Jump to content
Dogomania

owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Recommended Posts

Szkoda, ze nie bedzie Cie w Kielcach :( Wystawa jest świetnie zorganizowana, w tych halach sa rewelacyjne warunki.Dodam, ze wystawa będzie dwudniowa, a to rzadkość jesli chodzi o krajówki, w ten sposób na pewno tłoku nie bedzie :D

A do Rzeszowa w lutym sie wybierasz? :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 922
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mona a co to za zwierzatko o którym mówisz ???

Chociaz Atomic mnie ubiegła to jednak odpowiem :lol: Chansey to psiak o rodowodowym imieniu Bodyguard Wir-Coll i widocznie jest dobry skoro zakupili go czescy hodowcy...Jak popatrzyłam na fotke Vegi to od razu mi sie z nim skojarzylo,a zreszta ocencie to sami :lol:

2hz.jpg_321955_n.jpg

Fakt Vega ma wiecej futra na glowie ale podobienstwo z mordki według mnie duze ...

Link to comment
Share on other sites

Masz racje... Vedze daleko do niego... :) :lol:

Oj bo umrę ze śmiechu , ATOMIC Ty się chyba pomyliłaś i nie to chciałaś napisać :D To temu psu daleko do Vegi :D No ale nie będę się spierać bo , nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba .

Link to comment
Share on other sites

Eeee tam, ten psiak nie ma rozbójnikowego spojrzenia Vegi :wink:

I pewnie nie wyglada jak pies ktory nigdy grzebienia nie widzial... :wink:

Carraganka...wstręciulo jedna 8) Vega na zlocie była wyczesana i wypucowana...:P w przeciwieństwie do pewnego konika... :roll:

A przynajmniej jest co czesać.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Eeee tam, ten psiak nie ma rozbójnikowego spojrzenia Vegi :wink:

I pewnie nie wyglada jak pies ktory nigdy grzebienia nie widzial... :wink:

Carraganka...wstręciulo jedna 8) Vega na zlocie była wyczesana i wypucowana...:P w przeciwieństwie do pewnego konika... :roll:

Gdyby konik nie byl wypucowany to nie dostalby dzien pozniej BOBa :ices_bla:

No chyba,ze mowisz o koniu Waldka....Ten to faktycznie nie byl wypucowany :sg168:

Link to comment
Share on other sites

Eeee tam, ten psiak nie ma rozbójnikowego spojrzenia Vegi :wink:

I pewnie nie wyglada jak pies ktory nigdy grzebienia nie widzial... :wink:

Carraganka...wstręciulo jedna 8) Vega na zlocie była wyczesana i wypucowana...:P w przeciwieństwie do pewnego konika... :roll:

Gdyby konik nie byl wypucowany to nie dostalby dzien pozniej BOBa :ices_bla:

No chyba,ze mowisz o koniu Waldka....Ten to faktycznie nie byl wypucowany :sg168:

No powiedzmy, że to ten Waldka..... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Heh... Czego można sie spodziewać po telefonie :/

No chyba nie można oczekiwać rewelacji po komórce,ale moja robi lepsze zdjęcia... :wink: A próbowałaś pozmieniać coś w ustawieniach?Ja na przykład muszę zmienić tzw.jasność-czyli jak zdjęcie jest za jasne,to muszę przyciemnić,a jak za ciemne,to rozjaśnić :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich miłośników Colli. Jestem właścicielką pieska tej rasy. Na imię mu Ares... Jest umaszczenia tricolorowego. Niedługo może bede miala jakieś zdjęcia więc wkleje... Tylko że jestem nowa i nie bardzo umiem :(

Pozdrawiam

Alicja

Link to comment
Share on other sites

Witaj Alicjo :D , czekamy na więcej słów o twoim Collie :D

jakbyś miała problem ze wstawieniem zdjęć - to pisz - pomożemy krok po kroku :D każdy kiedyś był tutaj nowy więc o nic się nie martw, nie taki diabeł straszny jak go malują :D :D :D

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...