Jump to content
Dogomania

owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Recommended Posts

Klaudia...szkoda...bo ten piesek bardzo mi się podoba...cudniusi :grins:

Justynka szkoda....bo dawno Cię nie widziałam juz.....<to taka aluzja;)>

Xena pięknie dziękujemy i całusy od Vegetki :buzi:

Atomic fajne to pierwsze foto...słodziutkie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 922
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Muszę się pochwalić... :D

Otóż dzisiaj moje kochane "Słoneczko" obchodzi swoje 4 urodzinki :BIG: :new-bday: :laola: :drinking: :drinking: :drinking:

Klaudia to ucałuj swoje Słoneczko ode mnie i Vegetki i Limby

Oby długo długo cieszył Cię swoim towarzystwem :buzi:

:new-bday: :angel: :multi: :B-fly: :BIG: :drinking: :bday:

Link to comment
Share on other sites

Ufff :) Wklejam tu dłuuuuugo oczekiwane fotki Atomiczka :). niestety nie jest na nich w pelni futrzasty :(... Jest akurat bez włosa, ale teraz wygląda jeszcze gorzej ;). Wrzuce tez zdjęcia mojej Emisi :)

Atomic wielka głowa :)

a1.JPG

A tu ja i Atomic

a2.JPG

A to zdjęcie jest co prawda brzydkie ale widać krzywe łapki Atomisia :(

a3.JPG

Emisia- krecik

e1.JPG

e2.JPG

A to ja i Emisia :)

e3.JPG

Emi wielka głowa :)

e4.JPG

A tu z moją najlepszą koleżanką :)- Agatą, której zawdzieczam te fotki ;)

a5.JPG

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim baaardzo dziękuję za życzonka urodzinowe :D

Ufff :) Wklejam tu dłuuuuugo oczekiwane fotki Atomiczka :). niestety nie jest na nich w pelni futrzasty :(... Jest akurat bez włosa, ale teraz wygląda jeszcze gorzej ;).

Oj...coś mi się wydaję,że ktoś tu bajeruje...Marta,ilekroć z Tobą pisałam zawsze twierdziłaś,że Atomic jest tak porośnięty sierścią,że tylko można pozazdrościć i jeszcze nigdy takiej nie miał,a teraz to w szczególności...A wstawiasz chyba dość "świerze" zdjęcia,na których widać,że rzeczywistość jest jednak inna i nagle piszesz,że Atomic jest na nich bez włosa,a teraz wygląda jeszcze gorzej...Coś tu jest chyba nie tak.

Ja też robiłam Dinkowi w piątek obszerną sesje zdjęciową,ale w chwili obecnej nie dysponuje jeszcze zdjęciami,więc nie wiem kiedy je tu wstawie (i czy w ogóle wstawie).

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim baaardzo dziękuję za życzonka urodzinowe :D
Ufff :) Wklejam tu dłuuuuugo oczekiwane fotki Atomiczka :). niestety nie jest na nich w pelni futrzasty :(... Jest akurat bez włosa, ale teraz wygląda jeszcze gorzej ;).

Oj...coś mi się wydaję,że ktoś tu bajeruje...Marta,ilekroć z Tobą pisałam zawsze twierdziłaś,że Atomic jest tak porośnięty sierścią,że tylko można pozazdrościć i jeszcze nigdy takiej nie miał,a teraz to w szczególności...A wstawiasz chyba dość "świerze" zdjęcia,na których widać,że rzeczywistość jest jednak inna i nagle piszesz,że Atomic jest na nich bez włosa,a teraz wygląda jeszcze gorzej...Coś tu jest chyba nie tak.

Tak, był we włosie, ale go wykąpałam i to był mój błąd... :(. Zaczął potwornie linieć... A ja jeszcze dzień przed robieniem fot go wyczesałam i wogle wyłysiał :(.... Z dnia na dzień wygląda coraz gorzej... :(

