Jump to content
Dogomania

owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Recommended Posts

  • Replies 922
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wiesz ja bym z nia do weta zaraz poszła ale jest taki problem ze mój tata musi przy tym byc bo ona weterynarzy nie lubi(gryzie ich) :lol: a on cos ostatnio czasu nie ma...Ale w przyszłym tygodniu go zacigne tam...Poza tym mamy piekielnie drogiego weta i szukamy nowego...Moze ktos zna dobrego i mające go rozsadne ceny weta w krakowie?

Link to comment
Share on other sites

Klaudia :) Dino jest śliczny i ma piękną, białą kryzę.

A fotki zrobione komórą nie wyszły Ci takie złe, ja kiedyś pokusiłam się na uwiecznienie komórką Hackera i był kompletnie nierozpoznawalną rudą plamą :lol:

Diana :) przyłączam się do Klaudi, czekamy na fotki małej gwiazdy :) A jak Vega dogaduje się z Limbą?

Link to comment
Share on other sites

Nom z fotkami to ja trochę poczekam bo te uszka sterczące nie sa moim marzeniem ale za to komicznie wygląda.....

Wydaje mi się, ze Vega jeszcze trochę a Limbe zdominuje..... :roll:

Jeszcze nie widziałam collie z takim charakterkiem jak ona....pewna siebie, bojowa, dominantka...moja piątka takiego zamętu nie robiła.

Patt a wiesz, ze ja 11 lipca na obóz do Wrocławia jadę???Tylko chyba nam nie pozowla nigdzie wychodzić...a szkoda.... :cry:

Na klubówce będziemy z obiema suńkami więc zapraszam do obejrzenia ich "na żywo" :wink:

Link to comment
Share on other sites

Patt, Hacker też jest śliczny.Masz jego nowsze zdjęcia bo stronka dawno nie była aktualizowana?Jeśli tak,to proszę o wysłanie na maila : [email protected]

Zdjęcia z komórki może i nie wyszły najgorzej, ale są strasznie niewyraźne :-? To prawda,bardzo ciężko je zrobić bo żeby jako tako wyszły pies musi stać przez dłuższą chwilę w bezruchu, co w przypadku Dina graniczy z cudem :D i trzeba dobrze "uchwycić" światło.Na wczorajszym spacerze rozładowałam baterie i zrobiłam tylko 2 zdjęcia... :wink: No, ale muszę sobie jakoś radzić dopóki nie sprawie sobie aparatu cyfrowego.

Diana, nie przejmuj się uszkami Vegi (Dino ma na stałe stojące) i proszę,zrób zdjęcia.Jeśli nie chcesz ich pokazywać "publicznie" , to poproszę o przesłanie na maila.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...