Jump to content
Dogomania

AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(


kikou

Recommended Posts

  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiecie co naprawdę duze psy są takie kochane i wogole, a najbardziej mają przekichane - to tak na marginesie, bo jak dla mnie to ten psiak wcale duzy nie jest.
Duzych ludzie nie chcą adpotowac ludzie, duzych nie chcą na tymczas , a jak cos to do budy i juz. jejku te psy potrzebują tak samo kanapy do lezenia jak i mniejsze.
No nic szukamy dalej pomocy dla dziadzia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']wiecie co naprawdę duze psy są takie kochane i wogole, a najbardziej mają przekichane - to tak na marginesie, bo jak dla mnie to ten psiak wcale duzy nie jest.
Duzych ludzie nie chcą adpotowac ludzie, duzych nie chcą na tymczas , a jak cos to do budy i juz. jejku te psy potrzebują tak samo kanapy do lezenia jak i mniejsze.
No nic szukamy dalej pomocy dla dziadzia[/quote]
JA mam 2 duże i małego, przyznam, że mały jest o wiele bardziej absorbujący niż 2 duże raem wzięte.
A miłość jaką obdarzy Cię przygarnięty psiak jest bezcenna im większy psiak tym więcej bizolków:loveu:

Link to comment
Share on other sites

generalnie on nie nalezy do duzych... jest taki raczej sredni, moze z 14 kilo wazyc



Rybko,
hotelik dla niego to i tak wiele nie zmieni, on potrzebuje scislego kontaktu z czlowiekiem, zeby mial po co zyc jeszcze te kilka miesiecy czy ile tam mu zostalo......

wydaje mi sie, ze i tak wiekszosc dnia bedzie przesypial, takie starowinki sa prawie jakby ich nie bylo....


meczylam sasiadke zeby go wziela na platny dt, zeby sobie dorobila do emerytury...ale boi sie ze bedzie sikal.....:shake:

no gwarancji oczywiscie nigdy nie ma...siknie czy nie siknie.....

Link to comment
Share on other sites

Co Wy z tym [I]dużym psem[/I]? Przecież on jest na 16, a tam są małe psy- nawet do [I]średniego[/I] mu trochę brakuje!:cool1:

Dla mnie to tak +- 13 kg. Będę w tygodniu to go wyciągnę, zważę i kudły rozczeszę, bo tak będziemy biadolić, a nikt go nie raczy sprawdzić...

Zobaczymy, czy znów będzie burczał:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jejku..oby ta hespri się zgodziła...przecież musi zrozumieć, ze nawet jesli mailby odejść..to jakież to byłoby chwalebne, gdyby to się stało w szczęściu i poczuciu beżpieczeństwa....śmierć w schronisku to chyba dla nas tu na dogo najgorsza porażka a dla psinki najgorze nieszczęście..taka samotna, bezsensowna smierć..a ten Psiunio może jeszcze trochę pożyć, jeśli minie mu depresja...ja dziś będę wołała do góry o pomoc i Was tez cioteczki o to proszę a w drugiej kolejności aby wzmocnić siły trzymajmy mocno kciuki...czekam na wiesci..oby pozytywne:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...