałam na Ukrainie. Hmm aż mi się do niektórych łezka z tęsknoty kręci :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wiemy to, ze mamy na dyplomie potwierdzajacym interchampionat mojej suki wymienione m.in. 2 caciby z kijowa:))))w ogole mam 6 cacibow wpisanych, szkoda, ze nie wiedzialam, bym im podala wszystkie:))))wiec chyba raczej zatwierdzaja, skoro na ich podstawie daja dyplomik:))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...