Link to comment
Share on other sites

Ale napisałaś,że "jest akurat bez włosa,a teraz wygląda jeszcze gorzej",a jak pisałaś do mnie kilka dni wcześniej,to tak się zachwycałaś jego futrem,jakie to ma piękne-że aż strach pomyśleć...A z własnej obserwacji widze,że jest to niemożliwe,aby pies w ciągu 3-4 dni aż tak wyłysiał...Dianka jak widać to potwierdza.Ale Twoja wola,pisz sobie co chcesz...szkoda tylko,że co chwile piszesz co innego i "co 5 minut" zmieniasz zdanie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ale napisałaś,że "jest akurat bez włosa,a teraz wygląda jeszcze gorzej",a jak pisałaś do mnie kilka dni wcześniej,to tak się zachwycałaś jego futrem,jakie to ma piękne-że aż strach pomyśleć...A z własnej obserwacji widze,że jest to niemożliwe,aby pies w ciągu 3-4 dni aż tak wyłysiał...Dianka jak widać to potwierdza.Ale Twoja wola,pisz sobie co chcesz...szkoda tylko,że co chwile piszesz co innego i "co 5 minut" zmieniasz zdanie.

Pozdrawiam

Tak... Wy wiecie najlepiej jak wygląda mój pies...

Link to comment
Share on other sites

Tak... Wy wiecie najlepiej jak wygląda mój pies...

Chwileczkę...pokaż mi,gdzie napisałam,że lepiej wiem.Nie widziałam go "na żywo",więc niby skąd to mogę wiedzieć?Widze po prostu,że zupełnie co innego piszesz mi,a co innego na dgm...

Uważam temat o Twoim Atomicu i jego sierści za zakończony bo nie chce pisać ciągle tego samego.

Link to comment
Share on other sites

Klaudia z tym Poznaniem to się teraz namieszało...bo do PaYa na urodziny raczej nie jadę i teraz nie wiem jak to zrobimy.Chciałabym Vege wykąpac dzień wcześniej a jak pojade z czystym psem to na wystawe będzie czarna.... :roll:

No ale pomyśle jeszcze....

Link to comment
Share on other sites

Klaudia z tym Poznaniem to się teraz namieszało...bo do PaYa na urodziny raczej nie jadę i teraz nie wiem jak to zrobimy.Chciałabym Vege wykąpac dzień wcześniej a jak pojade z czystym psem to na wystawe będzie czarna.... :roll:

No ale pomyśle jeszcze....

Jest szansa, iż będę w Poznaniu 8)

Link to comment
Share on other sites

Klaudia z tym Poznaniem to się teraz namieszało...bo do PaYa na urodziny raczej nie jadę i teraz nie wiem jak to zrobimy.Chciałabym Vege wykąpac dzień wcześniej a jak pojade z czystym psem to na wystawe będzie czarna.... :roll:

No ale pomyśle jeszcze....

Hmm.... :hmmmm: :hmmmm: Faktycznie,nie pomyślałam o tym.Nie wiem jak Vega,ale Dino się nie tarza w trawie,więc na nim brudu nie widać,a poza tym to on jest czarny :D Wiesz co,jak będziesz na gadu,to odezwij się do mnie(albo ja do Ciebie) i uzgodnimy,coby tu zrobić :lol:

Link to comment
Share on other sites

Klaudia z tym Poznaniem to się teraz namieszało...bo do PaYa na urodziny raczej nie jadę i teraz nie wiem jak to zrobimy.Chciałabym Vege wykąpac dzień wcześniej a jak pojade z czystym psem to na wystawe będzie czarna.... :roll:

No ale pomyśle jeszcze....

Hmm.... :hmmmm: :hmmmm: Faktycznie,nie pomyślałam o tym.Nie wiem jak Vega,ale Dino się nie tarza w trawie,więc na nim brudu nie widać,a poza tym to on jest czarny :D Wiesz co,jak będziesz na gadu,to odezwij się do mnie(albo ja do Ciebie) i uzgodnimy,coby tu zrobić :lol:

No to już wszystko jasne i na 99,9% do zobaczenia w sobotę :lol:

Już się nie moge doczekać ;) A ciasta piec nie musisz :lol:

Justynka byłoby super gdybyś przyjechała!!!!Nie widziałam Cię chyba...od....od maja chyba :o

Tak więc sama widzisz...Twoja obecność jest obowiązkowa 8)

No i musisz Vegetke poznać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, Dianuś misia, chyba jednak nie pojadę, mimo iż bardzo bym chciała :( Wynika to z tego, ze nie mam możliwości finansowych, jak i czasowych. :(

Kurcze szkoda.... :cry: :cry: :cry:

To kiedy się spotkamy w nowym sezonie Vega juz będzie duza baba :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...