Jump to content
Dogomania

AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(


kikou

Recommended Posts

  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoskaGoska']a ja wszędzie podaje konto ;) wolę podwać niz wysyłac wszystkim priv - tak wygodniej.[/quote]
były juz w związku z tym na dogo nieprzyjemne sytaucje.Tylko uprzedzam.:roll:
To świetnie,że udało sie taniej zamówić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']troche sie bałam.... ale pomyślałam, że ci co mają 1000 komentarzy też mieli kiedyś 0 albo tylko jeden....na początku ktoś im zaufał

jezu...... nie załamuj mnie teraz, że to jakiś przekręt....bo pójde sie pociąć[/QUOTE]

Kasia ma racje ...każdy kiedyś zaczyna od "0"..... a to nie znaczy że to musi byc jakiś naciagacz:mad::mad: wierze że będzie 'siur' :p:p

Link to comment
Share on other sites

tu jest ten sklep [URL="http://www.kar-my.pl"]www.kar-my.pl[/URL] nie wiem czy nie bedzie cenzury więc zamiast . piszę kROPKA= wwwKROPKAkar-myKROPKApl - JAK WRZUCICIE DO WYSZUKIWARKI TO wyskoczy sklep.
Sprawdzalam ich ofertę i niektore rzeczy mają tansze, niektore drozsze ale karma dla Czarunla w najlepszej cenie i na pewno bedzie na 100%

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście zapomniałam dać ci woreczki , Kikou, mi trzeba przypominać :oops:

Znalazłam Ipaktine, chcesz? I oczywiście rychło w czas przypomniałam sobie, że przeciez u psów mi się juz kilka razy sprawdziło podawanie ziól na nerki. Przepis wg Klimuszki, ale z obnizoną o połowę lub więcej zawartością wiazówki (salicylany).

Link to comment
Share on other sites

poker miala na mysli publiczne podawanie konta = przekrety rownego rodzaju.

a ze na allegro kazdy zaczyna od zera, to jasna sprawa, takim trzeba tylko pomagac sie rozkrecic :lol:

dorzuce do karmy jakis grosz tylko prosze o nr konta na pw. i jeszcze napisac mi ile juz na ta karme sie uzbieralo... doplace koncowke, lub zaokraglenie jakies...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...