Jump to content
Dogomania

Czy macie świra na punkcie haszczaków ? (gadżety on-line)


Agnieszka_

Recommended Posts

Carie, żatrujesz???? :o

Takie z pyszczkiem szarego, niebieskookiego hasiorka??

Najbardziej było mi przykro, że facet handlujący tymi kocami widział jak bardzo mi zależy a nie opuścił ani złotówki. Też handluje z ludzmi i wiem, że w takiej sytuacji można coś opuścić, zwłaszcza że cena była wzięta z kosmosu :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koce są boskie :iloveyou:

Dostałam w prezencie ten z trzema haszczakami na błękitnym tle :loveu:

Na razie trzymam go w zamknięciu :wink: tzn. w torbie, w którą był zapakowany żeby go nie skonsumowała moja mała Zandalka, ale już niedługo zawiśnie na ścianie jako kilim :D

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka, gdzie "u ciebie" są te koce?? Proszę napisz mi gdzie w Bielsku mogę kupić taki koc, bo aż mnie skręca

Ja akurat kupiłam ten koc na rynku w Buczkowicach kolo Bielska (sprzedają tam w środy i soboty). Ale możliwe, że na giełdzie w Wapienicy też są.

Link to comment
Share on other sites

Ja akurat kupiłam ten koc na rynku w Buczkowicach kolo Bielska (sprzedają tam w środy i soboty)

:D To może w tym roku uda mi się właśnie z Buczkowic przywieźć sobie koc jako pamiątkę z gór :wink:

Buczkowice są the best :P

Link to comment
Share on other sites

Husky_regan możesz np. w sobote jechać do Buczkowic kupić koc, a z powrotem wstąpić do Bielska na pokaz z psami :wink:

No tak tylko kto mnie w pracy zastąpi.

A tak a propo, to wiesz że Twoja buźka z emblematu + wystwa Bytom 04 chyba ma z sobą cos wspólnego., a może się mylę ?

Link to comment
Share on other sites

W Bytomiu było okropna pogoda i chusty pod kurtkami się pochowały :-?

A od której zaczyna się giełda w Wapienicy?? Tak mniej-więcej, żebym na "amen" nie przyjechała, albo nie za wcześnie :wink:

Tak o 7 można tam już coś kupić??

Link to comment
Share on other sites

Basiu to są dokładnie te same koce co w Łodzi były? Tamtych cena była koszmarna. :evil:

Pochwalę się, dostałam wczoraj torbeczkę pluszaka husky (pięknie zrobiona, szaro -biały, niebieskooki husky, ma małe rączki do trzymania jej w ręce i pasek do zwieszenia sobie na ramię) taka na małą ilosc rzeczy jak portwel, tel. i klucze - cudna jest :D

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka, dzięki! :)

PaY, łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Psy były totalnie mokre, brudne i jeszcze im tylko chustę na szyję założyć to już straszyć by mogły :lol:

A będzie ktoś w Raciborzu? Tam też chusty obowiązkowe :wink: [to tak zbaczając z tematu :D ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...