Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sluchajcie...o yorkach pamietam:))ale nie jestem w pracy.

rozmawialam wstepnie z kolezanka co organizowala busika w zeszlym roku i jest jak najbardziej za:))na organizacje co prawda za wczesnie, ale juz mozecie sie powoli zglaszac do mnie

[email protected]

bo zasada jest taka: nie robimy sobie konkurencji i jada tylko psy danej rasy 1 wlasciciela, a wiec kto pierwszy ten lepszy:)))))no chyba, ze ktos tam jedzie tylko po CACa lub CACiBa a druga osoba ma inna plec i sie zgodzi ja zabrac to wtedy taka sytuacja moze miec miejsce.

takze mowie, plany sa:))kraj jest obledny:)))jak z innego filmu-to trzeba przezyc zeby wiedziec:))))))))oni np. stoja w kolejkach do autobusu i jak takowy przyjedzie to grzecznie wsiadaja ile ich sie zmiesci a reszta czeka:)))))wyobrazacie sobie cos takiego?:)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

hmmm...jak ja lubie jak ktos sie loguje na dogo tylko zeby komus naublizac, bo jak inaczej oceniac toronto, ktory ma 1 post???no coz, z glupkiem polemizowac nie bede, bo moja suka z krajow gdzie wystarcza 1 CAC majac juz championat, to ma tylko championaty ukrainy:)))no chyba , ze mysli, ze czechoslowacja wciaz istnieje?:)))))))no i litwe tez wrzuca do tego samego worka co ukraine...:)))no tak, tylko litwa jest tak jakby w unii i tak jakby zsrr juz NIE istnieje:)))))))))))))))a poza tym kto jedzie na ukraine po caca?:))))ja tam jade bisa wygrac:)))))a obsada sedziowska jest miedzynarodowa i co z tego, ze na ukrainie jak mnie sedziowal np. hiszpan

jak toronto chcesz sie klocic to chociaz zdobadz sie na troche odwagi i pisz pod swoim nickiem, a swoja droga poprosze moderatora zeby sprawdzil IP kompow pewnych osob i toronto i jesli toronto jest na tyle gupi, ze to pisze z kompa w domu to gratuluje:))))wyleci i on i ta osoba zgodnie z regulaminem!

a do calej reszty : prosze nie zwracac na niego uwagi, on bidny ma klopoty z zona czy jakos tak:)))))a poza tym moze wedle starej jak swiat zasady: nie ruszaj g... nie bedzie smierdzialo:)))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

aha, no i dodam, ze warto pojechac, bo te ukraine to trzeba przezyc:)))))))))))))))))o kolejkach juz pisalam, sa do wszystkiego i po wszystko:)))i jak grzecznie oni stoja!nawet nikt nie pisnie jak wstretne polaczki sie wpychaly:))))bo to absurd stac po doslownie WSZYSTKO i to w milionie kolejek:)))))i to roznych:))))

albo np. sa 4 pasy w jedna strone na ulicy i 4 w druga:))ale to jest plynne, bo jak potrzeba to sie robi 5 pasow w jedna strone i 3 w druga:))a jak jeszcze wiecej potrzeba to ludzie jada torowiskiem od tramwajow!!!i facet sie zablokowal, bo mu kolo w wyrwe wpadlo a z naprzeciwka jedzie tramwaj...:))klimaty sa ostre mowie Wam:))))jest wesolo:))no i lapowki!na granicy wciaz tylko kasa i kasa!!!

Link to comment
Share on other sites

jak toronto chcesz sie klocic to chociaz zdobadz sie na troche odwagi i pisz pod swoim nickiem, a swoja droga poprosze moderatora zeby sprawdzil IP kompow pewnych osob i toronto i jesli toronto jest na tyle gupi, ze to pisze z kompa w domu to gratuluje:))))wyleci i on i ta osoba zgodnie z regulaminem!

a do calej reszty : prosze nie zwracac na niego uwagi, on bidny ma klopoty z zona czy jakos tak:)))))

Oj orsini, ja piszę pod swoim nickiem...

I nie mam żony - bo jestem dziewczyną :D

Nie mam męża - bo mi sie do tego nie spieszy :D

A co jeśli z jednego kompa korzysta cała rodzina i jest każdy z osobna zalogowany na forum :lol:

Spójrz choćby na temat :Rodziny na forum.

Ja się po prostu nie zgadzam z Twoim zdaniem i Twoja postawą i nie myśl, ze jestem jedyna w tym względzie.

