Jump to content
Dogomania

[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)


Hotel KADIF

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marysia55']po latach chudych ... przychodzą tłuściutkie ... teraz właśnie takie przed Alfikiem :)[/QUOTE]heheheh...ciekawe, kiedy tłuściutkie spotkaja naszego Spajkusia i czy w ogole ich doczeka...
No, ale Alfis jest faktycznie...jak panisko na włosciach...słodziak nieprzeciętny;):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']heheheh...ciekawe, kiedy tłuściutkie spotkaja naszego Spajkusia i czy w ogole ich doczeka...
No, ale Alfis jest faktycznie...jak panisko na włosciach...słodziak nieprzeciętny;):)[/QUOTE] spoko .... jestem święcie przekonana i że na Spajkusia przyjdzie czas :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy do naszej nowej psiny :) malizna 3 kg, Szpileczka, już malibo wstawia foteczki, zaraz będzie można podziwiać :)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198387-MLB-Szpilka-zmarznięte-i-głodne-3-kg-psa-juz-ogrzane-i-nakarmione-)?p=15940785#post15940785[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Wobecz czego wcale mu się do domku nie śpieszy;):D
[/QUOTE]

I bardzo źle, bo moim zdaniem Alficzek powinien jak najszybciej gnać do swojej, prawdziwej chaty. Jak dla mnie jest już gotowy do adopcji. No może za wyjątkiem dredków na brzuchu i łapinkach, bo z tym dalej sobie nie radzimy tak do końca. :shake:
Daje się spokojnie głaskać i czochrać na brzuchu, ale jak zobaczy jakiś sprzęt w moich rękach np. nożyczki od razu spina się w sobie i ucieka. A nie chcę go obcinać na siłę (jak jedna osoba trzyma psa a druga tnie), bo nie tędy droga.

Wczoraj Alf mnie strasznie rozczulił.... :p

Mieliśmy ciężki dzień, zabiegany i "zajeżdżony".
Szanta miała wczoraj dwie wizyty u warszawskich wetów, w związku z tym potrzebny był mi transporter w którym pomieszkuje Alficzek. To jego miejsce, buda, jego po prostu.... spokój.
Wczoraj po transporterze pozostał tylko kocyk. ;)
Mąż opowiadał, że Alf nie mógł sobie cały dzień znaleźć miejsca. Łaził, smędził, tu się położył, tam też spróbował....
Jak przyjechaliśmy oczywiście zaczęłam drzeć japę na wszystkich (dzieci, psy a nawet moją Maminkę, która gości u nas po operacji :oops:), żeby mi zleźli z drogi bom zmęczona strasznie a przez to zła okropnie.
Wszyscy się pochowali po kątach, mąż szybciutko skulił się pod kołdrą, dzieciaki do mycia, Mama do swojego pokoiku. Psy z oczami na wierzchu na swoich miejscach, żeby pańcia miała możliwość poruszania się po domu...
A Alfik? Skulił się za fotelem na swoim, kocyku tam gdzie zawsze stoi transporter.
Przydźwigałam z samochodu transporter, żeby go umyć, bo Szanci zebrało się w trasie na wymiot.
Alfik jak zobaczył "swój" transporterek po prostu oszalał z radości!
Zaczął się od razu pakować do takiego zarzygańca, nie pozwolił mi go umyć wcale! :lol:
Cały czas się kręcił w pobliżu i był bardzo zdziwiony, że "jego" buda nagle zrobiła się kilku częściowa. Wlazł do podstawy transportera i tak siedział jak ten jeden....Jak przyszłam z łazienki myślałam, że padnę ze śmiechu.
Miał strasznie głupią minę!!!! :megagrin::roflt:
Potem jak złożyłam transporter od razu bez proszenia się do niego zapakował.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Difciu, to tak, jakbyś kazała ślimakowi skorupkę pożyczać. No, owszem, bardzo proszę, ale dawaj już z powrotem!
Czy to "setka" ten ulubiony? I jak on się z nim rozstanie, idąc do domu?[/QUOTE]

Nie w "setce" śpi Iskra a Alfik śpi w 80-tce. Setka była na niego za duża a na Iskrę za mała, to się psiątka zamieniły.... A jeśli chodzi o dom, to przyszły opiekun będzie musiał nabyć w drodze zakupu.... he.. he... Sprawdzimy na ile jest zdeterminowany, bo taki transporterek to 360 zeta;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Nie w "setce" śpi Iskra a Alfik śpi w 80-tce. Setka była na niego za duża a na Iskrę za mała, to się psiątka zamieniły.... A jeśli chodzi o dom, to przyszły opiekun będzie musiał nabyć w drodze zakupu.... he.. he... Sprawdzimy na ile jest zdeterminowany, bo taki transporterek to 360 zeta;):evil_lol:[/QUOTE]
Hahhha....dobreeeeeee..ja tam myslę, że wystawimy nowy Domek na probe, po czym zrobimy zrzutke i sami kupimy Alfisiowi 80-tke;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']To już prędzej, Goniu:)
O ile mi wiadomo, to Iskra używa Maxi Car, a nie 100?[/QUOTE]

Oczywiście, pod warunkiem, że ten [I]MaxiCar[/I] to "setka" firmy Ferplast!:evil_lol:

Iskra śpi w czymś takim:

[URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4765&cat=99[/URL]

A Alfik w czymś takim:

[URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4154&cat=99[/URL]

I ogólne wiadomości na temat "budy" Alfa i Iskry, dla zainteresowanych;):evil_lol::

[URL]http://produkty.animalia.pl/produkty_info.php?id=38[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...