Jump to content
Dogomania

Czy macie świra na punkcie haszczaków ? (gadżety on-line)


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wczoraj zobaczylem na zdjeciu z bazaru w Cieszynie (gazeta dziennik zachodni) ogromna flage z wizerunkiem hasiora do sprzedania :) czy bedzie moze ktos w najblizszym czasie w Cieszynie i zobaczylby co i jak? :)

Link to comment
Share on other sites

hmm.;. ja moze bede jechac po karme. a jak nie to tedek bedzie jechal, akle on to nie wiem czy nie oprzez chalupki... ale dam mu znac.. tyle ze jak on pojedzie to pewnie sobie kupi to ;ppp

tak to ja bym jechala ale chyba karme zmienie na ta co Aga mowila.. ;))

Link to comment
Share on other sites

manu: dasz rade zalatwic jeszcze jedno takie cos.. ? ;pp )

Wiosenko, niestety... :( Sprzedawca miał tylko jedna taka reklamę i chyba mu się już znudziła, bo stała z tyłu. Dlatego dało się ją wydębić. :wink:

manu ja chcialem kiedys za czasow ME w Jakuszycach zdobyc jakos ten duzy plakatos co wisial w calej Polsce ale sie nie udalo... heheh dobry klej maja

Widziałam jeden taki plakat po drodze już blisko Szklarskiej. Nawet dośc nisko ekran był zamocowany. A że klej dobry, to nic dziwnego... :wink: Pewnie nie Ty jeden masz takie pomysły. 8) :D

Link to comment
Share on other sites

no ja tez dlatego ten wlasnie wybralam :P

sa glownie takie wystawowe psy, chyba wloskie (takie mam wrazenie), ale fotografowane w plenerze, ogolnie bardzo ladny kalendarz :) oczywiscie skonczonych miesiecy nie wyrzucam :P

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie nie pisze dokladnie co to za targowisko a z tego co jest napisane to w Cieszynie jest ich kilka :) sprobuje opisac zdjecie :D a wiec jest to bazar ze zwyklymi zadaszonymi stoiskami i z tego co widac na ten bazar schodzi sie schodkami w dol, kolo tych schodkow jest wlasnie wywieszona ogromna flaga z wizerunkiem husky'ego :)

daj znac Basia jak Ci poszly poszukiwania :D

Link to comment
Share on other sites

Taj, tez takie kiedys mialam ;) Mam smsa graficznego z huskiem, ale go sobie zedytowalam i jeszcze podpisalam NuKa ;) A co do lóg, to Jacku@Husky, skad masz to logo? Z jakiejs strony, czy gazety? Jak ze strony to moglbys dac linka ;) ?

Tak ladnie prosze ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiec Taj ;) przebuszowalam troszke wapstera i husky sa na graficznych duzych smsach, jak chcesz moge ci podeslac tego smsa co sobie opisalam NuKa ;) teraz wlasnie patrze na logach i nie bardzo, glownie jakies neksztalltne pieski :D I rzeczy typu napisow "Pit Bull" ;P ehh.. str.3/3 .. huskych brak :( czyli musimy czekac na Jacka :) To nam da znac skad je bral, bo na logo to od razu popatrzec mozna ;) i nie trzeba wchodzic w skrzynki , czy archiwa :D

Link to comment
Share on other sites

Taj! Taj! Taj!

Znalazlam cos bardzo podobnego w Karusku!Ale niemamkonkretnego linka,wiec cie pokieruje ;) wiec wchozisz na http://www.karusek.com.pl/index2.php i pozniej klikasz na [Pies],pozniej [sport] i tak szukasz "PĘDZIWIATR - SPRINGER" i masz mniej iecej obraz tego o czym mowilam,ale ja bym sie bala huska do takiego , w doatku przymocowanego z boku->hyba bym wtedy bokiem jechala ;D..nie mowie tu konkretnie o nuce :D no ale :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...