Link to comment
Share on other sites

Tanana a Queenii to tez malamut?bo tak jak pisalam-nie bierzemy psow tej samej rasy roznych wlascicieli chyba, ze oni sie sami na to zgadzaja:)))rozumiesz:)))) no troche kosztuje ten wyjazd niestety:((((ale fajna wycieczka:))))serio warto:)))

Toronto: taaaaaa, tak czesto jestes na tym forum, ze masz juz az 3 posty????weszlas tylko po to, zeby robic zadyme, wiec moze skoncz!!!albo pisz na takim forum na ktorym sie nie zgadzasz z moim zdaniem-masz do tego absolutne prawo, ale nie pisz gdziekolwiek popadnie!!!I popros rodzine , zeby Ci mapke swiata kupili to zobaczysz, ze czechoslowacji i zsrr juz nie ma, bo nie rozumiem Twojego postu, ze mam championaty postradzieckie???A Twoje psy maja championat polski?bo w takim wypadku to tez jest kraj postradziecki:)))))no coz...:)))))

Sluchajcie, tu jest inny topic i ja juz nie zamiezam reagowac na zaczepki toronto:))))niech wraca do piaskownicy baby z piasku lepic, albo jak woli to baby z gili w nosie tez moze:))))))jak lubi:)))))))))))tylko niech w nas nimi nie rzuca jak to dzieci w przedszkolu maja w zwyczaju:)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Tanana a Queenii to tez malamut?bo tak jak pisalam-nie bierzemy psow tej samej rasy roznych wlascicieli chyba, ze oni sie sami na to zgadzaja:)))rozumiesz:))))

Queeni to moja suczka - mama Unkasa

jestem chetna na ten wyjazd ale

pewnie ostateczna decyzja zapadnie w ostatniej ze powodow finansowych

Link to comment
Share on other sites

Orsini napisałam maila do Ciebie,ale tu też zgłaszam swoją chęć wyjazdu na Ukrainę.1 pies szetland i ja oczywiście.To nieprawda co piszą inni i oczerniają-nie wystarczy 1 CAC na ch.Ukrainy.W tym roku wygrałam na Ukrainie i nie dostalam championatu.Tylko niektóre kraje dają ch. przy 1 CACu i to nie tylko wschodnie.Chcę jechać,bo chcę skończyć ch. Ukrainy.Plan to CAC,a jak los da więcej to bardzo fajnie.Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

Orsini napisałam maila do Ciebie,ale tu też zgłaszam swoją chęć wyjazdu na Ukrainę.1 pies szetland i ja oczywiście.To nieprawda co piszą inni i oczerniają-nie wystarczy 1 CAC na ch.Ukrainy.W tym roku wygrałam na Ukrainie i nie dostalam championatu.Tylko niektóre kraje dają ch. przy 1 CACu i to nie tylko wschodnie.Chcę jechać,bo chcę skończyć ch. Ukrainy.Plan to CAC,a jak los da więcej to bardzo fajnie.Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

warg wiem mam Cie:))))tzn. poniekad jest to prawda-jak wystawiasz championa polski to wtedy wystarcza 1 CAC w innym przypadku nie, jesli wystawialas championa to moze warto sie upomniec u nich?

Na tej kwietniowej jest jeszcze tak, bo normalny tryb to trwa nie pamietam ile-pol roku albo rok 3-4 CACe jakos tak, a tam za 2 CACe zdobyte w te 2 dni ma sie ch.ua, bo to takie ich najwazniejsze wystawy , bo od razu jest o zwyc.ukrainy.

A poza tym mowie Wam-fajna wycieczka:))))absurd goni absurd:))))ALternatywy 4 wymiekaja!no i lapowki na granicy!ZMORA!!!:)))ale trzeba to przezyc, bo juz sie odwyklo od czegos takiego w tej Unii:))))zero problemow na granicy itd:))))

Link to comment
Share on other sites

Nie no spoko myslałam ze pies w młodziezy nie bedzie ci przeszkadzał ;)

Tym bardziej ze mi na rasie nie zalezy... A tam i tak z tego co wiem mlodziez do rasy chyba nie idzie....

Jakos z czarno mini mi sie nie chce jechac taki kawał drogi ....

a z Sonia tym bardziej i to do młodziezy.

Link to comment
Share on other sites

wchodzi do rasy-to jest najnormalniejsza wystawa FCI,ale spoko,jak cos by sie zdazylo,ze bym nie brala Santiny,a np. Mafie to wtedy wydaje mi sie,ze nie ma problemu,ale w chwili obecnej jest za wczesnie na decyzje, bo nie wiem kto bedzie sedziowal...moze sie zdazyc,ze tylko szczeniaka wezme a wtedy to w ogole mozesz i Dengislawa zabrac:))zobaczymy...gdzies pewnie za 2 miesiace, bo nie sadze,zeby wczesniej podali sedziow

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...