Jump to content
Dogomania

"Ja albo mój pies" TVN Style


Marysia B.

Recommended Posts

[quote name='WŁADCZYNI']A ja myślę że z takich programów ludzie czerpią jakąś tam wiedzę i osobiście nie chciałabym spotkać takich ludzi z takimi pieseczkami.

Moon_light nie czepiam się Ciebie, po prostu jakoś nie mogę zrozumieć ideii easywalków wraz z flexi.[/quote]
Znaczy jakich ?
Skad wiesz jakie psy ma pani trenerka z ww programu? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 919
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Akurat miałam na myśli 'odpicowane' psy przez panią trenerkę, a nie jej własne.
Wątpie aby kastracja i easywalki+flexi coś zmieniły, albo zmieniły te dwa laby w idealne stworzonka - a tylko takie migawki były.

Za to ten fragment o schroniskach był bardzo sensowny i skłaniający do myślenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote]:icon_roc: W sukni balowej? ........Aż mnie zatkało... [/quote]tacy niektórzy ludzie co maja dużo kasy chodzą w takich oto wynalazkach na ,,wielkie bale"....:eviltong:
A mi nie chodziło o to że się z psem w takim wynalazku wychodzi na spacer tylko, że pies sobie uciekł, a nasz pupil jest nie dokształcony i nie przychodzi na zawołanie, to się mamy tez tak kłaść, czy puścić sobie psa, może wróci, a może nie

Link to comment
Share on other sites

ok a więc;)
-pani właścicielka ma ostro w czubie
-źle użyte klatki, brak wyjaśnienia prawidłowo użytych klatek tylko że to ogromny stres i bla bla bla. Dobrze użyta klatka nie generuje stresu tylko go obniży
-pomysł z resztkami mnie powalił, ale i tak uważam za lepszy niż robienie psom herbaty
-więcej o aktywnościach z psem powinno być
A teraz pani szkoleniowiec.
Plusy
-pięknie ochrzaniła właścicielkę
-terapia szokowa z tym schroniskiem też dobry pomysł
Minusy
-ja wciąż nie widzę nic złego w siedzeniu z psem na kanapie, nie wierzę że to wpływa na mój 'autorytet'
-jedzenie - mieszanie gotowanego i karmy to moim zdaniem średni pomysł

chyba tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']
-ja wciąż nie widzę nic złego w siedzeniu z psem na kanapie, nie wierzę że to wpływa na mój 'autorytet'
[/quote]
ja myślę, że przy tym stopniu opsienia, kłótni miedzy nimi i warczeniem na innych członków rodziny to nie jest taki zły pomysł ;) bo tu głównie o to chodziło chyba, a nie o autorytet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']ee ale ona wtedy mówi o tym że przewodnik bla bla bla nie siedzi z podwładnymi na kanapie, oraz że należy okazać dominację postawą.
Jak dla mnie bez sensu, ale ja lubię psy w łóżku czy na kanapie. A żreć się prawa nie mają - ja ustalam reguły gry:mad: jak nie pasuje mogą spakować tobołek i się wynieść.[/quote]
no nie wiem, akurat tutaj uważam to za trafiony pomysł ;) chociaż Gram siedzi na kanapie/łóżku/ czymkolwiek innym tylko ze mną i to mnie najbardziej szanuje ;)

Link to comment
Share on other sites

ee ale ona wtedy mówi o tym że przewodnik bla bla bla nie siedzi z podwładnymi na kanapie, oraz że należy okazać dominację postawą.
Jak dla mnie bez sensu, ale ja lubię psy w łóżku czy na kanapie. A żreć się prawa nie mają - ja ustalam reguły gry:mad: jak nie pasuje mogą spakować tobołek i się wynieść.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Z tą sunią postąpili tak jak z tym psem co kradł jedzenie ze stołu, czyli sygnałem dźwiękowym a na dodatek ta Victoria zagradzała jej drogę do drzwi, a potem jeszcze właścicielka tej suni aż straciła zainteresowanie.
P.S.: Po drugiej stronie drzwi stał mąż właścicielki suni i wrzucał pocztę.
Dzięki za przypomnienie że dziś jest niedziela :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...